Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 18.02.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  Dziś dzień wyjątkowy, pojawił się 5000 post na forum rootnode.pl 438 użytkowników | 453 tematy | 5000 postów | 185 dzień istnienia forum
 2. 6 punktów
  5000 postów na forum rootnode! Jesteście świetną społecznością, która motywuje nas do ciężkiej pracy (możecie mieć o nas złe zdanie, ale my i tak Was kochamy <3) :)). Z okazji przekroczenia magicznej bariery 5000 postów na forum wspólnie z naszym partnerem - Asseco - ufundowaliśmy dla Was 5 kodów (za każdy tysiaczek = 1 kod:)) uprawniających do skorzystania z platformy e-szkoleniowej, dzięki której poszerzycie swoją wiedze na temat przeprowadzania analiz biznesowych, promowania marki w sieci oraz automatyzacji pracy. Zakres materiału jest duży, ale uwierzcie nam - warto się zarejestrować Tym bardziej, że pakiet szkoleń jest wart 1000 zł. Parafrazując słynne powiedzenie - kto rano wstaje temu home.pl daje - poniżej znajdziecie 5 linków do rejestracji (zawierają one unikalny kod). Kto pierwszy ten lepszy. Uwaga - przecinek na końcu również musi być skopiowany do okna KOD w polu rejestracji Rejestracja - https://szkolenia.eduportal.pl/Rejestracja/ Kody: 4bZSlRsLD7tiCmcVDxVys3Gf1JCJf4hmUMiJ4IRkEiE, KJCq7XqNtqcfvGRmCNnDYdvquz7B65BDa36NSjpWCS4, qXVIN0rF6uHWFsxuQNISJRdqll8JhPF3f9iKpSSFI50, jyoClw7Za1dD-Y392G8CQdAMHPMLcBRB9sgSxbpcsnQ, 6DdA4EQGsjJS37GyZ4oGylv1WrIA79_6JIWOyJw3OiU,
 3. 4 punkty
  Cześć! Od dziś - w pełni obsługujemy darmowe certyfikaty SSL Let's Encrypt typu Wildcard, czyli certyfikaty, które pozwalają zabezpieczyć nie tylko nazwę samej domeny ale również wszystkie jej poddomeny. Jak to u nas bywa - obsługa jest absolutnie prosta i sprowadza się do wykonania kilku klików w Extranecie. Autoryzacja i samo generowanie certyfikatu jest w pełni automatyczne. Certyfikat będzie się sam odnawiał. Więcej o sposobie generowania i obsłudze certyfikatów SSL znajdziecie w tym artykule w naszym systemie pomocy. Zapraszamy do korzystania A czy Twój dostawca obsługuje już darmowe certyfikaty Wildcard SSL? :)
 4. 4 punkty
  Opowiedz mi o tym na PW, chętnie wysłucham uwag i propozycji czego administracja/moderatorzy mogą dokonać, aby zatrzymać ten proceder o którym myślisz jak sądzę (choć w tym temacie akurat specjalnie go nie zauważyłem). Polecam wycenić swój czas za migrację tego wszystkiego i zastanowić się, czy warto.
 5. 4 punkty
  Opłacono przedłużenie wsparcia IPB - 25USD Bilans wynosi 1251,08zł Stan na 06.03.2018r. 12:00
 6. 3 punkty
  Pewnie całkiem przypadkowo.
 7. 3 punkty
  Pewnie nawet uwierzyłbym w to wszystko, gdybyś nie zostawił po sobie śladów wskazujących jednoznacznie na powiązanie z usługodawcą. Wysyłam Cię na urlop, a ten spam wydzielam.
 8. 3 punkty
  @gb1 Ty to czasem musisz się odezwać to tu to tam, nie wiele wnosisz ale sobie przynajmniej popiszesz Jaka analogia, jaka przesyłka kurierska, o czym Ty piszesz chłopie ? Jaki związek z tematem ma takie lanie wody ?
