Skocz do zawartości

dese

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dese w dniu 4 Maja 2018

Użytkownicy przyznają dese punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witajcie, Szukam pilnie serwera dedykowanego z budżetem do 300zł netto miesięcznie (ew. minimalnie więcej). Wymagania: Lokalizacja PL Szybkie dyski (baza danych) Najchętniej procesor 8core/16 wątków Mile widziane miejsce pod backup Poproszę o oferty firm oraz rekomendacje.
 2. Sprzedam gotową, działającą platformę (oprogramowanie online) dla gabinetów lekarskich, stomatologicznych, psychologów, fizjoterapeutów itd. https://medisys.pl Oprogramowanie pozwala na zarządzanie gabinetem - edycję grafików pracy, lekarzy, zarządzanie bazą pacjentów, zarządzanie wizytami itd. Oprogramowanie wysyła automatyczne przypomnienia SMS do pacjentów o zbliżającej się wizycie. Oprogramowanie posiada gotowy model biznesowy (wersja darmowa + abonament) oraz gotowe integracje z usługami zewnętrznymi. Automatycznie wystawia faktury proforma/VAT.
 3. Jak w temacie, proszę o oferty na odstąpienie serwera z oferty Kimsufi - KS-9
 4. Jako, że wątek został odkopany informuję, że moja oferta jest wciąż aktualna
 5. Oferta nadal aktualna - cena do negocjacji.
 6. Oczywiście że nie robimy z tego "z palca" - ale kolega zasugerował, że to jest trywialna operacja i takie filtrowanie jest możliwe - nie, nie jest.
 7. Założymy się, że z API REGON nie będziesz w stanie wyciągnąć informacji o masowej ilości nowych firm a tym bardziej z podziałem na województwa?
 8. @szarik - są ogólnodostępne, ale nie ma łatwego sposobu na ich wyciągnięcie oraz przedstawienie w czytelnej formie.
 9. Jeżeli chcesz im od razu wysyłać ofertę handlową to się zgadzam - jak chcesz nawiązać kontakt na zasadzie cold-mailingu to nie ma w tym nic złego.
 10. Jeżeli szukacie klientów na usługi pozycjonowania, tworzenia stron www czy np. reklamy i innych usług biznesowych - zapraszam do skorzystania z serwisu ListaNowychFirm.pl ListaNowychFirm.pl to serwis agregujący informacje o firmach czekających na rozpoczęcie działalności oraz takich, które działalność rozpoczęły z początkiem aktualnego miesiąca. Część wpisów zawiera takie dane jak numer telefonu, adres e-mail oraz adres strony WWW. Serwis tworzy bazy danych zawierające dane kontaktowe osób decyzyjnych w firmach (właścicieli) wraz z informacją o szczegółach działalności (b
 11. Oferta nadal aktualna - cenę obniżę :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.