Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Pawel_15

  Problemy z PayPal

  To jest szansa że odpowiedzą i sprawa może się w końcu zacznie wyjaśniać. Lepsze to niż zupełna cisza tak jak ma to miejsce teraz. Chciałem kupić soft bezpośrednio u producenta żeby było 300 PLN taniej niż u pośrednika u nas w kraju. Chyba mi się nie opłaciło
 3. patryk

  Problemy z PayPal

  Niestety z moich ostatnich obserwacji czas oczekiwania na odpowiedź Paypala to nawet 2 tygodnie i najczęściej na jednym mailu się nie kończy.
 4. Pawel_15

  Problemy z PayPal

  Bo dotąd zawsze kasa trafiała na konto w przeciągu 5 minut i nie było nigdy żadnych błędów.
 5. theqkash

  Problemy z PayPal

  Czemu nie przelewałeś kasy bezpośrednio tylko przez pośrednika?
 6. Pawel_15

  Problemy z PayPal

  Sytuacja wygląda następująco - kilka dni temu chciałem doładować konto PayPal większą kwotą za pośrednictwem paypal-doladowania.pl Podczas transakcji wystąpił jakiś błąd przez co nie mam pieniędzy ani na koncie ani na PP. DotPay który jest pośrednikiem pomiędzy bankiem a PP/Trustly odpisał mi że kasa została pobrana prawidłowo z mojego konta, przekazana Trustly i mam u nich rozbijać się z reklamacjami. Skorzystałem z formularza kontaktowego w PayPal gdzie opisałem dokładnie szczegóły takie jak data, godzina, kwota doładowania, numery transakcji z DotPay czyli to o co proszą żeby podawać w przypadku reklamacji. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnego odzewu ze strony PayPal poza automatycznie wygenerowaną wiadomością z instrukcją jak należy poprawnie robić doładowania czy inne transakcje z PP. Moje pytanie brzmi - gdzie mam jeszcze uderzać aby odzyskać moje 2495 PLN? Gdzie mam pisać, zgłaszać, gdzie zacząć krzyczeć żeby ktoś w końcu zauważył że coś jest nie halo i czekam na jakąś odpowiedź dlaczego moja kasa wyparowała? DotPay mi nie pomoże bo oni przesłali kasę i na tym ich rola się kończy. Gdzie dalej mogę szukać pomocy w tej sprawie?
 7. ptasiewicz5

  Data po polsku lub liczbowo w WHMCS ??

  dzięki! nie musiałem zakładac wątku
 8. ptasiewicz5

  Wyświetlenie używanego RAM'u

  dzięki!
 9. ptasiewicz5

  Programista C# - ktoś ogarnięty?

  zapraszam na priv :))
 10. ptasiewicz5

  System obsługi voucherów

  poprosze o kontak na priv
 11. ptasiewicz5

  Homepay.pl - Brak wypłat?

  U mnie również brak odpowiedzi od nich :/
 12. Ostatni tydzień
 13. matek7323@interia.pl

  VPN - Samba - Subiekt GT

  Witam mam pytanie odnośnie VPN : 1) Serwer z zainstalowanym Subiekt GT oraz zainstalowaną bazą danych stoi w firmie a pracownik chciał by się łączyć z domu na firmowym laptopie z zainstalowanym Subiekt GT do firmowego serwera. 2)Serwer z udostępnionymi zasobami samba stoi w jednym miejscu i chciał bym mieć dostęp przez VPN do tego serwera i zapisywać normalnie pliki. Jakim sposobem można to zrobić i jak można to skonfigurować przez OpenVPN lub jakiś inny sposób?
 14. krzysiekn

  Cloudflare a dwa różne przekierowania

  No bądź co bądź domenę konfigurujesz w cloudflare tak samo jakby to była zwykła strefa DNS.
 15. dhosting.pl

  Manifest hostingowej zmiany

  Dywersyfikacja nie, ale problemy, które niesie ze sobą jej brak, już tak. Oboje wiemy o co chodzi. Manifest mówi przede wszystkim o problemach klientów, realnych problemach, które ich dotyczą. Trzeba docierać do nich różnymi kanałami.. Wrzucenie kilku wpisów na fejsbukowych grupach, to mikroskala, która na nic się nie przekłada. Z kolei duża akcja, to pieniądze, wysiłek i miesiące przygotowań. Front zmian to właśnie punkt wyjścia do czegoś większego, nie cel ostateczny, jesteśmy skupieni przede wszystkim na tym.
 16. h0sting

  Manifest hostingowej zmiany

  Eee dywersyfikacja rynku hostingowego w Polsce mówisz interesuje przeciętnego klienta hostingu? ;) Bądźmy poważni i nie traktujmy tej rozmowy jak sprzedaży produktu. ;) To może weźcie się za stronę przedsięwzięcia i ogólnie komunikację bo widać tylko to co widać. Tutaj piszesz bardzo fajnie, ale nie widzę po prostu tego, a uwierz mi nie mam klapek na oczach.
 17. dhosting.pl