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  Cześć, Jak wiecie, niedawno stworzyłem benchmark, którego celem miało być ułatwienie oceny wydajności bazodanowej, na jaką mogą liczyć klienci różnych firm hostingowych. Pracuję nad kolejnym tego typu rozwiązaniem - tym razem służącym do oceny wydajności operacji na plikach. Tworzenie logów, losowe odczyty z tysięcy małych pliczków, takie tam... Podczas prac natknąłem się, z pewnym zdziwieniem, na zagadnienie bardzo niskiej wydajności serwera lokalnego XAMPP na maszynie pod kontrolą Win10. Dla przykładu tworzenie pliku z logami poprzez dodawanie w pętli kolejnych linii miało wydajność zaledwie... Popatrz zresztą sam, jakie były liczby i jak sobie z tym poradziłem - może ten case przyda Ci się, jeśli chcesz poprawić wydajność XAMPP'a.
 11. 2 punkty
  Cześć! Poszukuję osoby pasjonującej się Linuxem, chcącej porozmawiać o stanowisku Programisty Systemowego w firmie w, której pracuję: nazwa.pl. Pokrótce: Jako firma oferujemy hosting i pocztę elektroniczną ale także dajemy możliwość rejestracji domen internetowych, założenia sklepu internetowego czy zamówienia certyfikatu SSL. Jeżeli potrafisz dobrze programować w Pythonie lub Perlu - dołącz do nas, a będziesz rozwijał infrastrukturę firmową opartą o własne autorskie oprogramowanie oraz o oprogramowanie Open Source. Jeśli: • jesteś doświadczonym programistą zainteresowanym budowaniem systemów back-endowych, • dobrze znasz i lubisz pracować z systemem Linux, • masz doświadczenie w programowaniu w Pythonie lub Perlu oraz lubisz poznawać nowe języki, • zagadnienia sieciowe nie są Ci obce, • masz lub chcesz zdobyć doświadczenie w debugowaniu aplikacji napisanych w C, • masz doświadczenie lub chciałbyś pracować przy złożonych i rozproszonych systemach to właśnie Ciebie szukamy! Twoimi zadaniami będą: • rozwój i tworzenie serwerowych aplikacji pracujących w środowisku Linux, • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji, • poprawianie błędów i rozwiązywanie problemów w wykorzystywanych aplikacjach Open Source, • praca z oprogramowaniem i technologiami: Python, Perl, ZooKeeper, RabbitMQ, ZeroMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM. W zamian zaoferujemy Ci pasjonującą, pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę, nowoczesne biuro w Krakowie, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji. Jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@nazwa.pl z tematem wiadomości: "Programista Systemowy 220218FRN" Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez nazwa.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji". Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.
 12. 2 punkty
  A co na to dane rynkowe? Jako głos w dyskusji podpowiem, że od jakiegoś czasu robię duże badania stron internetowych w Polsce i mogę Wam wrzucić na razie takie info, jeszcze nieoficjalnie, że: 1. W Home jak najbardziej działają sklepy Presta. Są to mniejsze sklepy niż średnia dla Presty -strony mają mniej słów i mniej obrazków. Czas wczytywania w okolicy średniej krajowej. Nie można jednak twierdzić, jakoby nie dało się tam pracować na Preście, bo kilkaset takich sklepów znam. 2. Średnia ogólnopolska dla Presty wynosi 57 obrazków i ponad 1200 słów na stronie głównej, przy średnim czasie otwierania sklepu 1,29 sekundy. (n=3717) 3. Dla porównania w Hekko mamy ok. 58 obrazków, więc minimalnie więcej niż średnia krajowa Presty. Strony otwierały mi się także szybciej, bo średnio ok. 0.8 sekundy. 4. WooCommerce statystycznie wydaje się mniej wydajnym mechanizmem. W skali całego kraju, u różnych operatorów, prześledziłem blisko 2 tysiące stron na WooCommerce. Średni czas wczytywania 1,67 sekundy, a więc wolniej niż Presta, mimo, że miały ok. 670 słów i 30 obrazków, a zatem były uboższe niż sklepy na Presta Shop. (n=1832) Disclaimer: Czasy zmierzone poprzez otwieranie stron na serwerze w jednym z data centers H88, w Poznaniu. Posługiwanie się miarą liczby słów i obrazków stanowi tylko przybliżenie tego, czy sklep jest "duży", czy "mały." Średnia ma to do siebie, że niektórzy są ponad średnią, a inni poniżej średniej, zatem nie oznacza to, że konkretny sklep zachowa się dokładnie tak, jak napisałem. Wiele zależy od tego, jaka wersja PHP, ile produktów, jaki ruch, ile pluginów itp. Natomiast jest to obraz rynkowej statystyki. Gdyby więc kryterium była wydajność, stawiałbym na Prestę, gdyby wygoda - chyba jednak na WooCommerce.
