Skocz do zawartości

dhosting.pl

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana dhosting.pl w dniu 24 Marca

Użytkownicy przyznają dhosting.pl punkty reputacji!

Reputacja

73 Excellent

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  dhosting.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Odnotowywaliśmy (a w zasadzie kończymy odnotowywać) problem z siecią. Na bieżąco komunikujemy się na naszej grupie na Facebook: https://www.facebook.com/groups/dhostingcommunity.
 2. Promocja w dhosting.pl: Elastyczny Web Hosting aż 50% taniej! Promocja trwa od 29.03.21 od godziny 00:00 do 30.03.21 do 23:59. W tym czasie wejdź na naszą stronę https://dhosting.pl , zamów EWH na pierwszy rok i zapłać 100 zł zamiast 200 zł! Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie tutaj Zapraszamy!
 3. Z dumą prezentujemy nową odsłonę autorskiego panelu administracyjnego – dPanel 3.5 Sporo się zmieniło, między innymi: gruntownie przebudowany interfejs dPanelu 3.5, pełne dopasowanie panelu do urządzeń mobilnych, wykonywanie wszystkich operacji do 10 razy szybciej, przebudowa wszystkich widoków i sprowadzenie dodatkowych usprawnień, dodana konfiguracja Redis w opcjach zaawansowanych, aktualizacje aplikacji oraz informacje o obecnej wersji w autoinstalatorze, usprawnienie pomocy (m.in. dostęp do czatu dla nowych Klientów, podpowiedzi art
 4. Promocja luty 2021: Elastyczny Web Hosting 40% taniej Stopniał śnieg, a wraz z nim stopniały ceny naszego Elastycznego Web Hostingu za pierwszy rok. Promocja trwa od 22.02.21 od godziny 00:00 do 23.02.21 do 23:59. W tym czasie wejdź na naszą stronę tutaj https://dhosting.pl,, zamów EWH na rok i zapłać 120 zł zamiast 200 zł! Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie na https://dhosting.pl, Zapraszamy!
 5. Tak, poprosiłem o wyjaśnienie i kontakt z Tobą. Oczywiście plany na wdrożenie są, niektóre serwery z nowego klastra mają już nowsze wersje PHP 8, w planach jest wyrównanie wersji na wszystkich serwerach, ale tutaj – jak pisałem – przygotowujemy większe zmiany. Do tego czasu nie chcemy wprowadzać aktualizacji dla pozostałych serwerów, ale po zmianach takie aktualizacje będą o wiele prostsze, częstsze i łatwiejsze do wdrożenia. Ma pewno będziemy dawali znać o tym szerzej, włącznie z informowaniem naszych klientów. Cieszę się, że udało się wyjaśnić ten temat.
 6. Hej @Roberrt, dzięki za wiadomość. Rozwijamy naszą platformę, dostosowujemy ją do wprowadzania w przyszłości szybkich zmian i jeszcze szybszego wzrostu, dlatego tymczasowo wstrzymaliśmy aktualizację PHP do najnowszej wersji. To oczywiście nie znaczy, że jej nie będzie. Chwilę to potrwa, ale obrana droga pozwoli nam wprowadzać w przyszłości wiele nowych rozwiązań znacznie szybciej, niż dotychczas. To też pozwoli zapewnić profesjonalistom jeszcze lepszą platformę i narzędzia do pracy z nią. Obecnie wygląda to tak, że popularne CMSy, w tym WordPress, który dominuje w liczbie instalacji, nie
 7. Promocja Styczeń 2021: Elastyczny Web Hosting 40% taniej Tylko przez dwa dni Elastyczny Web Hosting w cenie - 40% za pierwszy rok. Zamiast 200 zł zapłacisz 120 zł. Jak skorzystać z promocji? W dniach 28.01.21 r. od godziny 00:00 do 29.01.2021 r. do godziny 23:59, wejdź na stronę https://dhosting.pl, zamów Elastyczny Web Hosting na rok i zapłać 40% mniej. Spiesz się, gdyż promocja trwa tylko dwa dni! Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie na https://dhosting.pl. Zapraszamy!
