Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 25.04.2019 we wszystkich miejscach

 1. 8 punktów
  @turnback firma Afterweb została zablokowana na tym forum, podobnie jak Twoje konto. Temat zamykam.
 2. 6 punktów
  Ok, czas na męskie decyzje. Konta @arokado @ttoma @Maggy @tomenka otrzymały blokadę pisania na forum, jako że są powiązane z pewną agencją marketingową, która jak widać działa w taki a nie inny sposób. Każde kolejne konto o podobnym charakterze piszące tutaj w taki sposób spotka podobna kara. W konsekwencji pracy tej agencji marketingowej, jeśli ta "zabawa" się nie skończy, temat zostanie czasowo zablokowany.
 3. 5 punktów
  A pewna firma marketingowa na P chyba za chwilę dostanie bana na forum wraz z wszystkimi pracownikami oraz osobami powiązanymi które założyły tu konta i pisują w tym temacie.
 4. 4 punkty
  Taką ideą może być np. kwota na fakturze za marketing szeptany :]
 5. 4 punkty
  Wiele wskazuje na to, że specjaliści marketingu z pewnej firmy robią dokładnie ten sam błąd co swego czasu przy wychwalaniu VPSów na ichniejszym forum. Tym którzy nie wiedzą o co chodzi tylko nakreślę, że tam pojawiały się długoterminowe opinie na temat odświeżonej usługi VPS, która pojawiła się kilka dni/tygodni wcześniej. Tutaj z kolei jest mowa o zarabianiu pieniędzy i ograniczaniu wydatków z programu partnerskiego, który w rzeczywiście bardziej "korzystnej" formie funkcjonuje max. kilka miesięcy. Przypomnę tylko jak w ubiegłym roku wyglądał program partnerski nazwa.pl: https://web.archive.org/web/20180726004859/https://www.nazwa.pl/zarabiaj-z-nami/ Z rejestracji/odnowienia domeny .pl prowizja to 12/10%. Zachęcając zatem jedną osobę, która zakupi, a potem odnowi jedną domenę .pl, można było zarobić 1zł19gr netto za rejestrację i 10zł netto za odnowienie usługi przez takiego klienta. Przy 10ciu domenach odnawianych, można było sobie pozwolić na jedno "bezpłatne" odnowienie za środki z poleceń. Przy hostingach sprawa się miała trochę inaczej, bo można było zarobić sporo za osobę która kupiła i odnawiała hosting. Dla przykładu, namawiając kogoś na hosting Active Cloud Pro, którego można było posiąść za kilka złotych w promocji, a odnowić za jakieś 1100zł brutto , można było jako polecający zdobyć 288zł w pierwszym roku, 198zł w kolejnych latach. Jeśli więc ktoś umiał namówić klientów na sharedy za 1100zł to rzeczywiście fajne pieniądze z tego były. Inną rzeczą jest jak wygląda opłacalność i realna wartość takiej usługi, ale to już nie mnie oceniać - nie jestem klientem i nie korzystam z hostingu w tej firmie. Wiem natomiast, że są na rynku hostingi znacznie tańsze i działają wystarczająco dobrze na potrzeby moich klientów. O cenach domen się w ogóle ciężko pisać, bo 120zł netto za domenę .pl (a tyle kosztuje aktualnie wg cennika nazwa.pl) to w mojej ocenie spora przesada. I tak, wiem że jest DNS Anycast i DNSSEC i SSL. Jednakże to czy i komu jest to potrzebne akurat w takiej formie, za dodatkowe kilkadziesiąt złotych (uwzględnionych w cenie domeny) w stosunku do cen domen u konkurencji, to już każdy musi sam ocenić. Biorąc pod uwagę to wszystko powyżej, pisanie o przywiązaniu do firmy w tej perspektywie i wychwalanie programu partnerskiego to jest śmieszne posunięcie i dla mnie jednoznaczne. Każdy jednak oceni po swojemu.