 13. 2 punkty
  Pytanie czy warto się przenosić? Czas na takie przenosiny czasem więcej kosztuje. Skoro wszystko działa jak należy proponował bym zostać tym bardziej że z tego co wiadomo poziom wsparcia technicznego się nie zmieni jak również nie zmieni się jakość usług. To że podciągnęli tę markę do grupy h88 nie znaczy że można porównywać linuxpl do BH + ich pozostałych zabawek w obsadzie dzieciaków. linuxpl to tradycja a ona zobowiązuje bez względu do kogo należy obecnie.
 14. 2 punkty
  Ulepszenia działania poczty #4 oraz PHP 7.2 Wprowadziliśmy czwartą część zmian cyklu na MyDevil.net dotyczącego poczty — wyczekiwaną przez użytkowników posiadających prywatne adresy IP obsługę wysyłki za ich pomocą. Opcja OutgoingIP Od teraz można ustawić zakupione, prywatne adresy IP jako wyjściowe dla wysyłanej poczty (dla każdej domeny). Składnia polecenia: devil mail options DOMENA outgoingip IP|default IP - wykupiony, własny adres IP lub główny (domyślny) adres IP wysyłki poczty default - przywraca domyślne ustawienia wysyłania poczty poprzez ogólnodostępny IP. Nowa opcja dostępna jest również z poziomu panelu DevilWEB: Poczta (E-mail) ➡ Szczegóły (Details) przy wybranej domenie ➡ Opcje (Options) z górnego menu ➡ Wychodzący IP (Outgoing IP). Uwaga! Przed zmianą adresu IP używanego do wysyłania poczty należy również zmodyfikować wpis SPF w TXT w strefie DNS domeny w taki sposób, aby zawierał również nowy (prywatny) adres IP, przykładowy wpis: v=spf1 mx a ip4:PRYWATNY_IP/32 include:mailX.mydevil.net -all W miejsce PRYWATNY_IP należy wstawić adres IP, X podmienić na numer używanego serwera. Zmian w konfiguracji DNS należy dokonać co najmniej 48 godzin przed zmianą wyjściowego IP dla wysyłki wiadomości e-mail. W przypadku problemów ze zmianą wpisu SPF zapraszamy do kontaktu z nami. PHP 7.2 Informujemy o wprowadzeniu PHP 7.2 na serwerach MyDevil.net, aby z niego skorzystać należy dodać do pliku .htaccess wpis: AddType application/x-httpd-php72 .php Dostępna jest również wersja CLI pod poleceniem: php72 Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: https://wiki.mydevil.net/PHP#Wersja_PHP
 15. 2 punkty
  I z Debianem jest pozytywnie, ale mieszasz wydania. Część pakietów masz z wersji testowej, cześć ze stabilnej i stąd rozjazd. Wykonaj apt-get -f install jak prosi i nim potwierdzisz, pokaż co chce zrobić. Obstawię, że klepał komendy wg. jakiegoś tutka nie zastanawiając się o co chodzi
 16. 2 punkty
  HRD swój panel kończy już od 3-4 lat. Nie liczyłbym przez minimum najbliższy rok na nową wtyczkę do whmcs od nich
 17. 2 punkty
  Pytasz użytkownika końcowego o szczegóły logistyki Mnie bardzo cieszy, że hybryda się sprawdza - ten hosting jest dedykowany osobom, które nie chcą / nie potrafią / nie mogą / nie mają czasu ani chęci zajmować się szczegółami technicznymi rozwiązań backendowych. Ma dostarczyć szybki, bezpieczny hosting "on demand" bez potrzeby angażowania administratora jak w przypadku niezarządzanego VPSa, czy dedyka i robi to jak widać doskonale
 18. 2 punkty
  Nie, reboota potrzebuje również z innych względów (np. żeby sprawdzić czy usługi dobrze wstają, systemd działa poprawnie itp.) więc nie jest mi to do niczego potrzebne.
