Skocz do zawartości

theqkash

Administratorzy
 • Ilość treści

  877
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  118

theqkash wygrał w ostatnim dniu 3 Kwiecień

theqkash ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

499 Excellent

1 obserwujący

O theqkash

 • Urodziny 30.09.1988

Informacje osobiste

 • Imię
  Łukasz Nowak

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  simpleideas.pl
 • Funkcja w firmie
  Właściciel

Ostatnio na profilu byli

2638 wyświetleń profilu
 1. Tak, w szczególności takie firmy jak te które opisałeś jako te które są u nas w top3 a ich nie polecasz 🙂
 2. @XaNeZ pozwoliłem sobie wyciąć Twoje prywatne zaczepki do innego użytkownika. PS. O jakiej firmie konkretnie piszesz mając na myśli "U nas"?
 3. Drodzy, Wiem, że temat może być trochę "nie na miejscu", ale uznałem, że może ktoś z tu zebranych będzie w stanie pomóc. Moja koleżanka (notabene powiązana z branżą) potrzebuje wsparcia finansowego w związku ze schorzeniem z którym się boryka od lat, szczegóły można przeczytać tutaj: https://www.siepomaga.pl/patrycja Każda wpłata dokonana z powyższego linku przybliża ją do zdrowia, aktualnie sytuacja wydaje się być krytyczna, stąd każde wsparcie jest mile widziane. Dodatkowo - każda firma jest wyróżniana na odrębnej zakładce jako firma wspierająca. Z góre dziękuję w imieniu Patrycji oraz swoim za zaoferowane wsparcie.
 4. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Panie Marcinie - jeśli Pan to czyta - u nas możecie się promować bez problemu w ramach obowiązującego regulaminu 🙂 Chętnie też przeprowadzimy wspólnie badanie szybkości hostingu na oficjalnych, sprawiedliwych i jasnych zasadach 🙂 PS. Widzę, że szeptanka której właściciel nazwa.pl był przeciwny w innym temacie na niniejszym forum (link), trwa w najlepsze na grupach które się "zgodziły" (albo nie) . Szeptanka na dokładnie takim samym poziomie i chyba wykonana przez te same osoby, które podobne działania prowadziły w przeszłości na rootnode (stąd duży czerwony komunikat na górze strony), jak i np. na wykopie (link).
 5. Zawsze warto zapytać wsparcia z czego się biorą takie sytuacje.
 6. Kontaktowałeś się ze wsparciem technicznym?
 7. Przedłużenie licencji IPB - 96,02zł Bilans: 119,26zł
 8. Myślę, że bez względu na priorytet każdy oczekuje szybkiej odpowiedzi. Sądzę, że sprawy wymagające analizy przez jedną konkretną osobę obsługuje właśnie ta konkretna osoba. Skoro Twoja sprawa mogła być obsłużona przez inne osoby, to ja serio nie widzę problemu. No ale, rozumiem to co piszesz i co chcesz przekazać.
 9. To teraz wyobraź sobie, że taka osoba musiałaby dziennie obsłużyć X spraw i tylko w godzinach pracy. No a z kolei od supportu oczekują wszyscy odpowiedzi szybko, choćby w środku nocy 🙂
 10. Możesz przybliżyć co tu dokładnie jest problemem? Jeśli osoby są upoważnione do prowadzenia takiej korespondencji, dla mnie sprawa jest ok.
 11. Przed chwilą otrzymałem następującego maila od LetsEncrypt: Sprawa dotyczy niektórych certyfikatów, które zostały wygenerowane na więcej niż jeden adres. Certyfikaty takie zostaną unieważnione w dniu jutrzejszym. Wrzucam tutaj, bo niektórych może mail ominąć i będą jutro zaskoczeni 🙂 Więcej informacji: https://community.letsencrypt.org/t/revoking-certain-certificates-on-march-4/114864 Narzędzie do sprawdzania czy Wasze certyfikaty są objęte sprawą: https://unboundtest.com/caaproblem.html
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.