 6. 3 punkty
  Dzięki za wszystkie podpowiedzi i "inspiracje" - na pewno skorzystam🤭 Wiem, że muszę jeszcze zwrócić szczególną uwagę na przynajmniej na jedną rzecz: promocję. W końcu bez reklamy ani rusz, skąd potencjalna klientela miałaby wiedzieć o mojej propozycji? Ale mam już pewien pomysł: wynająć agencję, która mnie odpowiednio wspomoże [tu była reklama pewnej agencji, którą wyciąłem]
 7. 2 punkty
  Zaoszczędź aż 50% na pierwszej płatności i skorzystaj z jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty na serwer VPS. Teraz KVM Mini za 20zł miesięcznie dysponuje: - 1vCPU - 4GB RAM - aż 40GB przestrzeni SSD - aż 4TB transferu Ponadto za jednorazową opłatą możesz rozbudować swój serwer o dodatkowy 1vCPU lub o 2GB RAM - w obu przypadkach koszt rozbudowy to 100zł, miesięczny abonament się nie zmienia. Wszystkie te zmiany dotyczą także naszych dotychczasowych klientów. Wystarczy do nas napisać. Zaś wszystkie osoby, które jeszcze nie korzystają z naszego serwera KVM Mini, mogą to teraz zrobić z 50% rabatem wpisując w koszyku kod MINI. Kod ten obowiązuje na pierwszą płatność za serwer. Zamów już teraz serwer KVM Mini
 8. 2 punkty
  Po co od razu mailwizz ? wcale nie jest taki mały ... a jak już wybierać bardziej rozbudowaną aplikacje to zdecydowanie lepszą jest Interspire Email marketer - ale cena również odpowiednio wyższa Zobacz https://sendy.co/ - rzeczywiscie prosty i daje wiele mozliwości wysyłki nie tylko standardowo po smtp (np przez amazon ses - gdy zalezy Ci na dużej dostarczalności i stosunkowo małych kosztach) No i sa darmowe - wcale nie tak bardzo odbiegające od mailwizza phplist - https://www.phplist.org/download-phplist/ mailtrain - https://mailtrain.org/
 9. 2 punkty
  Ogólnie jedyna sensowna możliwość to imapcopy/imapsync ale trzeba mieć dostępy do wszystkich przenoszonych skrzynek.
 10. 2 punkty
  Na wykopie niejaka Klaudia która wcześniej zamieszczała przykre szeptanki, w kontrze na zarzuty o szeptankę stwierdziła, że pewnie ktoś płaci mnieza pisanie negatywnych opinii (choć nigdy tam nie napisałem nic złego na temat jakości usług nazwa.pl). Oni naprawdę myślą, że to branża w której ludzie się łapią na takie opowiastki, a jeśli już się złapią to uda się ich pyskówką naprostować. Żenada.
 11. 2 punkty
  Panowie, serio? Myślicie, że nikt na forum branżowym nie wie jak wygląda szeptanka?
 12. 2 punkty
  Najprościej osiągniesz to poprzez minio.io w dodatku będziesz kompatybilny interfejsowo z S3.
 13. 2 punkty
  Ja zwykłem namawiać ludzi na takie usługi z których sam bym chętnie skorzystał 🙂
 14. 1 punkt
  Szanowni Państwo! Ceniąc Państwa czas piszę najpierw w skrócie: Proszę o zamieszczenie na dzień-dwa pliku testowego (100 MB, wygenerowane losowo) na Waszych maszynach VPS bym mógł przetestować transfer, trasę i opóźnienie z mojego miasta. Z góry dziękuję uprzejmie. Wyjaśnienie dłuższe: Potrzebuję VPS z KVM i Linux pod środowisko deweloperskie. Najczęściej będę się łączył z mojego miasta (Wilno, Litwa), więc chciałbym przetestować realny transfer do mnie i czas reakcji poszczególnych dostawców, centrów danych. W tym celu potrzebuję plików testowych na realnych maszynach bym mógł się przekonać u kogo będę miał zapewniony komfort pracy zdalnej. Ideałem byłoby gdyby dostawcy oferowali „Szkło powiększające” jak EDIS: https://pl.edis.at/. Niestety nie wszyscy chcą się „bawić” w udostępnianie plików testowych czy nawet podanie realnego IP do zbadania czasu reakcji i trasy pakietu. Liczę więc na Waszą pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas i zasoby serwera. Plik miałby być ok. 100 MB, wygenerowany losowo lub skompresowany by wyeliminować wpływ kompresji na poziomie protokołu na wynik pomiaru. Dobrze gdyby był dostępny przez jakieś dwa dni, by można było test powtórzyć o różnych porach dnia. Wygenerować go łatwo na Linuksie w ten sposób: openssl rand -out 100MB.bin $((100*1024*1024)) Protokół HTTP(S) lub (S)FTP. Na życzenie mogę podać adresy IP, z których będę się łączył. Parametry maszyny na tym etapie są sprawą mniejszej wagi, będzie to następny krok. Dziękuję serdecznie, Wilniuk.