  Atak spamu

  Cała dyskusja na ten temat prowadzona jest na naszej grupie facebookowej, gdzie w miarę na bieżąco staramy się odpowiadać na pytania i przekazywać wiadomości. Nie inaczej było i tym razem. Oczywiście wiemy o wątku tutaj, od razu skontaktowaliśmy się z Dawidem, żeby dalej to wyjaśnić i odpowiedzieliśmy na naszej grupie, gdzie temat pierwotnie zawitał. Jako, że tutaj zostaliśmy wywołani do odpowiedzi, to z opóźnieniem, ale tu również chcieliśmy dodać kilka słów. Tak, spam od jakiegoś czasu nasilał się i to konkretny typ. Od razu dodaliśmy odpowiednie filtry i ustawienia, które w zasadzie zupełnie go wyeliminowały, ale powstało kilka problemów, najważniejszy z nich – część ważnych dla klientów maili zaczęło wpadać do spamu. Wycofaliśmy filtry i postanowiliśmy zbadać temat dokładniej, a później tak dopasować nasze rozwiązania i nowe filtry, żeby wszystko wypośrodkować. Trochę to trwało, jednak udało się dojść do zadowalającego rozwiązania. - razem z Klientami nauczyliśmy filtry nowych typów spamu, - zmodyfikowaliśmy własne filtry, - wprowadziliśmy szereg nowych opcji i zmian w konfiguracji + rozwiązania autorskie. Koniec końców udało się ograniczyć spam do pomijalnego marginesu i obecnie jest naprawdę dobrze. Klientów edukujemy również, by sami też częściej niechciany mail oznaczali, to ułatwia walkę. Nie wszystkich problem dotykał, ale myślę, że wszyscy klienci i tak na tym skorzystali, właśnie o to chodziło.
 18. dhosting.pl

  Manifest hostingowej zmiany

  Robimy różne rzeczy, ironiczne zwracanie uwagi na problemy branży, to tylko jedno z nich, ale również najbardziej skuteczne. Celujemy w ogół, nie do garstki specjalistów, a ogół codziennie bombardowany jest pomijalnymi informacjami, dlatego walka o uwagę wymaga kreatywności i eksperymentów z formą. Zwracanie uwagi i wywoływanie dyskusji w ten sposób działa i liczy się efekt końcowy, a ten stopniowo osiągamy. Memów nie ma na froncie zmian. I tak, pewnie, że może być zabawny, trzeba mieć dystans i długoterminowo patrzeć na szerszą perspektywę. Nie ma drugi na skróty, to harówa. To przecież właśnie do niech ma trafiać ta komunikacja, bo to oni stanowią o sile i skali rynku. Front zmian, to tylko część działalności, jaką prowadzimy w ramach współpracy z innymi firmami, to nie wszyscy partnerzy. „Poważny hosting”? Inicjatywa powstała właśnie po to, by wspólnie tworzyć siłę, wymieniać się poglądami, know-how i dobrymi praktykami. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej firm weszło na wyższy lvl. Widzimy, że wspólny wysiłek zaczyna przynosić rezultaty i coś drga w świadomości klientów, dlatego robimy swoje. Cieszę się, że dyskusja jest żywiołowa, dla mnie to znak, że idziemy w dobrym kierunku Zależy jakiej nazwy użyjesz.
 19. h0sting

  Manifest hostingowej zmiany

  Coś u Was za dużo tej ironii, śmieszkowania, chęci pomocy przy awariach innym etc. Serio jeśli nie widzicie w tym problemu, pchając wózek czegoś takiego jak "manifest zmian na lepsze" to dobrze Wam to nie wróży. Uciekamy od merytoryki na rzecz tanich zagrywek, to wcale nie polepsza sytuacji branży. Ja rozumiem, że web hosting może być zabawny, ale te memy i śmieszkowanie to bardziej na pudelka, a nie na front zmian na lepsze. Jak wyszła tak świetnie to zaktualizujcie stronę kampanii bo po niej tego nie widać. Jaki raport? Ta infografika?? Bądźmy poważni chociaż na forum specjalistów. Takimi kolorkami i bajerami można próbować przekonywać zielonych klientów. Do partnerów niestety nie dołączył żaden poważny hosting, obawiam się, że skutecznie odstraszyliście większość potencjalnych partnerów już startem akcji jako brand dhosting. Dobrze, że zreflektowaliście (co prawda dopiero po uwagach), ale co w świat poszło to poszło niestety.
 20. Westbam

  [Poszukuję] Wykonawca serwisu

  Poszło zapytanie.
 21. kmyg

  [Zlecę] Konfiguracja serwera

  Wykonawca znaleziony. Temat do zamknięcia.
 22. kmyg

  Stabilny VPS pod prestashop

  Wybrana oferta webh + DirectAdmin. Dziękuję wszystkim za dyskusję i pomoc. Temat do zamknięcia.
 23. l3szcz

  Manifest hostingowej zmiany

  "Tydzień bez pozwu w pakiecie bezpieczeństwa za 150 zł/mc" - a uchroni mnie to przed nazwą?
 24. zorro100

  Cloudflare a dwa różne przekierowania

  Masz rację @szmigieldesign, spróbuję w ten sposób i zobaczę czy sobie poradzą 🙂
 25. szmigieldesign

  Cloudflare a dwa różne przekierowania

  dhosting zaleca żeby przy konfiguracji domen z Cloudflare korzystać z ich panelu. Poproś w pierwszej kolejności support jeżeli masz tam hosting i domenę, pewnie pomogą z konfiguracją.
 26. zorro100

  Cloudflare a dwa różne przekierowania

  @Borian, dzięki wielkie za odpowiedź! Masz może jakiś przykład jak to mam ustawić? Subdomena działa na VPS, więc podejrzewam, że wpisuję adres IP (obecnie jest taki wpisany - zdjęcie poniżej) Jednak glownadomena.pl będzie na dhostingu (mam od nich dwa dns'y do podpięcia domeny właśnie u nich). Oto jak wygląda moje obecne ustawienie: Ewentualnie czy ktoś za odpłatą by mi to skonfigurował? Pozdrawiam
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.