 19. 2 punkty
  Teraz w grze single playerowej znajdziemy handlarza ochoczo patrzącego nie na sakwę ze złotem a na sakwę leżącą koło monitora
 20. 1 punkt
  Dla 1 problemu to: http://playmer.pl/wp-content/themes/mimit/css/style.scss Dla wersji desktop wiersz 628 .sidemenu-icon:before { content: ''; background: #333; display: block; height: 5px; top: -8px; position: absolute; width: 5px; } Dla wersji desktop wiersz 628 .sidemenu-icon:after { content: ''; background: #333; display: block; height: 5px; top: 8px; position: absolute; width: 5px; } Dla mobile na tej samej zasadzie zmienisz.
 21. 1 punkt
  Kilka dni temu z czystej ciekawości po X latach kupiłam gazetę Komputer Świat. Jak zaczynałem przygodę z komputerem w 2001 roku to było to moje jedyne źródło wiedzy o tym pożeraczu czasu i nerwów. Wyjątkiem był jakiś numer sprzed roku 2000 gdzie był artykuł traktujący właśnie o tej dacie i apokalipsie mającej mieć miejsce 01.01.00. Do tego Niezbędniki jako źródło jedynego legalnego softu, potem KŚ Ekspert gdzie było nieco więcej wiedzy wychodzącej poza tym jak utworzyć nowy folder OK, wiem że jestem bardzo sentymentalny ale starczy póki co... Kupiłem, wydałem dyszkę, dostałem gazetę z blablaniną i płytę DVD z pakietem sterowników do wszystkiego (co ma napęd..). Postanowiłem przeklikać te sterowniki na moim starym laptopie z 2012 roku (kolejna apokalipsa) gdzie od zawsze jakichś brakowało albo były lipne (laptop w oryginale z Ubuntu, obecnie na W10 i SSD). Wyklikałem, coś się poinstalowało i kazało uruchomić ponownie sprzęt. Nie pisałbym tego posta gdyby nie fakt że wywaliło mi klawiaturę. Po prostu przestała odpowiadać. Na szczęście działała myszka i mogłem wbić PIN za pomocą klawiatury ekranowej i po zalogowaniu natychmiast pozbyć się sterowników od klawiatury/myszki. Dzisiaj potrzebowałem uruchomić lapka i pojawiła mi się jakaś sugestia że są problemy do rozwiązania. Dałem rozwiązać to systemowo to jest niech system sam sobie znajdzie i naprawi. I naprawił. Teraz nie działa mi mysz i nie pomaga przepięcie jej pod inne gniazdo a Touchpad jest systemowo wyłączony. Czeka mnie chyba ponowna instalacja systemu z Pendrive'a bo bez myszki chyba nie doklikam się opcji przywrócenia czystej wersji systemu. Chyba że jest jakiś na to sposób. Oczywiście płyta z 8GB sterowników zaliczyła lot zwyczajny w jedną stronę na śmietnik a gazeta przyda się przy malowaniu aktualnie remontowanego mieszkania. Jak dla mnie niski poziom, słaba blablanina i cienkie lanie wody - test antywirusa to niech będzie test, niech pościemniają ale nie to opiszą na kilka stron tekstu a nie na dwóch stronach A4. Słabe, pstrokate i nijakie, nie to co kiedyś.
 22. 1 punkt
  Nie potrzebujesz do tego VPS, wystarczy Ci konto hostingowe u nas, opis uruchomienia Rocket.Chat na MyDevil: https://wiki.mydevil.net/Rocket.Chat Nasza oferta: https://www.mydevil.net/oferta.html
 23. 1 punkt
  @Bodeha W soyoustart możesz zakupić 16 adresów IP (różne lokalizacje) opłata jednorazowa to ~~~10zł brutto (opłata instalacyjna) Mogę ci polecić na start serwer https://www.soyoustart.com/pl/oferty/1801sys05.xml
 24. 1 punkt
  Jeżeli checz coś szybko załatwić w OVH to jedynie rozmowa telefoniczna. Odpowiedź przy trudniejszych tematach na tickety przychodzi czasem po kilku dniach.
