Skocz do zawartości

dhosting.pl

Użytkownicy
 • Postów

  127
 • Dołączył

 • Wygrane w rankingu

  26

Ostatnia wygrana dhosting.pl w dniu 18 Marca 2022

Użytkownicy przyznają dhosting.pl punkty reputacji!

2 obserwujących

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  dhosting.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dhosting.pl

Kolaborator

Kolaborator (7/14)

 • Reakcyjny
 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia

Najnowsze odznaki

81

Reputacja

 1. Niech pierwsi rzucą kamieniem co nie mają nic do poprawy. Dziękujemy za Twoją opinię na ten temat.
 2. O ile wiem niektórzy nasi byli pracownicy pracują w Twoim webh.pl - spytaj ich. Nie, reakcja była wykonana przez manualnie przez pracownika. To co się działo wyłapał nasz monitoring. Nie mamy podobnych sygnałów od innych użytkowników - nie rzucajmy słów w eter. Ponownie - nie usunięto plików stron. Nie jest jeśli ktoś odnosi się do konkretnego wpisu naszego CTO. Próby zapychania powierzchni wielu usług w sztuczny sposób (najczęściej przez konkurencję, która "chce zobaczyć jak to działa") mieliśmy już wielokrotnie i wyłapujemy to w monitoringu. Nie była kompletna bo była bez w/w zipów.
 3. Odniesiemy się krótko i jednorazowo - polemika na forum de facto z byłymi pracownikami to droga donikąd. Konto było pracownicze i po zakończeniu współpracy ustawiono z opóźnieniem na nim normalny cennik. Istniało nie od kilkunastu lat, tylko od momentu podjęcia współpracy. To nie było konto komercyjnego użytkownika. Zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownik posiada w VPS (inną usługę) w naszej firmie. Na koncie ustawiona została blokada dlatego, że sztucznie i to wielokrotnie generowano (zamierzanie lub nie - nie będziemy o tym dyskutować) powierzchnię przez wielokrotne pakowanie tych samych folderów. w skali kilku godzin. Podobnie wyglądała sprawa z bazami danych. Jedyne usunięte pliki dotyczyły właśnie sztucznie generowanych repozytoriów. Problem z FTP, który posiadaliśmy dotyczył braku możliwości połączenia wśród niektórych użytkowników. Nie jest to powiązane. Po kontakcie z naszym pracownikiem via FB spakowano dane dla użytkownika i tymczasowo uruchomiono usługę, aby mógł je wynieść. Elastyczne skalowanie zostało przypisane ponownie na za darmo kontu pracowniczemu. Czy powinny być rozliczenia wstecz dla użytkowników po wygaśnięciu usługi? Tak - musimy zmienić to w naszej aplikacji. Bardzo odważne stwierdzenie na podstawie wpisu jednej strony.
 4. Nie wiem czy można powiedzieć, że walczymy z mainstream Na pewno mainstream nas pozywa, a sądy prawie 4 rok to rozpatrują. Wiem, że mamy wiele elementów do poprawy (np. szybkość aktualizacji baz danych czy PHP) oraz w samej komunikacji. W ostatnim czasie staramy się mniej wypuszczać notek prasowych, a znacznie więcej czasu poświęcać na pracę nad produktem.
 5. Przykre jest dla mnie, że w Polsce zawsze szukamy haczyków. Napiszę zatem wprost: trial trwa 14 dni, a w pierwszym dniu płaci tylko kilka procent użytkowników więc przekazalibyśmy kilkaset zł. Najwięcej opłaceń mamy na koniec okresu testowego i zaraz po nim dzięki czemu przekazana kwota wyniesie ponad 8000 zł. Prześlę Ci na priv potwierdzenie przelewu bo chcemy, aby PAH otrzymał pełną kwotę bez potrącenia prowizji siepomaga. Nie informujemy nawet o połowie działań, które się dzieją u nas w firmie. Pomagamy bezpłatnie chyba już dziesiątkom różnych organizacji, które coś organizują w stosunku do pomocy na Ukrainie, a nasi pracownicy w czasie pracy mogą angażować się bez ograniczeń w pomoc uchodźcom (tworzone były zbiórki i dostawy, a wczoraj na dworcu zachodnim w Warszawie kilka osób z naszego zespołu uczestniczyło bezpośrednio w pomocy). Firmy z Ukrainy otrzymują też bezpłatnie hosting, niektóre się zgłosiły. Szczerze mówiąc zależało nam właśnie na tym, aby nie robić na tym marketingu.
 6. Cześć, Podsumowanie wrzucimy zapewne jutro lub w poniedziałek. Chcieliśmy poczekać aż zbiorą się płatności od wszystkich użytkowników, którzy założyli konto w dniu akcji (mają na to pełne 14 dni). Nie jest to zbliżona kwota co do niektórych ale cieszymy się, że dołożymy cegiełkę od siebie. R22 przekazało aż 100 000 zł niezależnie od sprzedaży (chcielibyśmy mieć takie możliwości ) więc przy okazji chcieliśmy wyrazić szacunek dla nich z tego powodu.