 15. 1 punkt
  Cześć, Mieliśmy dziś problem z jednym serwerem-matką, co spowodowało niedostępność części serwerów KVM. Problem został rozwiązany tak szybko jak było to tylko możliwe. Najmocniej przepraszamy za utrudnienia.
 16. 1 punkt
  W chwili obecnej, takim działaniem na rzecz owej firmy, tylko pogrążacie jej wizerunek - gratulacje. Jestem szczerze zaskoczony, że taka szeptanka została wykonana przez kogoś, kto absolutnie nie zna rynku i usług jakie reklamuje. Trudno być zadowolonym z oferty, z której tak na prawdę się nie korzysta, nie znając alternatyw. Napiszę jeszcze raz, prostszymi słowami, ażeby ładnie SEO się zgadzało: Wnioskując z wcześniejszych wpisów zawartych w tym wątku, jak i moim skromnym zdaniem Usługi nazwa.pl zarówno jakością jak i ceną drastycznie odbiegają od konkurencyjnych ofert, ot co.
 17. 1 punkt
  Mały update: na innych serwisach prowadzona jest aktualnie również akcja marketingu szeptanego (którego właściciel nazwa.pl rzekomo nie lubi, o czym pisał tutaj na forum) związana z nazwa.pl i jakością usług + aktualnym programem partnerskim. Przykłady: https://www.wykop.pl/ludzie/adzikowe/ https://www.wykop.pl/ludzie/klaudia-kucia/ https://www.wykop.pl/ludzie/komentowane-wpisy/angelika-zydorczak/ Kilka miesięcy temu była podobna akcja, też jakieś dziwne konta wychwalały tego konkretnego operatora: https://www.wykop.pl/wpis/36833545/w-nawiazaniu-do-wczorajszego-wpisu-devones-nazwa-p/ U nas konta o podobnym charakterze zakładały nowe tematy lub pisały na temat firm konkurencyjnych (np. @home_pl ) Widoczne białe tło pod wypowiedziami nie jest naturalne i świadczy zapewne o kopiowaniu treści z zewnętrznego źródła. A tutaj nawet profil z identycznym avatarem jak jeden z wymienionych na wykopie: Kiepsko to wszystko wygląda.
 18. 1 punkt
  Wiec ja indywidualnie wole zapłacić za domenę 12 zł w OVH niż wziąć w promocji w nazwa za 0 zł i za odnowienie w płacić ponad 120
 19. 1 punkt
  Zlecenia podjął się @Przemek Jagielski temat do zamknięcia.
 20. 1 punkt
  @Mion Skoro znam zakres prac to jasno mogę stwierdzić że jest on mały, prawda? Chyba mi nie powiesz że rekonfiguracja bazy danych a dokładnie zmiana użytkownika + zabezpieczenie podstawowe serwera czyli zabezpieczenie portów logowania jest pracą dla specjalisty na długie godziny to coś jest z tobą nie tak. Wiem, że mogę sobie takie informację na temat zabezpieczeń znaleźć w internecie, ale jednak zwracam się z tym do kogoś kto to robił xx razy i zrobi to najlepiej. Określiłem budżet i oczekuję posta z informacją o podjęciu się zlecenia i jakimś kontakcie, a nie komentowania mojego tematu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Zainteresowanego ofertą proszę o kontakt w poście lub na pw.
