Skocz do zawartości

mariaczi

Donatorzy
 • Postów

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Treść opublikowana przez mariaczi

 1. Spójrz i na hitme.pl
 2. Jeśli przy zakupie hostingu czy w regulaminie nie ma żadnych zapisów odnośnie tej funkcjonalności to dostęp do niej jest tylko i wyłącznie dobrą wolą hostingodawcy. Jak przedmówcy już napisali: masz dostęp do plików i baz czyli i masz możliwość wykonania migracji.
 3. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Czemu do niego krzyczysz? Prosiłeś w niej o usunięcie całego wpisu czy pewnych części? Podzielisz się z resztą tutejszej społeczności jej treścią czy może to zrobić @someone?
 4. https://www.nginx.com/resources/wiki/start/topics/examples/server_blocks/ I krok po kroku. Jak nie działa, to najpierw odpal pierwszego vhost'a tylko na porcie 80, potem dołóż konfigurację dla drugiego i jak Ci "zaskoczy" to rozszerzaj konfigurację o przekierowanie z http na https'a. PS. Na serwer mogę zajrzeć. Przez TV czy AnyDesk'a "bawić" się nie będę.
 5. mariaczi

  Opinie o dhosting.pl

  Dziwnie to brzmi. Z informacji jakie zamieścił @Roberrtwygląda, że już kontaktował się z Wami (@dhosting.pl) i niejako został troszku "spuszczony na drzewo"
 6. To ile tych milisekund ma "ta wasza" sekunda? Ile razy mrugniesz w ciągu sekundy? Chcesz powiedzieć, że ma to o czym piszesz takie niebotyczne znaczenie? Jak TTFB będzie "be" to i ten "dopalacz", którym się chwalicie niewiele wniesie.
 7. mariaczi

  IQ PL Rekrutuje

  Jest możliwość pracy w pełni zdalnie czy tylko osoby "z okolic"?
 8. mariaczi

  SSL Wildcard

  Dokładnie. I wszystko się zgadza. Jak kupujesz części np. do samochodu to musisz i wiedzieć jakiego
 9. @Kru.pl, jest u Was dostęp do shell'a? Doszedłem do piątego kroku ale nie widziałem informacji o cenie odnowienia po upływie promocyjnego okresu (3 lat). Gdzie znajdę taką informację?
 10. Fajnie, fajnie. Tylko dalej nie mogę się doszukać dostępu ssh Oj, szkoda. Ach, szkoda
 11. Pamiętaj, by również "zabezpieczone" było to środowisko produkcyjne, bo jeśli tak nie będzie to i zabezpieczenie serwera się na nic nie zda.
 12. // Szanowny kolego @Obrońca Internetu zechciej wyedytować swojego posta odnosząc się do podstaw pisowni języka polskiego. //
 13. mariaczi

  Ogólne problemy

  Naprawdę, jesteś gotowy na przeglądanie stron(y), które do załadowania treści potrzebują tych 30sek czy więcej? Zaplecze/prace administracyjne na stronie a front to zdecydowanie dwa różne zagadnienia pod kątem tych 30 sekund.
 14. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Cholerka. Trzeba tę informację przekazać wszystkim większym i mniejszym marketom. U nich większość (o ile nie wszystkie) promocji jest tak "oznakowana"
 15. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Tak, dokładnie. To właśnie ten całokształt wśród osób zorientowanych w temacie, z branży kształtuje wobec Was taką a nie inna opinię. Ci mniej zorientowani nacinają się na Wasze "extra promocje, etc.".
 16. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Bo to taki:
 17. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Zaryzykuję zatem, i obstawię, że owa chmura to VMWare z vMotion - i mamy przenoszenie maszyny wirtualnej między węzłami klastra w celu zapewnienia jej ustawionych/przydzielonych zasobów. Ile procent trafiłem?
 18. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Chyba trochę zaspałeś Wiadomość jest tam już od dawna.
 19. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Kiedy, jak, gdzie? Skoro:
 20. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  I z automatu będzie to włączane na kontach czy użytkownik (klient) tego chce czy nie?
 21. mariaczi

  Opinie o nazwa.pl

  Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia
 22. mariaczi

  Opinie o OVH

  Podpowiadane "passwd" zatem Ci nie zadziała. Wybacza, ale w google na pewno znajdziesz co i jak "windows zmiana hasła". Powodzenia!
 23. Na telefoniczną rozmowę również potrzebny jest czas Potrzeba porady jest dla osoby prywatnej czy dla firmowych potrzeb? /Odpowiedź może być na prywatną wiadomość./
 24. Zapoznaj się też z ofertą hitme.pl czy progreso.pl
 25. Wspomniałeś, że jest to SubiektGT. Można by zatem przygotować 4 ikony - po jednej dla kazdej bazy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.