Skocz do zawartości

niko

Użytkownicy
 • Postów

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana niko w dniu 1 Grudnia 2019

Użytkownicy przyznają niko punkty reputacji!

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  Kru.pl
 • Funkcja w firmie
  CEO

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

niko Osiągnięcia

Rekrut

Rekrut (2/14)

 • Pierwszy post
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca
 • Rok z rootnode

Najnowsze odznaki

1

Reputacja

 1. Pracujemy aktualnie nad opisem wszystkich parametrów bezpieczeństwa oraz limitów dla poszczególnych kont, co zostanie w tym tygodniu u nas opublikowane na stronie. To jest naturalny zapis we wszystkich regulaminach / umowach tego typu usług. Dotyczy on przede wszystkim celowych działań związanych z nadużyciami (każdy z nas podpisywał taki punkt chociażby przy zawieraniu umowy na usługi telefoniczne, internet, itp.).
 2. W większości firm to raczej puste hasła marketingowe ,a my to faktycznie robimy.
 3. Nasze wsparcie techniczne już działa i jest dostępne dla Klientów hostingu i domen. Wspieramy Klienta od strony technicznej w zakresie np. podniesienia wersji PHP i zgodności ich serwisów, przenosin domen, konfiguracji DNS, itp. Co do serwerów VPS, zaoferujemy je w dwóch wariantach, serwery typu root oraz managed (z naszym zarządzaniem, bez dostępu root dla Klienta).
 4. W przypadku domen stawiamy na najniższe ceny i wszystkie funkcjonalności (produkt jest bardzo skomodytyzowany, a wszyscy w tym zakresie jesteśmy pośrednikami). Mamy już teraz dostępne Registry Lock, a zaraz wprowadzamy DNSSEC. W przypadku serwerów stawiamy na: - Wsparcie techniczne - Kompetentne BOK, które faktycznie jest w stanie i chce pomóc Klientowi - Takie parametry serwerów aby realnie być najlepszym w benchmarkach Oczywiście bardzo dobrze przygotowujemy infrastrukturę od strony technicznej, dlatego też wiele lokalizacji i wielu dostawców. Pracujemy również nad własnym środowiskiem wirtualizacji co będzie kolejnym krokiem w rozwoju naszej oferty. To co za nami przemawia to znaczne doświadczenie w branży, zarówno właścicieli jak i całego zespołu. Dodatkowym atutem naszej platformy jest jasność komunikowane oferty i realny brak kruczków.
 5. Tak, od lutego pojawią się w ofercie. Mamy już gotową infrastrukturę, jednak wymaga ona jeszcze testów zanim dopuścimy serwery do publicznej oferty.
 6. Korzystamy z zasobów OVH, Hetzner, chmury Oktawave oraz chmury Hexerio. W najbliższych tygodniach uruchamiamy również własny sprzęt w warszawskiej kolokacji.
 7. Mały lapsus językowy, w poniedziałek to poprawimy - dzięki za uwagę Nie mogę ani potwierdzić ani zaprzeczyć. Zespół wie co robi i ma bardzo duże doświadczenie.
 8. Kru.pl to nowa marka, która jest tworzona przez byłych właścicieli krakowskiego lidera rynku telekomunikacji B2B oraz byłych współpracowników lidera domen w Polsce. W Kru.pl stawiamy na jasny i rzetelny przekaz, hosting i domeny bez kruczków, dlatego też jasno określamy aktualne i przyszłe ceny kupowanych usług, naszą silną stroną jest również BOK i wsparcie techniczne. Oferujemy prawdopodobnie najlepsze ceny utrzymania domen w Polsce! Do niedzieli (01.12.2019) w Kru.pl można kupić do 5 usług w cenie 0,69 zł netto / rok. Promocją są objęte domeny .pl, domeny .eu jak również wszystkie pakiety hostingowe. Zapraszam do dokładnego opisu akcji promocyjnej: www.kru.pl Zasoby Kru.pl są utrzymywane w różnych data center oraz platformach cloudowych. Środowisko oczywiście spełnia wymogi RODO i umożliwiamy podpisanie umowy powierzenia danych. Dostępne pakiety (ceny regularne - bez promocji): Biznes Hosting Cloud Start, dysk: 30GB, abonament roczny: 125,00 zł Cloud Medium, dysk: 50GB, abonament roczny: 250,00 zł Cloud Premium: dysk 100GB, , abonament roczny: 500,00 zł W każdym pakiecie Biznes Hosting: transfer bez limitu autoinstalator aplikacji certyfikat let's encrypt rejestracja domeny .pl lub .eu w cenie ilość obsługiwanych domen: bez limitu Hosting Wordpress WordPress Start, dysk 25GB, abonament roczny: 149,00 zł, rejestracja 9,90 WordPress Medium, dysk: 50GB, abonament roczny: 199,00 zł, rejestracja: 9,90 zł WordPress Premium, dysk: 100GB, abonament roczny: 500,00 zł, rejestracja 9,90 zł W każdym pakiecie hostingu WordPress: automatyczna instalacja WordPress serwery skonfigurowane idealnie do obsługi WordPress nielimitowana ilość instalacji WordPress rejestracja domeny .pl lub .eu gratis transfer bez limitu Dane firmy: Kru.pl to makra handlowa spółki EUROIX Sp. z o.o. 31-105 Kraków, ul. E. Radzikowskiego 3 NIP: 9512360611, REGON: 146203721, KRS: 0000434320
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.