Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

LXC i limity [Wydzielone z tematu Opinie o nazwa.pl]

Spoofy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najmocniej przepraszam, lecz zostałem "ztriggerowany" (flame reason?) i nie pozwolę na dalsze zaciemnianie rzeczywistości.

Tak to właśnie jest, że niestety w piątkowy wieczór, wykonując milion innych tasków w tym samym czasie, nie jestem w stanie wysilić się na rozpisywanie czy odpisywanie w odpowiedniej formie, używając ładniejszego i być może bardziej zrozumiałego słownictwa - wybaczcie. Niemniej jednak sens moich wypowiedzi jest zrozumiały i klarowny.

W dniu 6.05.2022 o 22:40, st220 napisał:

Chyba kolega nigdy z lxc nie korzystał, nie administrował.

Gratuluję buractwa, które niestety nic nie wnosi do dyskusji. Niestety, brak już sił na pobłażliwość. Tracenie czasu na polemikę bez konkretów jest jałowe i nic nie wnosi do tematu.

EDIT reason: Zbyteczny flame z mojej strony.

(...)

Proszę, zacznij od tego: https://linuxcontainers.org/lxc/manpages/man5/lxc.container.conf.5.html https://www.kernel.org/doc/html/latest/admin-guide/cgroup-v1/cgroups.html .

Wracając, niestety muszę was zmartwić, gdyż pewne rzeczy (EDITED*), zostały już sprawdzone, takie jak np. środowisko PHP nazwa.pl, które jednoznacznie potwierdzają moje słowa.

No ale poczekajmy na publikacje.

Edytowane przez Spoofy
Wydzielenie dyskusji do osobnego tematu + too much flame.
  • Lubię 1

Z uwagi na utrzymanie wysokiej jakości contentu na naszym forum, temat techniczny dotyczący limitów LXC, zostaje wydzielony od tematu opinie o nazwa.pl.

Szerzenie wadliwych, publicznie dostępnych zasobów, mogących stanowić zagrożenie, stoi w naturalnym przeciwieństwie do mojego postępowania, zatem link kierujący do tych zasobów zostaje usunięty z publikacji.