 25. 1 punkt
  OVH jakiś czas temu zmienił zasady płatności za dodatkowe IP dla nowych kont i różnych rodzajów vps-ów, dlatego zapewne obaj macie racje.
 26. 1 punkt
  Napisz do supportu a przekonasz się ,że IP nie są płatne co miesiąc tylko jednorazowo (również dla VPS). Ja posiadam VPS i mam do niego przydzielonych 16 IP za które zapłaciłem raz ...działają ponad rok i żadnej płatności więcej po za opłatą za VPS. Dlatego wyszło mi ,że za kwotę 3000zł to w OVH spokojnie ponad 200IP można mieć
 27. 1 punkt
  Przeczytaj dokładnie jeszcze raz....opłata w OVH za IP jest JEDNORAZOWA - płacisz raz a nie co miesiąc... cytuje " Bez opłaty miesięcznej " 3000zł minus koszty VPS podzielone przez koszt jednego IP to wychodzi ok 240 sztuk IP
 28. 1 punkt
  Albo może hosting/VPS w ovh i 13 geolokalizacji? https://www.ovh.pl/vps/geolokalizacja-vps.xml
 29. 1 punkt
  Pewnie Twoje pytanie to taki tylko pretekst, żeby zrewanżować się za posty sprzed paru dni (oj Ty dyżurny śmieszku forum, hehe), ale odpowiem Projekt był z mojej strony rozpoczęty w momencie "upadku" WHT, ale jak zobaczyłem, że tutaj zebrała się grupa ludzi, która zrobi to lepiej, to odpuściłem temat. Moim skromnym zdaniem nie powinna tego robić żadna firma hostingowa (szczególnie taka, która np. planuje wzrost wydatków na marketing o 1 mln zł), w ostateczności żeby było ich kilka (bo jednak ciężko jest znaleźć ludzi z całkowicie czystą kartą), aby pole do naciągnięć liczb było jak najmniejsze. Dlatego zmartwiło mnie, że temat umarł.
 30. 1 punkt
  Patrząc jak nasi budowlańcy odcinają miasta od internetów nie ma i u nas problemu z modyfikacjami sieci U brata ostatnio odcięli wszystkich operatorów GSM i stacjonarnych Również internet
 31. 1 punkt
  Prawda jest taka, że żaden mały hoster (lub z krótką historią) nie daje gwarancji jakości usługi. To działa, dopóki obsługą zajmuje się wręcz sam właściciel i jego dwóch "kuzynów". Ale gdy liczba klientów zaczyna lekko rosnąć, to wychodzą niedomagania takich "rewelacyjnych hostingów". Okazuje się, że szwankuje wydolność BOK (bo zazwyczaj to 1-2 osoby), kompetencje (wszystko robione na standardowych narzędziach, zazwyczaj bez wykupionego płatnego supportu u dostawcy i bez wiedzy własnej), warunki techniczne (kończy się przepustowość dedyka w Hetznerze itd.), a firmy najzwyczajniej nie stać na podniesienie jakości. Wystarczy sprawdzić, ilu pracowników taka firma zatrudnia i jaka to mizeria. I tak to po chwilowym "oh, eh" wszyscy, którzy poświęcają swój czas (i czas swoich klientów), aby "uciec" z hostingu z 20-letnią tradycją, bo ROCZNA cena wzrosła o równowartość jednego tańszego obiadu w jakiejś sieciówce typu "Olimp", zaczynają się drapać po głowie i zastanawiać. Dla mnie cena hostingu poniżej 100 zł (a w Linuxpl jest bodaj teraz w promo za 59 zł dla nowych kont) jest po prostu śmieszna. Jeżeli ktoś poważnie traktuje swój biznes (i swoich klientów), to stawia przede wszystkim na gwarancję spokoju i bezpieczeństwa usług. A tu nic - jak dla mnie - w Linuxpl się nie zmieniło. Nadal jest dobrze. A hejtowanie tylko dlatego, że nowym właścicielem jest H88, to jakaś dziwna fobia. Rozumiem powody merytoryczne, poszukiwanie rozwiązań pod kątem technologii lepiej spełniających oczekiwania. Ale ta podwyżka (i nadal niskie ceny) lub "powód" w postaci H88? Come on...