 7. Kwestie logów niestety jeszcze wyciągamy via support. Myślimy o dodaniu tego w panelu, natomiast nie mamy jeszcze przewidywanej daty wprowadzenia takiej funkcjonalności.
 8. Tak, mieliśmy problem z jednym klastrem po wykonanych pracach technicznych. Support na początku nie zdawał sobie z tego sprawy - dopiero kilka zgłoszeń pomogło ustalić wspólny mianownik. Natomiast nie uogólniajmy proszę, że "zawsze" wszystko działa i tak to komunikujemy. Skrupulatnie na dhostingdstatus.pl pojawiają notyfikacje o awariach. Pytamy o loginy by mieć możliwość pomocy/dodatkowej weryfikacji zgłoszeń.
 9. @salvador napisałem do Ciebie na priv i poprosiłem o login. Nie mamy podobnych zgłoszeń o błędach 503, szczególnie jeśli miałoby to dotyczyć wielu kont. Aby było jasne - nie neguję, że trafiłeś na coś co nie zostało odpowiednio u nas w organizacji wyeskalowane, dlatego chciałbym to zweryfikować. Zauważyliśmy, że nasz support w godzinach nocnych coraz mocniej obciążony dlatego planujemy rozbudowę zespołu. To powinno pomóc w szybszym załatwianiu spraw w tych godzinach.
 10. Zwiększamy prowizję w Programie Partnerskim! Do 22.12.21 r. do godziny 17:00 najmniejsza wartość prowizji, jaką możesz uzyskać za polecenie EWH i Poczty Biznesowej, wyniesie 200 zł netto! Jesteś naszym Partnerem? Polecaj Elastyczny Web Hosting oraz Pocztę Biznesową i zyskuj zwiększoną prowizję przez cały miesiąc. Nie należysz do Programu Partnerskiego? To świetny moment, aby dołączyć! Wejdź na stronę https://dhosting.pl/program-partnerski.html i zostań naszym Partnerem. Zacznij polecać oraz zarabiać już dziś. Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się w Regulaminie.
 11. Zwiększamy prowizję w Programie Partnerskim! Do 22.12.21 r. do godziny 17:00 najmniejsza wartość prowizji, jaką możesz uzyskać za polecenie EWH i Poczty Biznesowej, wyniesie 200 zł netto! Jesteś naszym Partnerem? Polecaj Elastyczny Web Hosting oraz Pocztę Biznesową i zyskuj zwiększoną prowizję przez cały miesiąc. Nie należysz do Programu Partnerskiego? To świetny moment, aby dołączyć! Wejdź na stronę https://dhosting.pl/program-partnerski.html i zostań naszym Partnerem. Zacznij polecać oraz zarabiać już dziś. Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się w Regulaminie.
 12. Promocja w dhosting.pl: Elastyczny Web Hosting aż 50% taniej + wyrównanie okresu abonamentowego. Promocja trwa od dzisiaj do 08.10.21 do godziny 17:00. W tym czasie wejdź na naszą stronę https://dhosting.pl, zamów EWH na rok i zapłać tylko 120 zł netto. Jeśli zdecydujesz się przenieść do nas od innego usługodawcy, przedłużymy za darmo okres abonamentowy EWH o miesiące pozostawione u obecnego dostawcy. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie. Wybierz unikatową usługą hostingową oferowaną przez firmę z wieloletnim doświadczeniem, która od zawsze sama decydowała o swoich celach, zapewniając sobie oraz swoim Klientom niezależność i poczucie bezpieczeństwa.
 13. Wybierz Elastyczny Web Hosting teraz taniej aż o 40% na pierwszy rok! Promocja wystartowała dzisiaj o godzinie 09:00, a zakończy się 04.08.2021 r. o godzinie 17:00. W tym czasie wejdź na stronę https://dhosting.pl, zamów EWH na pierwszy rok i zapłać tylko 144 zł netto! Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie. Zapraszamy!
 14. Akcja 40% więcej do doładowania Elastycznego Web Hostingu Dziś zwiększamy każde doładowanie na saldo skalowania Elastycznego Web Hostingu Promocja trwa do końca dnia, do 23:59 30.07.2021 r. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się do https://dpanel.pl i doładować środki do salda Elastycznego Skalowania Regulamin po zalogowaniu się do: https://dpanel.pl Zapraszamy!
 15. Wyróżnienie od Mój StartUp Miło nam poinformować, że Mój StartUp wyróżnił nas w swoim rankingu, jako „(...) najbardziej warty uwagi Polski dostawca usług hostingowych na rynku.” Ogromnie cieszymy się, że coraz więcej podmiotów dostrzega nasze usługi i chętnie sięga po nasze rozwiązania. Ranking znajduje się tutaj: https://www.moj-startup.pl/najlepszy-hosting-ranking/ Miłej lektury!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.