Skocz do zawartości

theqkash

Administratorzy
 • Liczba zawartości

  1003
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  144

Zawartość dodana przez theqkash

 1. Przy wprowadzeniu takiego przekierowania nie musisz budować na nowo ruchu. Warto jednak upewnić się, że w Google Search Console i Google Analytics wprowadzisz konfigurację na adresy na zmienionych protokołach.
 2. Potwierdzenie rejestracji podmiotu gospodarczego o podanym numerze NIP.
 3. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  @itomek to ja mam tylko takie pytanie. Skoro klient może przesłać to w formie pisemnej z odręcznym podpisem to... jakiego typu jest to zabezpieczenie? W bankach jest mowa o wzorze podpisu i tam powiedzmy można rozpoznać jak ktoś w imieniu klienta złoży taki wniosek. Co jednak w przypadku Waszej firmy? Przecież mogę złożyć taki wniosek w imieniu dowolnego Jana Kowalskiego który ma u Was usługę i podpisać się jak mi się podoba, na 99% nie widzieliście wcześniej jego podpisu.
 4. theqkash

  Wymiana dysku w OVH

  W moim przypadku przy jednym sektorze sugerowali już wymianę dysku.
 5. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

 6. theqkash

  Stopka w mailu

  Od razu, akceptacja ma tylko zastosowanie do plików zdalnych lub zakodowanych w treści wiadomości.
 7. theqkash

  Stopka w mailu

  Jest sposób. Jeżeli korzystasz z Mozilla Thunderbird, do wszystkich obrazków dodaj: moz-do-not-send="false" tzn. np. <img src="http://moj.ser.wer/stopka.png" moz-do-not-send="false" alt="Stopka" /> Wówczas Thunderbird będzie wysyłał te obrazki jako załącznik i te załączniki będzie embedował w korespondencji. Działa to chyba dla dowolnych odbiorców, niezależnie od aplikacji pocztowej, natomiast sposób na przygotowanie takiego maila znam dla Thunderbirda tylko.
 8. Myślę, że art 64 kk powinien go od tego odwieść.
 9. Nie, po prostu uważam że na takich ludzi surowa kara finansowa byłaby czymś bardziej dotkliwym niż zamknięcie w więzieniu, za co notabene wszyscy ponosimy koszty.
 10. Nom, także teraz płacimy wszyscy za to że sobie tam siedzi
 11. Sprawdź w pliku konfiguracyjnym mysql (/etc/mysql/my.cnf) jak masz ustawione pole bind-address Jeżeli na 127.0.0.1 to zmień na 0.0.0.0 i przeładuj usługę. (https://serverpilot.io/docs/connect-to-mysql-remotely/) Sprawdź też czy firewallem nie blokujesz portów z zewnątrz.
 12. @itomek notka administracyjna: wyjątkowo zezwalamy na to aby ten temat pozostał w takiej formie w jakiej został założony, natomiast wszystkie kolejne nowe tematy tego typu zostaną potraktowane jako informacja od operatora i scalone do stosownego tematu.
 13. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  @Pawel_15 pisząc w prostszych słowach ( @itomek lubi pisać na około niektóre rzeczy ) - opłata jest pobierana za każdą domenę którą chcesz utrzymywać w nazwa.pl, więc jeśli chcesz utrzymywać na anycaście więcej niż jedną domenę to albo musisz je przetransferować do nazwa.pl albo płacić za każdą domenę opłatę za "bezpieczną domenę"
 14. theqkash

  Opinie o OVH

  Cóż, nie jest tajemnicą że do panelu ovh trzeba mieć cierpliwość. Mnie zastanawia jedynie ile osób tą cierpliwość straciło przez co firma straciła również przychody.
 15. theqkash

  Opinie o nazwa.pl

  AFAIK płaci się per domena
 16. @itomek to tak koncepcyjnie opowiedz może jakbyś widział CDNa co do którego user miałby 200% pewność, że IP jest prawidłowe. Możemy w ogóle mówić o takim rozwiązaniu?
 17. Powiedzmy sobie wprost, że jestem ciekaw stanowiska firmy na temat konkretnej usługi i bez względu na to czy z niej korzystam czy nie korzystam mam prawo to wiedzieć i dopytywać. Zresztą, może kiedyś zmienię zdanie na temat tej firmy Po to chyba jest forum internetowe Szanuję, kiedyś się tak nie dało zrobić u Was. No ale spójrzmy prawdzie w oczy... Każda firma oferuje teraz nielimitowane wszystko. Problem pojawi się wtedy, gdy spory ruch spowoduje wzrost obciążenia na serwerze usługodawcy. Nie chcę pisać że Wy tak robicie (choć zazna
 18. Jeśli piszesz do mnie to ja korzystam z pakietu Free i w przypadku tego konkretnego klienta nie wyobrażam sobie aby ten ruch mógł zostać do serwera dopuszczony w obecnej sytuacji. No ja z nazwa.pl nie korzystam i korzystać nie zamierzam, pytanie było zadane konkretne na pierwszej stronie tematu na samej górze i zachęcam do jego prześledzenia, podobnie jak dalszych odpowiedzi. Jeśli operator nie planuje się bawić w jakiekolwiek współprace z CloudFlare to wystarczy tak napisać i skończyć temat.
 19. To proponuję się doszkolić zamiast się wymądrzać. Przedstawię Ci to na prostym przykładzie z własnego podwórka: Tylko w ubiegłym miesiącu dla jednego z klientów cloudflare przejęło i obsłużyło prawie 24TB ruchu statycznego, nie obciążając w ten sposób serwera na którym strona fizycznie działa. Stanowiło to 95,5% całego ruchu który odbywał się w ramach tej konkretnej domeny. Naprawdę chciałbyś przyjmować taki ruch? Gdyby ten ruch trafiał do serwera i nie był rozpoznawany jako ruch pochodzący z rzeczywistej lokalizacji (a nie lokalizac
 20. Cieszę się, że dotarliście już do takiego wniosku To jak, da się u Was już wygenerować SSLe od CA np. WoSign czy nadal nie da się CAA zmienić na dowolne?
 21. No dobra, ale był taki czas że wymuszaliście klientom CAA Asseco, dopiero potem po protestach dodaliście CAA LE i dalej na przestrzeni czasu kilka innych możliwości wyboru CAA. Jak wprowadzaliście te słynne "Wasze certy Asseco" a ja chciałem jednak mieć SSL od jakiegoś egzotycznego dostawcy to przynajmniej wtedy nie było możliwości w ogóle zmiany CAA Asseco na cokolwiek innego, potem była możliwość tylko wybrania rzeczy z listy, nie wiem jak jest teraz. Czy to był ten brak uprzywilejowania o którym piszesz? Doszukując się tego typu analogii że "czemu faworyzujecie tego operatora a
 22. Czy sugerujesz, że nazwa.pl posiada CDN dla plików statycznych który oferuje klientom? A czy stworzenie listy "uprzywilejowanych dostawców" dla rekordu CAA którą kiedyś wprowadziliście nie wprowadza tutaj identycznej analogii? FYI @psz
 23. Pozwoliłem sobie wyłączyć dyskusję na temat CloudFlare:
 24. No dobra, ale ogólnie rzecz biorąc... jak to się ma do tematu tego, że nazwa (i nie tylko nazwa zresztą) nie wspiera CloudFlare w żaden z podanych wcześniej sposobów?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.