Skocz do zawartości

theqkash

Administratorzy
 • Ilość treści

  696
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  73

theqkash wygrał w ostatnim dniu 23 Maj

theqkash ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

374 Excellent

1 obserwujący

O theqkash

 • Urodziny 30.09.1988

Informacje osobiste

 • Imię
  Łukasz Nowak

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  simpleideas.pl
 • Funkcja w firmie
  Właściciel

Ostatnio na profilu byli

1893 wyświetleń profilu
 1. Obstawiam raczej, że nie każda firma lata po forach żeby odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu ~14 godzin.
 2. W sensowny sposób da się to zrobić tylko w oparciu o subdomenę, tj. jedna grupa ma maile @xyz.pl a druga @zyx.xyz.pl
 3. Utrzymanie serwera 05.19 -122 Bilans wynosi 635,61zł
 4. Podejrzewam, że ustawiłeś kartę dźwiękową w obs na dźwięk zdalny. Karta ta jest odpinana po rozłączeniu sesji.
 5. Więc w zasadzie wystarczy że postawisz gdzieś gdzie masz ssh aplikację imapcopy która jest bezpłatna, utworzysz plik konfiguracyjny a następnie uruchomisz import. Przy takim wolumenie może to chwilę potrwać, ale powinno się wszystko ładnie skopiować. Ewentualnie możesz znaleźć firmę docelową, która ma takie rozwiązanie w standardzie. Z tego co mi wiadomo z autopsji, przynajmniej nazwa.pl i dhosting aktualnie mają takie możliwości.
 6. Ogólnie jedyna sensowna możliwość to imapcopy/imapsync ale trzeba mieć dostępy do wszystkich przenoszonych skrzynek.
 7. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Ok, czas na męskie decyzje. Konta @arokado @ttoma @Maggy @tomenka otrzymały blokadę pisania na forum, jako że są powiązane z pewną agencją marketingową, która jak widać działa w taki a nie inny sposób. Każde kolejne konto o podobnym charakterze piszące tutaj w taki sposób spotka podobna kara. W konsekwencji pracy tej agencji marketingowej, jeśli ta "zabawa" się nie skończy, temat zostanie czasowo zablokowany.
 8. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Na wykopie niejaka Klaudia która wcześniej zamieszczała przykre szeptanki, w kontrze na zarzuty o szeptankę stwierdziła, że pewnie ktoś płaci mnieza pisanie negatywnych opinii (choć nigdy tam nie napisałem nic złego na temat jakości usług nazwa.pl). Oni naprawdę myślą, że to branża w której ludzie się łapią na takie opowiastki, a jeśli już się złapią to uda się ich pyskówką naprostować. Żenada.
 9. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  A pewna firma marketingowa na P chyba za chwilę dostanie bana na forum wraz z wszystkimi pracownikami oraz osobami powiązanymi które założyły tu konta i pisują w tym temacie.
 10. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Mały update: na innych serwisach prowadzona jest aktualnie również akcja marketingu szeptanego (którego właściciel nazwa.pl rzekomo nie lubi, o czym pisał tutaj na forum) związana z nazwa.pl i jakością usług + aktualnym programem partnerskim. Przykłady: https://www.wykop.pl/ludzie/adzikowe/ https://www.wykop.pl/ludzie/klaudia-kucia/ https://www.wykop.pl/ludzie/komentowane-wpisy/angelika-zydorczak/ Kilka miesięcy temu była podobna akcja, też jakieś dziwne konta wychwalały tego konkretnego operatora: https://www.wykop.pl/wpis/36833545/w-nawiazaniu-do-wczorajszego-wpisu-devones-nazwa-p/ U nas konta o podobnym charakterze zakładały nowe tematy lub pisały na temat firm konkurencyjnych (np. @home_pl ) Widoczne białe tło pod wypowiedziami nie jest naturalne i świadczy zapewne o kopiowaniu treści z zewnętrznego źródła. A tutaj nawet profil z identycznym avatarem jak jeden z wymienionych na wykopie: Kiepsko to wszystko wygląda.
 11. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Wiele wskazuje na to, że specjaliści marketingu z pewnej firmy robią dokładnie ten sam błąd co swego czasu przy wychwalaniu VPSów na ichniejszym forum. Tym którzy nie wiedzą o co chodzi tylko nakreślę, że tam pojawiały się długoterminowe opinie na temat odświeżonej usługi VPS, która pojawiła się kilka dni/tygodni wcześniej. Tutaj z kolei jest mowa o zarabianiu pieniędzy i ograniczaniu wydatków z programu partnerskiego, który w rzeczywiście bardziej "korzystnej" formie funkcjonuje max. kilka miesięcy. Przypomnę tylko jak w ubiegłym roku wyglądał program partnerski nazwa.pl: https://web.archive.org/web/20180726004859/https://www.nazwa.pl/zarabiaj-z-nami/ Z rejestracji/odnowienia domeny .pl prowizja to 12/10%. Zachęcając zatem jedną osobę, która zakupi, a potem odnowi jedną domenę .pl, można było zarobić 1zł19gr netto za rejestrację i 10zł netto za odnowienie usługi przez takiego klienta. Przy 10ciu domenach odnawianych, można było sobie pozwolić na jedno "bezpłatne" odnowienie za środki z poleceń. Przy hostingach sprawa się miała trochę inaczej, bo można było zarobić sporo za osobę która kupiła i odnawiała hosting. Dla przykładu, namawiając kogoś na hosting Active Cloud Pro, którego można było posiąść za kilka złotych w promocji, a odnowić za jakieś 1100zł brutto , można było jako polecający zdobyć 288zł w pierwszym roku, 198zł w kolejnych latach. Jeśli więc ktoś umiał namówić klientów na sharedy za 1100zł to rzeczywiście fajne pieniądze z tego były. Inną rzeczą jest jak wygląda opłacalność i realna wartość takiej usługi, ale to już nie mnie oceniać - nie jestem klientem i nie korzystam z hostingu w tej firmie. Wiem natomiast, że są na rynku hostingi znacznie tańsze i działają wystarczająco dobrze na potrzeby moich klientów. O cenach domen się w ogóle ciężko pisać, bo 120zł netto za domenę .pl (a tyle kosztuje aktualnie wg cennika nazwa.pl) to w mojej ocenie spora przesada. I tak, wiem że jest DNS Anycast i DNSSEC i SSL. Jednakże to czy i komu jest to potrzebne akurat w takiej formie, za dodatkowe kilkadziesiąt złotych (uwzględnionych w cenie domeny) w stosunku do cen domen u konkurencji, to już każdy musi sam ocenić. Biorąc pod uwagę to wszystko powyżej, pisanie o przywiązaniu do firmy w tej perspektywie i wychwalanie programu partnerskiego to jest śmieszne posunięcie i dla mnie jednoznaczne. Każdy jednak oceni po swojemu.
 12. theqkash

  Nowy biznes

  @turnback firma Afterweb została zablokowana na tym forum, podobnie jak Twoje konto. Temat zamykam.
 13. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Pamiętaj, że domeny nie można wynieść po pierwszym roku bez płacenia jakiejś tam kary 😉
 14. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  Ja zwykłem namawiać ludzi na takie usługi z których sam bym chętnie skorzystał 🙂
 15. theqkash

  Nowy biznes

  Szczerze mówiąc to ciężko o powodzenie takiego miejsca. Ja osobiście wolę lan party robić w domu . 😉
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.