Skocz do zawartości

mariaczi

Użytkownicy
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana mariaczi w Rankingu w dniu 22 Styczeń

mariaczi posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

12 Good
 1. Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Tak, to jest właśnie "zdalne zarządzanie". Uruchamiasz mmc, odpalasz odpowiednią przystawkę wskazując maszynę, do której chcesz się podłączyć i działasz na zdalnej maszynie.
 2. Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Nie wiem co masz na myśli pisząc "jakoś połączyć". Dla mnie, to co chcesz zrobić to zdalne zarządzanie maszyną i w tym kierunku szukałbym rozwiązania
 3. Opinie o progreso.pl

  @housemd, były to jakieś standardowe skrypty, które dostarczyło Ci progreso czy coś Twojego (spoza progreso)? Jeśli opcja numer dwa, to nawet jeśli zostało Ci to obiecane to żalenie się na forum, że Twoje zgłoszenie czeka "bardzo długo" jest tym bardziej nie na miejscu. To była tylko Ich dobra wola, że chcieli się nad tym pochylić bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
 4. Opinie o progreso.pl

  @Adam SzendzielorzJakby to ująć i nie zepsuć: "Cuda robimy od ręki, na dziwne rzeczy trzeba chwileczkę poczekać" Czapki z głów.
 5. Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Spróbuj na obu maszynach założyć konto użytkownika z tym samym hasłem i prawami administratora włącznie z tymi od zdalnego zarządzania (jak to dokładnie wygląda w 2016 nie powiem, bo nie pamiętam). Próbowałeś może na tym systemie z Hyper-V zamieniać ustawienia dla zdalnych połączeń aby nie używał uwierzytelniania na poziomie sieci?
 6. Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  Przy zdalnym podłączaniu przystawki do zarządzania pyta Cię o dane do autoryzacji - użytkownika/hasło?
 7. Opinie o progreso.pl

  Jakaś konkretna jednostka czasu? Samo stwierdzenie "bardzo długo" dla jednych to może być i 5 minut, dla innych tydzień.
 8. Jeśli jest to tylko pełna wirtualizacja i użytkownik (admin) ma całkowity, pełny dostęp do systemu włącznie z kernelem to aktualizacja Debiana pomiędzy wydaniami z wersji na wersję, bez przeskoku np. o dwa wydania od razu nigdy mi się nie wysypała. Dla mnie jest to w pełni bezpieczny proces. W razie "W" oferujecie snapshot więc "przywrócenie" serwera nie stanowi problemu (wg. mnie).
 9. Problem z Microsoft Hyper-V 2016

  W ogóle możesz podłączyć się do tej maszyny z Hyper-V, by zdalnie nią zarządzać?
 10. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  @behemothjak zauważył @mrViperoo, chyba czas na korektę? @P-e-T-e-RI były to rejestracje świadome i dobrowolne nowych klientów czy może poprzez dopychanie dodatkowych końcówek, dla klientów których już posiadacie czy może nawet "za zero na start", by w kolejnym roku kasować po stówce netto za każdą domenę?
 11. [nazwa.pl] Informacje od nazwa.pl

  Dokładnie tak, jak skonstruowany jest ten URL? "dla_domeny_pl", a jej nazwa brzmi nazwa.pl ?
 12. Serwer w Polsce, serwis sportowy

  Być może dlatego, że można z tego serwera oglądać coś, co jest płatne przez co "serwer działa" na ich niekorzyść.
 13. Kompilacja SARG

  automake problemem nie jest. Ewidentnie jednak nieprawidłowo coś trafia do "@mkdir_p@". Sprawdź u siebie co masz poniżej tego komentarza w doniesieniu do polecenia mkdir.
 14. Kompilacja SARG

  Komentarz z pliku Makefile z katalogu "po" Sprawdź, którą wersję masz u siebie.
 15. Hosting z europejską geolokalizacją IP

  Hmm, a nie dało by się użyć do tego CloudFlare?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.