 21. 1 punkt
  "Uwielbiam" jak klient sam , określa czy zakres prac jest duży = czasochłonny czy "na 10 minut" dla speca. Przeważnie kończę wtedy rozmowę, gdyż z doświadczenia wiem, że dalsza rozmowa, to starta czasu zarówno dla mnie jak i dla zleceniodawcy. -- Ale dobrze, że z góry Określasz budżet na to przeznaczony. Masz w poradniku od OVH https://docs.ovh.com/pl/vps/porady-zabezpieczenie-vps/
 22. 1 punkt
  Ja nie miałem na celu krytykowanie czy wyśmiewanie budżetu, bo jest szansa, że ktoś się znajdzie i zrobi to co chcesz w tym budżecie. Na tym forum jest to mało prawdopodobne, ale gdzie indziej powinno być łatwiej. Bardziej chciałem Cię tylko uświadomić z czym masz do czynienia ;). Ja zleceń nie biorę, z moją osobą to był tylko przykład jako punkt odniesienia. Nawet gdybyś dał budżet 1000zł to bym się tego nie podjął. Jeszcze tylko chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Ewentualną osobę która będzie to miała zrobić, niestety nie będzie interesował charakter forum, dla niej to zlecenie jak każde inne. Druga sprawa, że nie ma znaczenia ile użytkowników będzie odwiedzać Twoje forum. Serwera nie zabezpiecza się przed użytkownikami, a przed botami i hakerami. O ile tymi drugimi nie musisz się od razu przejmować, to boty atakujące i próbujące włamać się wszędzie będą tak samo często odwiedzały serwer gdy będziesz miał 10 użytkowników, jak i w tedy gdy będzie ich 10000. Schowanie się za CF również nie chroni w pełni przed botami, serwer jest nadal podpięty do internetu i musi być zabezpieczony. Adresy IP można bez problemu przeskanować, ocenić pod kątem tego co jest na nich uruchomione i próbować się do nich włamać - automatycznie, przy użyciu botów. Przykład z moim serwerem: mam podpiętych do niego kilka IP, jeden główny który jest głównym IP serwera (IP które dostałem z serwerem) jest używane tylko do rzeczy administracyjnych - tylko ssh, nie było nigdzie publikowane. Dodatkowo ssh jest na niestandardowym porcie, nie da się logować na root i da się logować tylko przy użyciu kluczy rsa. Mimo tego wszystko mam próby logowania po ssh do serwera.
 23. 1 punkt
  Owszem nie są wielkie, ale jest to więcej niż 2 godziny pracy. W tej cenie raczej znajdziesz kogoś kto zrobi tylko jedno, albo poprawi widget, albo zabezpieczy serwer - chociaż nie wiem czy w tej cenie dostaniesz chociaż przyzwoicie zabezpieczony serwer, raczej będzie to tylko podciągnięcie konfiguracji phpmyadnima i nginxa. Gdybyś chciał zabezpieczyć cały serwer to 200 raczej też nie wystarczy. Ktoś taki jak ja (mający kilkuletnie doświadczenie z własnymi serwerami, ale na poziomie średnio zaawansowanym jeśli chodzi o security) mógłby zrobić Ci to po kosztach (tj. zabezpieczenie serwera), ale niestety nie za 200zł. Co do poprawek skryptu to proponowałbym Ci rozliczanie się z kimś godzinowo, bo to może zająć 30 minut, a może i 3 godziny. Gdyby to była naprawdę pierdoła to zapłacisz kilkadziesiąt zł, a jak coś większego to w 200 powinieneś się zmieścić.
