Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. VPS dla "zielonego" pod naukę

  Miałem na myśli to co napisał @Mion. Nie potrzebujesz RevDNS żeby uruchomić serwer pocztowy, ale jak chcesz sobie zrobić pełną symulację ze wszystkimi ustawieniami to lepiej mieć ustawiony RevDNS
 3. Homepay.pl - Brak wypłat?

  @lod Nic nie robię, konsultowałem to z księgowym. Zresztą, jak ktoś tu napisał. Do tego czasu może spółka ogłosić upadłość.
 4. Homepay.pl - Brak wypłat?

  https://www.wykop.pl/link/4276083/pawel-wachnik-byly-prezes-homepay-przyklad-chamstwa/ Widać, że czuje się bezkarny =/
 5. VPS dla "zielonego" pod naukę

  IMHO - RevDNS jest potrzebny jak być Chciał testować ustawienia serwera SMTP pod kątem poprawności jak chodzi o spam detekcje: https://www.mail-tester.com/ https://mxtoolbox.com/problem/smtp/smtp-reverse-dns-resolution
 6. VPS dla "zielonego" pod naukę

  @nnd.newbie Dokładnie chodzi mi o potrzeby 2. Bo wiadomo, iż jak już coś zostanie na stałe to będzie trzeba iść w KVM. Zastanawiam się nad fizycznie dwoma VPS, by spróbować pkt.4. Ale za bardzo nie rozumiem czemu potrzebuję 4/ RevDNS by postawić tam sobie pocztę?
 7. [hostfactor.pl] Kod promocyjny na hosting - taniej o 99 PLN

  A gdzie są jakieś parametry tego hostingu?
 8. TOP100 - Publiczna beta

  Oraz dać info czemu pomija - gdyż już są w bazie.
 9. Wczoraj
 10. Integracja z Let's Encrypt dla klientów - kto wprowadza?

  U mnie już jest od jakiegoś pół roku (może krócej).
 11. Dzięki, ale jak wspomniałem, cytuję: "za wyjątkiem drobiazgów CSS i funkcjonalności javascript w tych starszych, ale to nie o tym, teraz tylko o szyfrowaniu i certyfikatach". To, że widzę statyczny kwadracik i nic poza tym zamiast animowanego kółeczka zmieniającego się po chwili w konkretną treść w starym Fx 3.6 mnie nie dziwi i nie złości, nie warto dochodzić konkretnego fragmentu w kodzie, przez który to nie działa. Tutaj pytam jedynie o HTTPS, szyfrowanie i certyfikaty - jak to jest, że w starszych to działa, w najnowszych to działa, a w tej "średnio-starej / średnio-nowej" już nie.
 12. Integracja z Let's Encrypt dla klientów - kto wprowadza?

  Osobiście w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy miałem dostęp do bodajże sześciu (tanich płatnych, takich co to korzystają z nich "maluczcy") różnych hostingów współdzielonych, 2x cPanel, 4x DA, jedynie na jednym była automatyczna integracja, na pozostałych trzeba wprowadzać certyfikaty ręcznie. Ze trzy miesiące temu nawet prowadziłem (w imieniu znajomego, którego stroną się zajmowałem) rozmowę z obsługą hostingu na ten temat, otrzymałem odpowiedź, że nie mają tego póki co w planach i zachęcał mnie do oferty płatnych certyfikatów. Dlatego gdy jakiś czas temu dostałem od jednej z firm mailing o planach Chrome na lato i (przy okazji) ofercie płatnych certyfikatów postanowiłem, że tu o tym napiszę i zapytam jak sprawa się ma.
 13. O jezus maria... zmartwychwstał...
 14. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  Veni, vidi, fui Zobaczymy co tu serwują.
 15. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  Witamy nowego 'członka społeczności rootnode' @BOSS ... przedstaw się i napisz coś o sobie ... ot taki żarcik na przywitanie ...
 16. TOP100 - Publiczna beta

  To jest dla wszystkich, firmy natomiast mogą przez zakładę Kontakt dokładać domeny i osiągnąć "oficjalne partnerstwo" ;-)
 17. TOP100 - Publiczna beta

