Skocz do zawartości

mariaczi

Donatorzy
 • Ilość treści

  262
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

mariaczi wygrał w ostatnim dniu 13 Sierpień

mariaczi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

52 Excellent

Informacie firmowe

 • Funkcja w firmie
  Administrator IT

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zapoznaj się też z ofertą hitme.pl czy progreso.pl
 2. Wspomniałeś, że jest to SubiektGT. Można by zatem przygotować 4 ikony - po jednej dla kazdej bazy
 3. Należy dodać, że per instancja. @matek7323 rozważ (o ile to możliwe, choć obstawiam, że raczej tak) rozłożenie każdej bazy (podmiotu) na oddzielną instancję MSSQLa. Wtedy każda baza będzie mogła "zjeść" ten 1GB pamięci.
 4. @sovv, a to nie to czasem: https://home.pl/g-suite/ ?
 5. Nieprawda. Ucz się w angielskim. Łatwiej będzie Ci "grzebać" w google za ewentualnymi podpowiedziami w razie problemów.
 6. Do poszukiwania możesz również użyć `du`. Np.: du -hx --max-depth=1 / Sprawdź co daje opcja "x" byś posprawdzał wszystko, choć bardzo prawdopodobne, że nie masz dodatkowych dysków podmontowanych. Ścieżkę oczywiście musisz "poprawiać" w zależności od wyniku i zajętości miejsca przez dany katalog.
 7. Śledzę wątek od samego początku jednak nie do końca rozumiem powyższe. Jak często taki użytkownik loguje się do panelu i dokonuje w nim zmian? Wg. mnie jeśli jest to hosting pod tzw. produkcję to jest to sporadycznie. Do celów testowych/deweloperskich wykorzystuje się raczej "inne" rozwiązania.
 8. Wyjaśnisz, w jaki sposób stracił i dlaczego? Nie dostał na maila info, że wygasają i nie przedłużył?
 9. Ostrożnie teraz trzeba z tym skrótem "CF", by nie został omyłkowo źle odczytany. Hmm, a może właśnie o to chodziło... @cyber_Folks?
 10. 1. Zamknąć system i wyłączyć komputer. 2. Otworzyć obudowę i wymontować uszkodzony dysk. 3. Zamontować w miejsce dysku z punktu drugiego nowy, sprawny dysk. 4. Zamknąć obudowę i uruchomić komputer. 5. Dodać nowy dysk z punktu trzeciego do istniejącej macierzy. Nie Ma Za Co!
 11. Jak wspomniałem w poprzednim swoim poście - ping/mtr/traceroute nie jest narzędziem, które jednoznacznie determinuje problem z VPSem/serwerem. Sam osobiście zarządzam maszynami, do których 'ping' nie doleci w ogóle.
 12. @Jakub czy mtr czy traceroute to na pewno odpowiednie narzędzie do weryfikacji poprawności działania VPSa czy też komunikacji do niego? Wewnątrz sieci pakiety icmp mogą być celowo limitowane. Czy po połączeniu się po ssh do swojego VPSa miałeś rozłączenia sesji? Czy postawiłeś na nim np. openvpn'a (po udp) połączyłeś się do niego i wystąpiło zerwanie tego połączenia?
 13. Jeśli wspomniane piwigo pasuje, to myślę, że warto poszukać i popytać również o wycenę zakodowania do niego modułu(ów) o wymaganej funkcjonalności.
 14. Z uszkodzonym ramem na pokładzie mogą dziać się różne dziwne rzeczy. Jak masz więcej niż jedną kostkę, to łatwiej będzie Ci posprawdzać. Jak jedną... to może puść memtest'a. Z podłączonym "ekranem" po HDMI "wizja" startuje za każdym razem? Spróbuj jeszcze wypiąć i wpiąć wtyczkę taśmy od matrycy na płycie. Może tam coś nie styka. Hmm. Ewentualnie może coś na module inwertera padło
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.