 24. 1 punkt
  Jeśli szukasz czegoś za free na start z pełnym dostępem do konta roota ( sam administrujesz VPS) , to zobacz AWS Free Tier > https://aws.amazon.com/free/
 25. 1 punkt
  Taki atak jest prosty do odparcia. Polecam na początek: - ograniczyć dostęp do adresów Cloudflare (żeby atakujący nie mógł pominąć), lista adresów https://www.cloudflare.com/ips/ - stworzyć Page Rule typu Cache Everything na atakowanym adresie https://dash.cloudflare.com/?zone=page-rules - dodać powtarzające się User-Agenty do 'User Agent Blocking' https://dash.cloudflare.com/?zone=firewall/tools - utworzyć regułę rate-limiting na stronę główną blokującą po np. 10 requestach na minutę https://dash.cloudflare.com/?zone=firewall/tools - (opcjonalnie) zmienić IP serwera
 26. 1 punkt
  Jak IP jest znane atakującemu to CloudFlare nic wam nie pomoże bo atak jest prosto na wasz IP z pominięciem Cloudflare. Zmieńcie IP, pogadajcie z hostingiem czy mogą na firewallu zablokować ruch spoza Cloudflare i wtedy bawcie się anty DDoSem w Cloudflare. W tanich hostingach dobrego anty DDoS nie ma, ktoś już wspomniał myDevil i chyba niewiele więcej. Sądzę, że dla was najlepsza opcją to jednak będzie VPS. Nie dość że nie ma problemu z zakupem na miesiąc (nawet w OVH) to macie jeszcze wszystko pod kontrolą. Dziwną macie tę developerkę, ze jeszcze nad tym pracujecie, a już was ktoś atakuje. Nie możecie uruchomić na to oddzielnego hostingu do testów, pod losowa domeną, gdzie dane będą znane tylko tym co nad tym pracują?
 27. 1 punkt
  Dziwne, ze Cloudflare wszystko przepuszcza. Może wasz adres IP wypłynął? Cloudflare wam zadziała tylko pod warunkiem, że cały ruch przepływa przez Cloudflare, a to wymaga żeby adres IP pozostał nieznany. Spróbuj może w obecnym hostingu żeby blokowali na firewallu cały ruch spoza Cloudflare. Możecie też uruchomić jakiegoś VPSa i tam już macie dostęp do firewalla.
 28. 1 punkt
  I tak i nie - można pewne rzeczy "podtuningować" jeśli hosting posiada odpowiednie rozwiązania, natomiast paradoksalnie operatorzy którzy takie oferty sprzedają niekoniecznie te rozwiązania mają wprowadzone. W praktyce wordpress pójdzie dobrze na pierwszym lepszym hostingu, natomiast wiele zależy od tego czym tego wordpressa uzupełnisiz. Przykład jaki mogę Ci podać to sklep klienta oparty o Wordpress+WooCommerce, który jest hostowany na małym VPSie, ma ponad 4000 produktów, dość spory ruch, customowy layout i mnóstwo różnych bajerów, które niektórzy mogą uznać za "spowalniacze". W praktyce jednak zastosowanie odpowiednich mechanizmów, m.in. w zakresie cache sprawia, że sklep chodzi całkiem dobrze i w zasadzie ani ja, ani klient nie czujemy potrzeby tego zmieniać. Z kolei mam czasem przypadki klientów, którzy przychodzą do mnie z nadzieją na zoptymalizowanie ich strony i okazuje się, że jest to bardzo trudne z uwagi na sposób w jaki twórcy z niektórych południowych krajów napisali layout z którego ciężko cokolwiek wyciągnąć bez dużego przerabiania i kombinowania. Rekordem był chyba layout, który przy każdym przeładowaniu strony łączył się z serwerem jego producenta żeby zweryfikować poprawność licencji, co zawsze dawało 2-3 sekundy do czasu ładowania. Wykastrowanie tej funkcji z layoutu spowodowało bardzo dobry efekt, ale tu klient musiał znaleźć mnie, a ja musiałem znaleźć funkcję która takie działania prorwadziła. Serwer dedykowany to zdecydowanie zbyt wiele na początek działania strony. Na początku zwykły hosting powinien wystarczyć, ale zasobów może braknąć jeśli strona będzie miała duży ruch. Jeśli juz chcesz iść w bardziej customowe rozwiązania, lepiej rozejrzyj się za VPSem, np. KVM Mini z oferty webh powinien wystarczyć, w razie draki możesz go szybko rozbudować do większego pakietu. Przy dedyku, paradoksalnie, możliwości rozbudowy masz mniejsze, bo większość "tańszych" firm nie zrobi Ci w ogóle upgradu maszyny i trzeba ją po prostu zamienić na inną, plus raczej nie będziesz w stanie tego zrobić bezproblemowo jeśli nie dysponujesz administratorem, który Ci to wszystko sprawnie przeniesie, bez wprowadzenia dużego downtime'u lub jakichś utrudnień w trakcie przenosin.
