Skocz do zawartości

xmcpl

Użytkownicy
 • Postów

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana xmcpl w dniu 27 Września

Użytkownicy przyznają xmcpl punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

256 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xmcpl

Uczeń

Uczeń (3/14)

 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

 1. Może komuś się przyda dekoder IonCube Online. link: hxxps://easytoyou.eu login: xmcpl pass: HpVnvk4L5kh83ZY Konto ważne jeszcze przez 30 dni. enjoy :-)
 2. Przepraszam że wyrażam się niepochlebnie ale muszę być uczciwy i szczery wobec użytkowników i wszystkich osób odwiedzających to forum. Sprawa zakończyła się: Hostingdawca obciął transfer tak, że limit bandwidth został przekroczony i uniemożliwił całkowicie pobranie backup`u z serwera! (Janusz biznesu) Nie udostępnił narzędzia Transfer Tool Poza tym Często blokuję konta, opiekun klienta kończy pracę o 15.00 porzuca ticket i zostawia zablokowane konto na całą noc! Hosting o którym mowa to superhost.pl Grupa H88
 3. Witam szanowne grono. Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę. Opisany wyżej "envy guy" szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! ) Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi. W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie byłem wstanie wydac z siebie "znaku z klawiatury". Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
 4. Nie potrzebny mi pełny pakiet a jedynie jedna funkcja w panelu Transfer or Restore a cPanel Account.
 5. Przeczytałeś uważnie to co napisałem wyżej cyt. Nabyłem usługę z oprogramowaniem WebHostManager i oczekuję pełnej jej funkcjonalności.
 6. @Mion Kontaktowałem się z BOK wielokrotnie. Definitywnie odmawiają dostępu do panelu a także samej usługi exportu danych.
 7. Specyfikacja pakietu zawierała oprogramowanie cPanel/WHM i nie definiowała jakichkolwiek ograniczeń.
 8. Przyznaję, tytuł wątku jest może nieco niedoprecyzowany. Powinien być dopisek (Transfer-Tool cPanel/WHM). Teoretycznie migracji można dokonać. W praktyce oznacza to kombinowanie ze zgrywaniem baz, plików wszystkich kont e-mail, przekierowań, ustawień, itp. Czy jest sens ? Skoro można tego dokonać w panelu poświęcając na to 3 minuty.
 9. Regulmin nie zawiera nawet wzmianki o WHM i jego opcjach. Taka usługa transferu była już raz świadczona. Regulamin się nie zmienił ,więc teoretycznie firma hostingowa powinna taką usługę wykonać. To tylko kilka kliknięć myszką.
 10. Owszem, dostęp do baz i ftp jest aktywny. Nie chciałbym się bawić w paczki i inne historie. Wykupiłem hosting z cPanel/WHM i dostęp do transfer tool powinien być dostepny. Hostingodawca odmawia także wykoania tej usługi samodzielnie (bez dostepu do TransferTool), a to tylko kilka kliknięć myszką.
 11. Witam szanowne grono! Co zrobić w przypadku gdy hostingodawca uniemożliwia migrację na inny serwer ?. Dokładniej chodzi o opcje Transfer tool w cPanel/WHM która jest nieaktywna. Czy taka praktyka jest "fair" ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.