Skocz do zawartości
Serdecznie zapraszamy na II zlot RootNode już 22.06 Dowiedz się więcej... ×

mariaczi

Użytkownicy
 • Zawartość

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana mariaczi w Rankingu w dniu 20 Czerwiec

mariaczi posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

16 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mariaczi

  hrd - migracja trwa

  Dobry cytat w odniesieniu do dzisiejszej sytuacji tegoż zaufanego i zapewniającego odpowiedni poziom bezpieczeństwa rejestratora (przez "odłączenie systemu" od internetu ) opisanej tutaj: " W związku z powyższym, mając na uwadze dobro i interes Klientów spółki o12.pl, zarząd firmy zażądał wydania wszystkich kodów Authinfo do domen Klientów spółki o12.pl zarejestrowanych za pośrednictwem CONSULTING SERVICE sp. z o.o. Celem firmy jest przeniesienie obsługi domen Klientów o12.pl do akredytowanego rejestratora, godnego zaufania i zapewniającego odpowiedni poziom bezpieczeństwa obsługi Klientów. " Heh...
 2. mariaczi

  Nask

  Skąd to pytanie? Skoro poszukuje osób z dostępem to znaczy, że takiej umowy nie ma.
 3. mariaczi

  hrd - migracja trwa

  Bo to wiedzą, jak nie wiedzą, że taka sytuacja miała miejsce? Gdyby nie internet, to kto wie, czy by się w ogóle o tym dowiedzieli.
 4. mariaczi

  hrd - migracja trwa

  Może studenci choć mają się gdzie i na czym uczyć, a nie tylko na papierze programować
 5. mariaczi

  II Meeting Rootnode Katowice

  Dodam swoją kierownicę o ile nic się nie skopsa
 6. @home_pl Czy w tym nowym panelu można już samemu zarządzać strefą DNS dla domen, które wskazują na Wasze DNSy u innego registrata?
 7. mariaczi

  Opinie o hitme.pl

  Transfer domeny do innego hostingodawcy nie jest jednoznaczny z usunięciem danych dla tej domeny od poprzedniego - mam tu na myśli domenę jako katalog, pliki oraz konta pocztowe założone pod tą domeną.
 8. mariaczi

  Problem z kopia kontenera PROXMOX VER 4

  Pokaż df -h i df -i dla /mnt
 9. mariaczi

  Panel działający w klastrze

  Zerknij na ten: https://i-mscp.net/ Panel i webmail są (da się mieć) pod jednym adresem. Niestety nie mam doświadczenia jak z klastrowaniem tego produktu Z płatnych natomiast: http://www.interworx.com Ma klastrowanie: http://www.interworx.com/features/cluster-panel/
 10. Wybaczcie OT, ale czyżby owa firma na N próbuje być większa/lepsza od Alphabet (Google) i cenzurować internety?!
 11. mariaczi

  Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Tak, to jest właśnie "zdalne zarządzanie". Uruchamiasz mmc, odpalasz odpowiednią przystawkę wskazując maszynę, do której chcesz się podłączyć i działasz na zdalnej maszynie.
 12. mariaczi

  Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Nie wiem co masz na myśli pisząc "jakoś połączyć". Dla mnie, to co chcesz zrobić to zdalne zarządzanie maszyną i w tym kierunku szukałbym rozwiązania
 13. mariaczi

  Opinie o progreso.pl

  @housemd, były to jakieś standardowe skrypty, które dostarczyło Ci progreso czy coś Twojego (spoza progreso)? Jeśli opcja numer dwa, to nawet jeśli zostało Ci to obiecane to żalenie się na forum, że Twoje zgłoszenie czeka "bardzo długo" jest tym bardziej nie na miejscu. To była tylko Ich dobra wola, że chcieli się nad tym pochylić bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
 14. mariaczi

  Opinie o progreso.pl

  @Adam SzendzielorzJakby to ująć i nie zepsuć: "Cuda robimy od ręki, na dziwne rzeczy trzeba chwileczkę poczekać" Czapki z głów.
 15. mariaczi

  Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Spróbuj na obu maszynach założyć konto użytkownika z tym samym hasłem i prawami administratora włącznie z tymi od zdalnego zarządzania (jak to dokładnie wygląda w 2016 nie powiem, bo nie pamiętam). Próbowałeś może na tym systemie z Hyper-V zamieniać ustawienia dla zdalnych połączeń aby nie używał uwierzytelniania na poziomie sieci?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.