Skocz do zawartości

Mion

Użytkownicy
 • Ilość treści

  383
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  13

Mion wygrał w ostatnim dniu 30 Lipiec

Mion ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

43 Excellent

O Mion

 • Urodziny 14.09.1970

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  HTTP 200 usługi IT
 • Funkcja w firmie
  Właściciel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mion

  Opinie o home.pl

  Co prawda 7 zł na domenę, to nie jest majątek, ale w wypadku homeSSL Start z opcją Wildcard już wychodzi 75 zł netto. Więc jak by ktoś chciał wykorzystać usługę pod SEO zaplecza, czyli wiele domen z subdomenami powyższa opłata może stanowić czynnik zaporowy i wykluczający Wasze usługi 🤔 Poza tym cena przedłużenia domeny o ile pamiętam 120 za rok też nie zachęca....
 2. Mion

  Opinie o home.pl

  To bardzo kiepskooooo VS że konkurencja nie mówiąc już o panelach DA oferuje za free dwa rodzaje certyfikatów do tego "Ochrona subdomen (certyfikat wildcard)" 🙃
 3. Orientuje się ktoś z Was czy licencje "DirectAdmin Personal licencje" można mieć tylko jedną powiedzmy w ramach firmy na jednego VPS / serwer dedykowany. Czy też można kupić ich wiele na inne serwery VPS / Dedykowane ?
 4. Mion

  Opinie o home.pl

  Hmmm mamy serwer typu > Hosting Biznes Apache > Domenę zarejestrowaną w home przypisaną do tego serwera, ale nigdzie nie widzę opcji darmowych certyfikatów SSL , co obecnie oferuje chyba większość hostingów... Więc pytanie do @home_pl Wy tego nie oferujecie ?
 5. Ale co jest za dużo, bo nie rozumiem - Odpalasz jakiś skrypt PHP, który wywala MySQL'a czy sama VestaCp wywala MySQL'a ? Jeśli uruchamiany skrypt, to musisz zdiagnozować co on robi i jak to naprawić. Jeśli sama Vesta panel, to najwidoczniej ma jakiś BUG 😎 Zamiast vesty sugeruje ISPConfig.
 6. Nie ma dziwnych trafów Przeanalizuj skrypt ile czasu wykonują się te operacja na bazie (PHP) , co to są za operacja, jakie dane są przesyłane. Zakładam, że po zmianie ustawień zrestartowałeś MySQLa
 7. A powierzchnia dyskowa dla bazy danych jest dostępna ? Kiedyś miałem podobny problem z kiedy zaczynało się połączenie i operacja trwała długo ... i kolejne SQLki szły rozwiązałem to na poziomie kodu za pomocą SET SESSION wait_timeout = 500 przed operacjami do bazy danych.
 8. Hmm to jest cały komunikat błędu , czy ucięty ? Bo są podobne, ale z informacją dodatkowo [PDOException] SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away Przy jakiej operacji ten błąd się pojawia ?
 9. Tego nie robisz w panelu tylko w skrypcie wysyłającym e-mail no w wordpress masz ustawienia SMTP w których konfigurujesz serwer SMTP. Ewentualnie globalnie w php.ini w sekcji SMTP https://www.php.net/manual/en/mail.configuration.php#ini.smtp Lub w Ispconfig peer domena powinno zadziałac w sekcji [ Options ] > Custom php.ini settings jeśli masz PHP jako FCGI.
 10. Do wysyłania e-maili możesz wykorzystać usługę : https://emaillabs.pl/funkcje/ http://docs.emaillabs.pl/faq/
 11. Wrące 3 grosze. Przykład z Gmaila. Od kilku lat piszę z Gmaila z klientem i mimo wszystko zdarza się, że e-mail od niego trafia do SPAMU. To zależy również od treści wiadomości.
 12. https://www.seleniumhq.org/projects/webdriver/ Dostępny pod wieloma językami programowania. Lub https://developers.google.com/web/tools/puppeteer/ pod node.js
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.