Skocz do zawartości

Sevence

Użytkownicy
 • Postów

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Sevence

 • Urodziny 15.08.1997

Informacje osobiste

 • Imię
  Krzysztof

Ostatnie wizyty

492 wyświetleń profilu

Sevence Osiągnięcia

Doświadczony

Doświadczony (5/14)

 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca

Najnowsze odznaki

3

Reputacja

 1. Temat do zamknięcia, skorzystałem z usług Pana @patryk zrealizował dla mnie konfigurację vhostów i podpięcie pod nich ssl. Mogę polecić fachowa i szybka pomoc jeszcze tego samego dnia. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 2. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na PW dogadamy się potrzebuje je szybko dziś uruchomić.
 3. Ok wysłałem do niego
 4. Niestety nadal nie rozwiązałem problemu. Ładuje te dwie konfiguracje co podałem z sites enabled i test.website.pl wyświetla ta samą stronę jak by nie lądowało katalogu root. Jeśli ktoś mógłby pomóc przez tv lub anydeska proszę PW zapłace. Docelowo chce uruchomić 4 vhosty
 5. Wrócę z pracy to sprawdzę i dam znać, dzięki.
 6. Sprawdzałem w ten sposób żadnych błędów. Problem polega na ten że domena test.website.pl wyświetla website.pl tak jak by nie wczytywalo tego katalogu albo coś z portami namieszałem chce mieć na obu ssl
 7. Świetna odpowiedź, przecież szukałem dużo informacji na ten temat i ciągle mam ten błąd szukam konkretnej odpowiedzi czemu się tak dzieje.
 8. Chce uruchomić dwa vhosty gdy porty były takie same to nginx wywala błąd że port już zajęty stąd ta zmiana. Na oby stronach chce SSL a wtedy trzeba port 443+. Docelowo 5vhost.
 9. Witam, Mam problem z ustawieniem kilku virtualnych hostów w nginxie. Aktualnie moja konfiguracja wygląda w ten sposób. Website.pl działa poprawnie ssl i przekierowanie z http na https wszystko gra. Problem zaczyna się z drugim hostem gdzie po wejściu na test.wensite.pl nie ładuje plików z podanej ścieżki root xxx.wensite.pl tylko tego pierwszego var/www/wensite.pl domena jest poprawna, ale strona ładuje się z innej lokalizacji. Error.log - zero brak. Poprawnie też zrobiłem symlinki do sites enabled Nie wiem czy odpowiedni dział jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie. server { listen 80 default_server; listen [::]:80 default_server; root /var/www/website.pl; index index.php index.html; server_name website.pl; location / { try_files $uri $uri/ =404; } if ($scheme != "https") { return 301 https://$host$request_uri; } location ~ \.php$ { include snippets/fastcgi-php.conf; fastcgi_pass unix:/run/php/php7.4-fpm.sock; } listen [::]:443 ssl ipv6only=on; listen 443 ssl; ssl_certificate /etc/letsencrypt/live/website.pl/fullchain.pem; ssl_certificate_key /etc/letsencrypt/live/website.pl/privkey.pem; include /etc/letsencrypt/options-ssl-nginx.conf; ssl_dhparam /etc/letsencrypt/ssl-dhparams.pem; } server { listen 82; listen [::]:82; root /var/www/test.website.pl; index index.php index.html; server_name test.website.pl; location / { try_files $uri $uri/ =404; } location ~ \.php$ { include snippets/fastcgi-php.conf; fastcgi_pass unix:/run/php/php7.4-fpm.sock; } listen [::]:444 ssl ipv6only=on; listen 444 ssl; ssl_certificate /etc/letsencrypt/live/test.website.pl/fullchain.pem; ssl_certificate_key /etc/letsencrypt/live/test.website.pl/privkey.pem; include /etc/letsencrypt/options-ssl-nginx.conf; ssl_dhparam /etc/letsencrypt/ssl-dhparams.pem; }
 10. @dzagu niestety nic nie znalazłem ;/
 11. @dzagu niestety nie, adres mam bez zmian. Nie widzę też przez jaki adres łącze jest tylko informacja frankfurt01
 12. Cześć, Potrzebuję dowiedzieć się w jaki sposób mogę obniżyć mój ping w grze League of Legends. Znalazłem program exitlag i działa on dla mnie dobrze z pingu 61 zmniejsza do ~52 widzę że zmienia on trasę do serwera gry. Najmniejszy ping wykrywam mi przez Frankfurt02. Chciałem utworzyć sobie takie rozwiązanie bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Kupiłem serwer w ovh frankfurt i niestety przez openvpn uzyskuje tylko 2 ms mniej. Jaki hosting będzie tym przez który przechodzi ruch włączając exitlag? Gdzie mogę zamówić serwer żeby uzyskać taki sam efekt? Docelowo chcę uzyskać 52 ms korzystając ze swojego vps + openvpn.
 13. Sevence

  Opinie o webh.pl

  Też jestem klientem webh, aktualnie posiadam vps kvm i odczuwam brak zabezpieczeń. W tych czasach antyddos powinien być w standardzie i zabezpieczać całą infrastukturę danej firmy. Na szczęście nie hostuję u nich nic poważnego. Nie polecam używać tego hostingu do stron biznesowych. Mają też pozytywne strony, support odpowiada bardzo szybko i otrzymujemy bardzo dobre parametry serwera za niewielkie pieniądze.
 14. Dziękuję Panom wyżej za wyjaśnienie sam nie mogłem znaleźć konkretnej informacji na ten temat.
 15. Dziękuję za odpowiedź. Można określić ten pakiet jako bibliotekę wymagająca do skompilowania niektórych źródeł?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.