 32. 1 punkt
  Potwierdzam, nikt mnie nie nakłaniał ani nie przymuszał do wyrazenia opinii. Na samo forum trafiłem z email newslettera Smarthost (jako #emailGeek tworze ale i tez czytam newslettery innych). No i znowu wychodzi, ze Smarthost ma spoko newsletter; pochwalilem ale przynajmniej już mam dwa posty.
 33. 1 punkt
  Przetestuj sobie https://webh.pl/hosting Masz gwarantowane zasoby i 90 dni testów, a to jest chyba wystarczająco by przetestować jak to działa.
 34. 1 punkt
  OVH zaliczyło pad, ale 1) nie wszędzie (Warszawa działała) i dlatego polecam dwie instancje, a do tego 2) Twoi klienci będą o wiele bardziej wyrozumiali, jak padniesz z połową Internetu, bo klapł Amazon albo OVH, niż jak polegniesz sam. Absolutna niezawodność jest mniej ważna od postrzegania usługi przez użytkowników.
 35. 1 punkt
 36. 1 punkt
  Może komunikat "No such file or directory" nie oznacza że skrypy/binarka się nie wykonała tylko brakuje np. jakiejś biblioteki czy konfiguracji?
 37. 1 punkt
  zapraszam do nas: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-reseller U nas jest cPanel, darmowe SSL, system anty-exploitowy (na wszelki wypadek :-) I mamy bardzo dobre wsparcie techniczne - administratorzy na czat są codziennie do 24.00 - zatem można rozmawiać, a nie tylko pisać maila i ... czekać. I limity są per pojedyncze konto, a nie per reseller (czyli każde np. 50 kont resellera jest identyczne jak nasze konta, bezpośrednio kupione u nas). Wojtek
 38. 1 punkt
  W razie "W" mogę Cię wrzucić do mnie na hosting za friko (dogadamy się na PW). Z drugiej strony - zauważ, że hekko ma właśnie Directadmin a nie cPanel.
 39. 1 punkt
  Ja na Twoim miejscu wybrałbym jakiś VPS - ale w cenie 50 zł miesięcznie musisz liczyć się z własną administracją i jakimś darmowym panelem typu ISPconfig albo vesta CP. Wtedy szczerze polecam webh.pl - VPS KVM w cenie 50zł, dysk 50GB i zawsze możesz powiększyć parametry. Ode mnie masz kod promocyjny -20% w webh.pl: PROMO4465 Typowy hosting reseller jest dość drogi, biorąc pod uwagę ,że nie masz tam pełnej kontroli nad serverem (co dla mnie jest np. bardzo ważne) wolałbym zainwestować w VPS + administrator albo odpowiednia własna wiedza. Co do hostingu reseller to na pewno brałbym coś z poniższych firm: - vipower.pl - tutaj byłbym spokojny o jakość i support - pełna profeska - tylko budżet musiałbyś trochę zwiększyć - swits.pl - to samo co wyżej czyli pełen profesjonalizm ale również trochę więcej zł - seohost.pl - w firmie w której pracuje posiadamy kilka kont hostingowych SEO w seohost i działają naprawdę spoko (dostępność i szybkość na odpowiednim poziomie a biorąc pod uwagę ,że to SEO hosting a z tymi bywa różnie), support szybko dostępny i na prawdę bardzo pomocny,zawsze można liczyć na pomoc głównego administratora a nie tylko na suchą odpowiedź z infolini - nie wiem jak z hostigniem reseller ale myślę ,że może być tylko lepiej - hekko.pl - podobno większość klientów jest zadowolona mimo przejęcia przez H88
 40. 1 punkt
  to musisz rozważyć czy ma to dobrze działać czy kosztować 50zł.
 41. 1 punkt
 42. 1 punkt
  Jak możesz korzystać od 5 miesięcy od października / listopada jak domena w grudniu była założona?