  @Pawel_15 myślę że administracja będzie wdzięczna za każdą dodaną domenę
 18. TOP100 - Publiczna beta

  Mam kilka domen, dwie zarejestrowane w N, reszta w OVH. Poza jedną wszystkie wskazują na DNS dHosting.pl. Mogę je dodać do listy czy to dla firm bardziej jest?
 19. TOP100 - Publiczna beta

  Pominięte = wcześniej zgłoszone i nie dodawane do bazy po raz kolejny.
 20. TOP100 - Publiczna beta

  jak domana jest skatalogowana, to pokazuje, że jest pominięta ? Wszystkich prawidłowych domen: 2 Dodanych domen: 0 Pominiętych domen: 2 skrypt mógłby pokazać, którą pominął :-)
 21. Pomoc z CSS - Wordpress

  Wybacz, nie załapałem. Teraz wszystko się ładnie rozciągnęło - dziękuje Ci bardzo. :-) A masz może jeszcze pomysł co zrobić z tym navbarem, który po dodaniu margina i tak przykleja się do wyróżnionych postów przy scrollowaniu?
 22. TOP100 - Publiczna beta

  Uruchomiliśmy możliwość samodzielnego dodawania domen, bez konieczności przesyłania/zgłaszania pliku. Jeżeli więc chcesz pomóc projektowi, masz jakąś listę domen i możesz podesłać - formularz jest tutaj. Możesz też wrzucić swoje domeny, przy okazji sprawdzając czy zostały już skatalogowane.
 23. Pomoc z CSS - Wordpress

  Użyj narzędzia do badania kodu... nikt Ci nie będzie na tacy wszystkiego podawał
 24. Cześć. Planuje się trochę pobawić przy wdrożeniu dodatkowych mechanizmów zabezpieczeń. grsec jest płatny, nawet nie ma ogólnodostępnego cennika. Czego u siebie na serwerach używacie? SELinux, AppArmor? Co według Was jest lepsze i dlaczego?
 25. Integracja z Let's Encrypt dla klientów - kto wprowadza?

  Za potwierdzenie hipotezy Riemanna i odgadnięcie liczb pierwszych są większe nagrody niż za łamanie certyfikatów DV
 26. Pomoc z CSS - Wordpress

  Przy tym pierwszym navbar nadal po scrollowaniu przykleja się do wyróżnionych postów. Dokładnie tak próbowałem (to jest widoczne tylko przy scrollowaniu prawie na samej górze - kiedy jest się na samej górze strony to jest ok, ale jak się ruszy myszką to navbar znowu przykleja się do wyróżnionych postów) A co do drugiego - to mi chodziło u usunięcie polecanych postów, które znajdują się po lewej stronie w poście - tak jak na tym screenie: https://goo.gl/g7Cofs Sidebar na stronie głównej musi zostać (sądząc po wstawionym przez Ciebie screenie). Nie bardzo rozumiem jak mam wywalić width 100% - co mam wkleić w Child Themie? Wkleiłem samo .mvp-content-side-out { } i owszem, lewy sidebar znika, ale post nadal się nie rozciąga na jego miejsce. Tak jak pisałem, wyłączyć go można bez problemu w opcjach motywu - chodzi mi tylko o to, by post rozciągnął się na jego miejsce
 27. Integracja z Let's Encrypt dla klientów - kto wprowadza?

  Tylko sprawdźcie czego dotyczy gwarancja i kiedy jest wypłacana. Bo zazwyczaj dotyczy "złamania szyfru certyfikacji SSL". Jak dojdzie do złamania 2048-bit RSA to wszyscy będziemy mieli prze..ne, a to ubezpieczenie to pójdzie na waciki. Pod względem technologicznym płatny certfikat DV nie chroni lepiej niż LE. Ani przed oszustwami, ani nadużyciami czy czymkolwiek innym. A jak ktoś chce to ze względów wizerunkowych niech lepiej kupi EV albo OV, bo klient i tak nie odróżni jakiego DV używamy.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.