 29. 1 punkt
  Mówi się, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią backup, oraz na tych którzy dopiero go będą robić. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Backupu - 31 marca jest dniem, kiedy powinniśmy przypomnieć sobie o robieniu backupu i wdrożyć go dla bezpieczeństwa swoich plików. Rób backup z webh.pl - gigantyczne serwery KVM Storage tylko teraz z gigantycznym 50% rabatem. Przestrzeń od 500GB aż do 6TB już od 189zł za pierwszy rok! Przy zamawianiu wpisz kod: dzienbackupu i ciesz się 50% rabatem przez pierwszy rok korzystania z usługi. Kliknij tutaj i zamów już teraz
 30. 1 punkt
  Ludzie narzekają tutaj widzę na jakiś system wirtualnego portfela. A pytanie, jak tam jest z poziomem obsługi technicznej i pomocy, jest ok?
 31. 1 punkt
  Hej, wprowadziliśmy szereg zmian do naszej oferty KVM Mini, które z całą pewnością Was zainteresują. 1. Usługa może być aktualnie przedłużana o rok, dzięki czemu możecie czerpać korzyści z naszych programów rabatowych 2. Wprowadzamy możliwość dokupienia 1vCPU do serwera KVM Mini za jednorazową opłatą 100zł. 3. Wprowadzamy możliwość dokupienia 2GB RAM do serwera KVM Mini za jednorazową opłatą 100zł. ... a żeby było jeszcze milej, aktualnie zarówno dokupienie 1vCPU jak i 2GB RAM możecie wykonać z aż 50% rabatem. Wystarczy zamówić serwer KVM Mini, dodać do niego RAM i/lub CPU i w koszyku wpisać kod rabatowy: mini Dzięki temu, płacąc w sumie 100zł jednorazowo za aktywację obu dodatkowych zasobów, uzyskujesz je dożywotnio dla tego serwera. W kolejnych miesiącach będziesz płacić maksymalnie 20zł miesięcznie za serwer z w sumie 6GB RAM i 2vCPU. Promocja obowiązuje dla nowych i obecnych klientów. Klienci chcący zamówić dodatkowe zasoby do już istniejącego serwera, powinni skontaktować się z nami via support. Kliknij tutaj i zamów już teraz!
 32. 1 punkt
  Kompilacją nie benchmarkuje się ani CPU and I/O z powodu niejednoznaczności kompilowanych źródeł, użytego kompilatora oraz maści czynników trzecich. Benchmark CPU czy I/O dokonuje się programami do tego służącymi, które używają tych samych kryteriów aby wygenerować sensowny wynik. GCC, który na jednym CPU użyje instrukcji SSE 4.2 żeby przyspieszyć proces translacji kodu źródłowego na binarny, a na drugim AVX2 nie jest obiektywne i w żaden sposób nie przekłada się na rzeczywistą wydajność obydwu maszyn w starciu z np. ilością requestów na sekundę nginxa. Więc nie, jeśli robisz benchmark maszyny przez puszczenie kompilacji php to robisz to źle i nie masz zielonego pojęcia o zasadzie działania benchmarków i czym się różni benchmarkowy test od kodowania wideo, obsługi requestów na socketach czy kompilacji właśnie. Jak chcesz się kurczowo trzymać swojego przykładu z samochodem to w tym momencie stwierdzasz, że samochód który maksymalnie jedzie 200 km/h jest szybszy od tego co ma na liczniku 190 km/h, a to że pierwszy dobija do dwusetki w 5 minut i przejedzie krótszy dystans w ciągu minuty niż drugi, który dobija do 190 km/h w 3 sekundy już całkowicie ignorujesz, bo nie patrzysz na żaden inny współczynnik ani sam fakt, że maksymalna prędkość może nie mieć nic do gadania w sytuacji, gdy test trwa 3 sekundy i nigdy jej nie uświadczysz. I właśnie taką zasadniczą różnicą jest np. wielkość cache L1/L2/L3 w CPU, który w kompilacji odgrywa znacznie większą rolę niż w wykonywaniu kodu już skompilowanego. To, że jedna maszyna radzi sobie lepiej z A nie oznacza, że jednocześnie radzi sobie lepiej z B, i to nawet porównując kompilację dwóch różnych projektów, a co dopiero kompilację z zupełnie innym zadaniem.