 43. 1 punkt
  ah nie zauważyłem daty - wybacz szczerze to nie wiem co to za firma i nie sprawdzałem ich w internecie, korzystam u nich z serwera od 5 miesięcy (pod koniec paździarnika), poleciła mi ich firma która robiła mi stronę internetową. Wrzucili mi tam stronę, stworzyli dwa adresy email i wszystko działa bez problemu. A forum mam z darmowego skryptu phpbb
 44. 1 punkt
  Ty masz na imię spam hmm ? to że ktoś komuś coś poleci to nie znaczy że od razu spam, nie bądź taką przewrażliwioną małpką. Prawdziwy Rafiki byłby zniesmaczony
 45. 1 punkt
  Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą specjalną SerweryDedykowane.pl Tylko teraz wzmocnione serwery BIZNES w rewelacyjnej cenie 259zł brutto/mc Specyfikacja techniczna: Procesor: Intel Core i7 Liczba rdzeni/wątków: 4/8 Pamięć RAM: 32 GB DDR3 Dysk: 4x 120GB SSD lub 4x 1TB HDD Łącze: 500 Mbit bez limitu transferu danych Dodatkowo w pakiecie: Innowacyjny panel zarządzania Aktywacja w 60s Konto BackupFTP o pojemności 500GB Rozszerzony AntyDDOS Dodatkowy adres IPv4 https://serwerydedykowane.pl/oferta-specjalna/ Zapraszamy!
 46. 1 punkt
  Większość tego co wymieniłem tak, większość tego co wywalam z kompilacji, żeby się w ogóle nie budowało wraz z ich zależnościami już nie, a przecież nie będę Ci wymieniał każdego pojedynczego drivera. Ja mam raczej autorskie rozwiązanie oparte hybrydowo na pakietach budowanych ze źródeł i paczkach deb z repo. Mam określoną konfigurację każdego pakietu - serwer testowy każdego dnia dokonuje self-update'a (w pełni automatycznie), wraz z rebootem. Po reboocie lecą unit testy na wszystko co kiedykolwiek mnie zawiodło czy nie ma żadnych regresji (począwszy od tego czy serwis X wstaje, poprzez to czy wspiera funkcjonalność X, a na benchmarku raw wydajności i testach obciążeniowych kończąc). Jeśli wszystkie testy przejdą bez problemu to leci automatyczny deploy na wszystkie maszyny w tej samej konfiguracji. Pakiety ze źródeł są budowane tam gdzie dorzucam łatki -march=native, czyli praktycznie wszędzie gdzie coś grzebię (aktualnie kernel, .net core runtime, nginx, php-fpm i mariadb). Wszystkie maszyny jadą na debianie testingu na produkcji
 47. 1 punkt
  Jak obserwuję dzisiejsze gry i te w które grałem 15 lat temu to utwierdzam się w przekonaniu że moje dzieciństwo nie było aż takie złe. Niektóre produkcje były lepsze, inne gorsze ale miały jakiś taki klimat tamtych lat... Oil Tycoon, Tropico, Traffic Giant, Original War, Hotel Giant, Zoo Tycoon, Beach Life, KaM, Vice City, C&C Generals, Colin McRea Rally 2, Pizza Syndicate... Wszystkie tytuły miały wtedy wspólny mianownik - nie wołały ciągle o kasę za jakieś extra super bajery i inne ulepszacze.
 48. 1 punkt
  @Adam Szendzielorz Szkoda, że z perspektywy 'szarego klienta' tego https nie widać
 49. 1 punkt
 50. 1 punkt
  Byłem klientem przez dłuższy okres czasu (dwa/trzy lata) i do pewnego momentu bardzo sobie chwaliłem stabilność i jakość supportu w wykonaniu @Marek607 (ob. TaniDedyk.pl) który od ręki był w stanie naprawić mniejszy czy większy błąd lub zmienić niestandardowe ustawienie. Niestety wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć i tak było w przypadku BH - po pewnym czasie (nie wiem czy miało to związek z odejściem Marka) jakość usługi dość mocno spadła, zaczęły pojawiać się błędy 500/503, serwer wyraźnie działał wolniej, zaczęły mieć miejsce różne cudaczne sytuacje które wcześniej nigdy nie występowały. Całość skutkowała tym że zostałem klientem innej firmy. Usługę jaką posiadałem w BH to VPS + DA.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.