Skocz do zawartości

mariaczi

Użytkownicy
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana mariaczi w Rankingu w dniu 4 Listopad 2018

mariaczi posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

24 Excellent

Informacie firmowe

 • Funkcja w firmie
  Administrator IT

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @home_pl Czy zatem, w zaistniałej sytuacji, jeśli zmienię u registrata serwery DNS na nie będące u Was i przepiszę zawartość strefy na nowe DNSy to poczta będąca u Was dalej będzie działać prawidłowo?
 2. @home_pl Tak, nie był. Aktualnie przy próbie odnowienia tą samą wersją softu, która wystawiałem już woła o rekord CAA.
 3. @home_pl chodzi o cert np. Let's Encrypt'a.
 4. @home_pl to dajcie mi proszę teraz wyjście z tego pata. Nie można mieć u Was poczty, jak DNSy nie są wskazane na wasze (no chyba, że się coś zmieniło) a mając DNSy u Was (wasze) nie można dodać rekordu CAA, który jest wymagany do wystawienia certa, bo wystawca weryfikuje czy domena zezwala na niego... Nie mogę czekać "najbliższe miesiące"... Cert kończy się za 2 dni!
 5. @home_pl, poszło zgłoszenie z prośbą o dodanie rekordów CAA dla domen zarejestrowanych u Was. Zostało przekazana do odpowiedniego działu i wróciło z odpowiedzią: "Brak możliwości dodania wpisów caa." Po co dostałem tu informację, by pisać zgłoszenie do wsparcia, skoro się nie da? WTF? Czas zmienić registrata?
 6. @home_pl, nie jest to dla mnie satysfakcjonująca odpowiedź, tym bardziej, że nowy panel miał być lepszy od starego. Dlaczego nie jest dostępny ten typ rekordu (CAA) do samodzielnego ustawienia? Z czego to wynika? To chyba właściciel domeny powinien mieć możliwość decydowania o tym, od kogo chce mieć/używać certyfikat.
 7. @home_pl gdzie w tym nowym panelu jest możliwość dodawania samodzielnie rekordów CAA, bo za nic nie mogę się tego typu rekordu doszukać?
 8. Nie wiem, czy nie dało by się tego czasem zrobić za pomocą HAProxy z ustawieniem możliwej ilości połączeń wraz z określeniem co ma się otworzyć "w przypadku błędu" (czyt. ilość dozwolonych połączeń zostanie osiągnięta).
 9. mariaczi

  Opinie o home.pl

  Pozwolę się wtrącić. DNS to DNS a konfiguracja usług dla danej domeny to dwie różne sprawy. Zmiana DNSów dla domeny u Was nie powinna wpływać na samą domenę dodaną na Waszych serwerach @home_pl. Nie logiczne jest, że używanie DNSów innych niż Wasze nie pozwala na posiadanie usług u Was dla domen u Was wykupionych.
 10. mariaczi

  CMS ala wiki

  Sprawdź https://github.com/BookStackApp/BookStack/ skoro ma to być jako baza wiedzy.
 11. iptables -> tablica nat -> łańcuch PREROUTING
 12. mariaczi

  Prosty CRM

  Sprawdzałeś: https://www.fengoffice.com/?
 13. mariaczi

  Opinie o hitme.pl

  @Marekxbx Panie Marku, po co na firmowej stronie są numery telefonów, które OBA cały czas są zajęte? Przez ponad 15-20 min nie można się dodzwonić. Czyżby migracja nie poszła zbyt pomyślnie i klienci dzwonią bez przerwy?
 14. mariaczi

  Centovacast pomoc w instalacji

  @Rafi I jak, uporałeś się?
 15. mariaczi

  2-3 serwery dedykowane, nie najtańsze

  Dostałeś taką informację w odpowiedzi na zapytanie, czy stwierdzasz tylko na podstawie informacji z ich strony? Jeśli opcja druga to myślę, że warto Ich zapytać @sprintdatacenter.pl Możecie zaoferować dedyka z dyskami nvme?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.