Skocz do zawartości

dese

Użytkownicy
 • Ilość treści

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

dese wygrał w ostatnim dniu 4 Maj 2018

dese ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jako, że wątek został odkopany informuję, że moja oferta jest wciąż aktualna
 2. Oferta nadal aktualna - cena do negocjacji.
 3. Oczywiście że nie robimy z tego "z palca" - ale kolega zasugerował, że to jest trywialna operacja i takie filtrowanie jest możliwe - nie, nie jest.
 4. Założymy się, że z API REGON nie będziesz w stanie wyciągnąć informacji o masowej ilości nowych firm a tym bardziej z podziałem na województwa?
 5. @szarik - są ogólnodostępne, ale nie ma łatwego sposobu na ich wyciągnięcie oraz przedstawienie w czytelnej formie.
 6. Jeżeli chcesz im od razu wysyłać ofertę handlową to się zgadzam - jak chcesz nawiązać kontakt na zasadzie cold-mailingu to nie ma w tym nic złego.
 7. Jeżeli szukacie klientów na usługi pozycjonowania, tworzenia stron www czy np. reklamy i innych usług biznesowych - zapraszam do skorzystania z serwisu ListaNowychFirm.pl ListaNowychFirm.pl to serwis agregujący informacje o firmach czekających na rozpoczęcie działalności oraz takich, które działalność rozpoczęły z początkiem aktualnego miesiąca. Część wpisów zawiera takie dane jak numer telefonu, adres e-mail oraz adres strony WWW. Serwis tworzy bazy danych zawierające dane kontaktowe osób decyzyjnych w firmach (właścicieli) wraz z informacją o szczegółach działalności (branża) oraz obszarze działania. Na usługi wystawiamy faktury VAT a proces wygenerowania bazy jest w pełni automatyczny. Zapraszam: https://listanowychfirm.pl
 8. Oferta nadal aktualna - cenę obniżę :)
 9. Posiadam na sprzedaż platformę całkowicie automatyzującą polubowne procesy windykacyjne - https://debtlink.pl Produkt windykuje niezapłacone faktury - integruje wysyłkę SMS, email, voicebota wykonującego połączenia oraz wysyłkę pocztowych wezwań do zapłaty i dodaje analitykę - wszystko automatycznie. Posiada frontend, za pomocą którego użytkownik końcowy (wierzyciel) może zlecić windykację oraz śledzić wykonane działania windykacyjne oraz ich skuteczność (np. kiedy dłużnik otworzył email, kiedy odebrał pismo lub odsłuchać nagraną wiadomość od dłużnika). Platforma posiada również API pozwalające na masowę integrację - w planach miałem miałem m.in. integrację z fakturowniami, giełdami długów, faktoringami i innymi podmiotami finansowymi. API pozwala na dodawanie i aktywowanie spraw, monitoring działań, analitykę oraz dodawanie informacji o spłatach i dodawanie załączników. Proces windykacyjny jest w pełni konfigurowalny, może został połączony z tradycyjną windykacją (np. jako kolejny krok w procesie). Możliwości integracji są nieograniczone. Chcę sprzedać cały produkt - wraz z kodem źródłowym, prawami itd. Technologia wykonania: Backend: Python 3.7, Django, PostgreSQL, Celery, DjangoRestFramework Frontend: Angular, Material Design Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez email: info@upcode.pl oraz tel.: 796 731 176
 10. @adamnt Proszę nie wprowadzać w błąd - jak napisałem, sprzedaję całą platformę, cały produkt - razem z przeniesieniem praw autorskich. Nic nie będzie sprzedawane 1000 razy - tylko 1 raz, cały kod oraz prawa. I generalnie nie jest to skrypt, ale nieco większe oprogramowanie, które odpala się na serwerze bazodanowym (w Django) oraz na serwerach streamingu (Flask). Obydwie aplikacje mogą być uruchomione przez gunicorna.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.