Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o nazwa.pl


Mion
Wiadomość dodana przez theqkash

Chcesz znaleźć opinie o nazwa.pl? Dobrze trafiłeś! Jeśli szukasz hostingu w nazwa.pl, serwerów w nazwa.pl lub chcesz uzyskać informację o rejestracji domen w nazwa.pl - ten temat jest idealny.

Rekomendowane odpowiedzi

@l0calh0st Mnie generalnie zastanawia nagły przyrost opinii w wielu miejscach od kilku miesięcy. Próbowano też tutaj na forum zwiększyć ilość pozytywnych ochów i achów, co zresztą opisałem na poprzednich stronach. Podobne działania odbyły się między innymi na wykopie i na róznych innych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, l0calh0st napisał:

Patrząc na opinie na gowork rzuca się jedno w oczy, że są pisane w identycznym przedziale czasowym przez całą dobę. Przy czym są one odpowiedziami na wypowiedź sprzed 3 minut, a samo pojawienie się komentarza trwa ok. 10 minut. Nie jest to normalne.

Z tego co widać na gowork.pl to akurat po artykule w Puls Dnia nagle dziwnym trafem zleciała się tam cała śmietanka z samych postów można wywnioskować iż posty z nicków pokroju Kasia to ta słynna agencja marketingowa która próbowała robić szeptankę tutaj jak i na innych forach oczywiście w najgłupszy możliwy sposób a dłuższe wychwalające nazwę opinie są prawdopodobnie pisane przez pracowników nazwa.pl którzy usilnie próbują zagiąć rzeczywistość i podlizać się pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając niektóre wpisy, można dojść do wniosku iż rzeczywiście cała sprawa opinii pracowników nazwa.pl jest dość śmierdząca, tak jakby ewidnętnie chcieli coś ukryć i to nie po raz pierwszy. "Maskowanie" opinii czy też ich usuwanie nie wydaje mi się dobrym pomysłem, także moim zdaniem nazwa.pl, po raz wtóry strzela sobie w stopę. Zastanawiający jest też fakt, że byli pracownicy tak otwarcie mówią o praktykach tej że firmy - czyżby opisywany terror panował w każdym dziale? @l0calh0st masz może jakieś doświadczenia i chciałbyś się nimi podzielić na łamach tego  forum? Gwarantujemy, że tutaj panuje wolność słowa i wypowiedzi w ramach obowiązującego prawa, także nikt nikogo uciszać nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Spoofy napisał:

Przeglądając niektóre wpisy, można dojść do wniosku iż rzeczywiście cała sprawa opinii pracowników nazwa.pl jest dość śmierdząca, tak jakby ewidentnie chcieli coś ukryć i to nie po raz pierwszy.

Pierwszą akcją było wywalenie ludzi z WHT za to że ich opinie nie były zgodne z oczekiwaniami inwestora i stratega.

Druga akcją - z tego co podał PB - były większe cięcia w załodze która podobnie jak my na WHT poleciała w czort z dnia na dzień.

Zastanawiam się tylko czy powtórzy się historia z tego forum kiedy wywaleni ludzie byli zapraszani przez wywalającego do merytorycznych i technicznych dyskusji na branżowe tematy 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego artykułu wyłania się obraz jednej wielkiej patologi. Książkowy przykład korpo które wyciśnie człowieka jak cytrynę i wypluje (chociaż tutaj bardziej pasuje określenie wyrzyga).

Tam powinny wpaść różne kontrole w celu weryfikacji tego o czym jest coraz głośniej. Prócz tego firmy i instytucje powinny zmienić dostawcę domen i serwerów (wiem, utopia - generuje to koszty ale byłoby pewnym gestem solidaryzującym się z byłymi i obecnymi pracownikami).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz, 20 lat temu 🧐 zostałem klientem firmy z Wieliczki (właściciel ten sam). Inne czasy, inne potrzeby... nie wróciłem. Dzisiaj wlazłem od niechcenia na stronę z tabletu i co... i porażka, błędy responsywności w 2019 roku to już kpina z klienta.  Utopijna oferta, wszystko za zero złotych... tak wiem, odwrotność trzeciej godziny gratis 🤩.

Mainstream swoje, plotki żyć będą własnym życiem, podobno jakieś ruchy w DC Krakowskim mają / mają mieć miejsce. Najbardziej zorientowani są Ci w środku cyklonu, reszta sobie fruwa dookoła i gdyba.  Dla dobra firmy i jej klientów, oby to był sezon ogórkowy wyłącznie. 🍹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mck napisał:

Ciekawe czy ich też pozwą? 🤔 😉


Mówisz-masz:

https://biuroprasowe.nazwa.pl/67586-oswiadczenie 


No i appendix do ostatniego:

https://biuroprasowe.nazwa.pl/67576-tresc-sprostowania-jakiego-domaga-sie-nazwa-pl-od-redakcji-pulsu-biznesu

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2019 o 13:12, Spoofy napisał:

@l0calh0st masz może jakieś doświadczenia i chciałbyś się nimi podzielić na łamach tego  forum? Gwarantujemy, że tutaj panuje wolność słowa i wypowiedzi w ramach obowiązującego prawa, także nikt nikogo uciszać nie będzie ;)

Świat IT w Polsce jest dość mały. Człowiek różnych ludzi spotyka na drodze. Wróbelki różne rzeczy ćwierkają. Z całą pewnością nie jest to sezon ogórkowy jak to ta firma próbuje za wszelką cenę utrzymać, śmierdzi czymś zupełnie innym.

Jako przykład podam  przypadek firmy, która działała podobnie do nazwy jeśli chodzi o zwalnianie pracowników i komentarze na gowork. Gdzie CEO obrzucał ludzi błotem. W ciągu 2 lat była próba zmiany brandingu, wyjścia na inne struktury rynku. W tym momencie 90% ludzi odeszło, a firma chyli się ku upadkowi. Jak to mówią historia ludzi się powtarzać, a wnioski należy wyciągać zanim będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2019 o 07:21, sempre napisał:

 

Tak swoją drogą to Wirtualne Media wyłączyły komentarze pod tym artykułem (przynajmniej ja pod dwiema przeglądarkami ich nie widzę - nie ładują się; no chyba że tak dobrze działają u mnie wtyczki blokujące reklamy i skrypty).

Edytowane przez Krystek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, lecz gdy jest jakaś akcja z firmą na*** to za każdą cenę próbują to zatuszować marnym marketingiem.

Co do opinii na serwisie GoWork, każda osoba która myśli sprawdzi źródło opinii. Zobaczy, że po słowach kluczowych wychodzą tematy takie jak te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto ponad tysiąc komentarzy z goworka. Ciekaw jestem czemu.

 

PS. Żeby uchronić się przed pozwem: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w5mR7y-xjpQJ:https://www.gowork.pl/nazwa.pl,953322+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

PS2. Te złote buty odbierają? xD

Edytowane przez kix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.