 33. 1 punkt
  Witamy! Przypominamy o kodzie ROOTNODE, dzięki któremu hosting jest tańszy aż 25%!
 34. 1 punkt
  Ja tego folkloru z premedytacją stąd nie usuwam, niech inni zobaczą z kim nie warto współpracować.
 35. 1 punkt
  Sam na PiO jestem od wielu lat i gdyby nie wzorowa moderacja, to forum dawno przestałoby istnieć lub było zaspamowane setkami postów szeptanek ja chociażby ten.
 36. 1 punkt
  Na PiO to jakiś super mod dał mi bana za napisanie opinii o hostingu. W ogóle nie patrzył na staż na forum, więc sobie darowałem te śmieszne forum.
 37. 1 punkt
  Na PIO dawno mają bana za taki "marketing". Dziecinada....
 38. 1 punkt
  Pojawiające się co chwilę kody błędu "SERVFAIL" (co bardziej, pokazują to różni usługodawcy) sugerują problem po stronie serwera DNS dla domeny. Jako, że używasz własnego VPS, podejrzewam, że masz ustawienia firewalla, które albo blokują TCP/UDP port 53, albo jakiś rate-limiting. Patrząc na szybko są problemy z różnymi rekordami, nic specyficznego dla CNAME. Jeśli nie masz jakiegoś wyraźnego powodu dlaczego nie chcesz używać zewnętrznych serwerów DNS, to polecałbym Cloudflare (najszybszy DNS na świecie wg https://www.dnsperf.com/). Disclaimer: Pracuję dla Cloudflare, ale tutaj odpowiadam prywatnie. Czasy odpowiedzi > 1000 ms to z pewnością nic w porządku. Wyraźnie widać, że serwery Google w ogóle odpowiadają, ponieważ próbują po kilka razy. Odpowiedzi z TTL = 0 to prawdopodobnie tzw. stale cache, co samo w sobie jest ciekawym pomysłem (w skrócie: "wiem, że mój cache wygasł, ale serwer ma problem, więc odpowiem tym, co wiem").
 39. 1 punkt
  Dlatego nie kasowałem tego, niech potomni wiedzą z jakimi profesjonalistami sie mogą bujać w branży.
 40. 1 punkt
  Niemniej wiadomo z czyich usług nie warto korzystać
 41. 1 punkt
  Hej, Polecam osobiście agencję reklamową Vsweb ich strona to v s w e b . p l zajmą się nie tylko reklamą w sieci ale też w świecie rzeczywistym, wszystko w jednym. Wszystko co potrzebujesz znajdziesz w tej Agencji sama korzystam i uwierz że nie ma rzeczy, która sprawiałaby im jakiś problem Fajny kontakt z doradcami, telefony zawsze odebrane na maile odpisują ekspresowo. Polecam serdecznie !
 42. 1 punkt
  Na chwilę obecną chyba sytuacja się ustabilizowała i wszystko działa tak jak powinno Ostatnie zgłoszenie o konfiguracji sesji obsłużone na wysokim poziomie i sprawnie zrobione. Zobaczymy jak wszystko będzie chodzić po migracji
 43. 1 punkt
  Ja polecam hitme.pl, wszystko działa jak należy. Nie mam problemów, serwery VPS działają poprawnie. Nie miałem żadnej dłuższej awarii. Support mógłby odpowiadać szybciej, ale czas jest akceptowalny. Na pilne sprawy odpowiadają szybciej i bez zwłoki.
 44. 1 punkt
  Ciesz się, że nie zakładają czytania w myślach ;)
 45. 1 punkt
  @ROIExperts gratuluję pierwszego posta i bana dla roiSPAMexperts.pl.
 46. 0 punktów
  Obstawiam raczej, że nie każda firma lata po forach żeby odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu ~14 godzin.
 47. 0 punktów
  z GPU to nie problem próbowałem przez instalacje Windowsa na VPS ale efekt jest taki stream tylko działa jak jestem w sesji po zakończeniu sesji nie słychać dźwięku
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.