 8. Dzięki za uwagi, przyjrzymy się temu bardziej szczegółowo.
 9. Hej @Juvenito, kontaktowałeś się w tej sprawie z nami, pomożemy Ci rozwiązać te problemy. Podrzuć nr zgłoszenia, poszukam i rzucę to ekipie do zbadania. Instalator teraz staramy się aktualizować częściej, kiedy to było? Podrzucisz namiar na to zgłoszenie, przyjrzę się, sprawdzimy, wyciągniemy wnioski. Numer zgłoszenia podrzuć na priv proszę. Dzięki!
 10. Przedświąteczne 50% więcej do doładowania Elastycznego Web Hostingu Dziś zwiększamy każde doładowanie na saldo skalowania Elastycznego Web Hostingu Jeśli wpłacisz 100 zł, zwiększymy je do 150 zł. Promocja trwa do końca dnia, do 23:59 17.12.2020 r. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się do https://dpanel.pl i doładować środki do salda Elastycznego Skalowania Regulamin po zalogowaniu się do: https://dpanel.pl Zapraszamy!
 11. [Black Friday] Elastyczny Web Hosting 50% taniej! Elastyczny Web Hosting na #blackfriday aż 50% taniej przy zakupie na pierwszy rok Zapłacisz 100 zł zamiast 200 zł za rok. Promocja trwa do końca dnia, 23:59 27.11.2020 r. Aby z niej skorzystać wejdź na https://dhosting.pl, zamów Elastyczny Web Hosting, rabat naliczy się automagicznie Informacja o promocji i regulamin na stronie: https://dhosting.pl Zapraszamy!
 12. Hej, w https://dhosting.pl mamy promocję 50% taniej za Elastyczny Web Hosting na pierwszy rok. Zapłacisz 100 zł zamiast 200 zł. Promocja trwa do końca dnia (23:59 27.11.2020 r.) Zapraszamy!
 13. Prezent 100 PLN za wspólną zabawę w social mediach! Tydzień niespodzianek przygotowanych na 4 urodziny Elastycznego Web Hostingu (#4WH) powoli dobiega końca. To jednak jeszcze nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Dziś proponujemy finałową niespodziankę – wspólną zabawę w social mediach! Co musisz zrobić, by wziąć udział w naszej zabawie? zamieść dziś (20.11.2020, do końca dnia) zdjęcie swojej strony WWW na Facebooku lub Twitterze (forma dowolna, ale mile widziane zdjęcie Ciebie i Twojej strony w tle); dodaj tag #4WH w treści;
 14. 100 PLN do salda Elastycznego Skalowania w prezencie! Razem z Wami obchodzimy 4 urodziny Elastycznego Web Hostingu Przygotowaliśmy cały tydzień niespodzianek Czwarta niespodzianka dziś, 19.11.2020 r.: 100 PLN do salda Elastycznego Skalowania w prezencie! Promocja trwa do końca dnia, aby z niej skorzystać wejdź na https://dhosting.pl, zamów Elastyczny Web Hosting i opłać go w ciągu 14 dni (tylko dziś 19.11) Kolejne promocje każdego dnia aż do 20.11.2020 Informacje o aktualnych promocjach tu: https://dhosting.pl Więcej o urodzinach: https://dhosting.
 15. Doładowujesz, zyskujesz! +40% do Twojego doładowania Razem z Wami obchodzimy 4 urodziny Elastycznego Web Hostingu Przygotowaliśmy cały tydzień niespodzianek Trzecia niespodzianka dziś, 18.11.2020 r.: +40% do każdego doładowania salda Elastycznego Skalowania Promocja trwa do końca dnia, aby z niej skorzystać wejdź na https://dpanel.pl i kliknij [DOŁADUJ SALDO] przy aktywnej promocji Kolejne promocje każdego dnia aż do 20.11.2020 Informacje o aktualnych promocjach tu: https://dhosting.pl Więcej o urodzinach: https://dhosting.pl/community/4wh-czyli-4-
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.