Skocz do zawartości
sprintdatacenter.pl

[sprintdatacenter.pl] Informacje nt. usług, oferty, promocji

Polecane posty

Witam serdecznie

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową odsłoną strony www.sprintdatacenter.pl , a w niej:

- nowe linie serwerów dedykowanych - procesory V4, V6, dyski SSD 1 TB

- serwery VPS - serwery wirtualne z potrójną replikacją danych, wirtualizacja KVM, pełen dostęp/root

- certyfikaty SSL

- nowy panel zarządzania

Trwające promocje:

- "VPS na start" - VPS w obniżonej cenie -90% przez dwa pierwsze okresy rozliczeniowe- VPS już od 3 zł netto/mc

- "Wakacyjne last minute" - dla nowych klientów serwery dedykowane z procesorami V2 w obniżonej cenie -25 % - na zawsze. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług www.sprintdatacenter.pl

sdc-serwery-vps-wht-500x250.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Sprint Data Center

mail: info@sprintdatacenter.pl

tel. 696 021 304 / 895221220

Edytowano przez sprintdatacenter.pl
  • Lubię 1
  • Super! 1

Ja rozumiem, że już macie dość BLACK FRIDAY, WEEK itp...

Zapraszamy na:

BLACK WEEK w SDC : )

Serwery dedykowane -30% - cena promocyjna obowiązuje na stałe.
🔥 Ograniczenie - 2 serwery na każde konto klienta.

VPSy -50% - cena promocyjna obowiązuje na stałe.
🔥 Ograniczenie - 2 VPSy na każde konto klienta.
Hosting - 50% - cena promocyjna obowiązuje na stałe.
🔥 Ograniczenie - 2 usługi na każde konto klienta.

Domeny - 1 zł za pierwszy okres rozliczeniowy (rok) - cena 1 zł.
🔥 Ograniczenie - 3 domeny na każde konto klienta.
Dotyczy domen regionalnych, funkcjonalnych i .pl.

W dniach 19-26.11.2018

sdc-blackweek-forum-500x250.jpg.90796c488791e733fa55d16d50af3bd5.jpg

HOHO HOOOO !!!... MIKOŁAJ W SDC

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTNĄ PROMOCJĘ

HOSTING, DOMENY, VPS i SERWERY DEDYKOWANE nawet do -50 %.

ZAMÓWISZ TERAZ i CENĘ PROMOCYJNĄ  MASZ NA ZAWSZE (nie dotyczy domen).

Jasne zasady - bez haczyków, ukrytych opłat - jak zawsze : )

SPIESZ SIĘ - MIKOŁAJ MA OGRANICZONĄ LICZBĘ PREZENTÓW !  

www.sprintdatacenter.pl

sdc-swientna-forum-500x250.jpg.d1b3a7d3ae6b8955ffeafe621f383bd7.jpg

W Sprint Data Center przygotowaliśmy dla Was dwie nowe promocje dot. serwerów dedykowanych, VPS, hostingu i domen.

"Urodzinowa - 30 lat Sprint" 

serwery dedykowane – 20%,

VPSy – 50%,

hosting – 50 %,

domeny – 1 zł przez pierwszy rok (regionalne, funkcjonalne, pl).

Cena promocyjna obowiązuje na stałe po zakończeniu promocji

(dla domeny cena promocyjna obowiązuje przez pierwszy rok).

spacer.png

"Speed" - serwery dedykowane z dyskami NVMe

Nowa linia serwerów z szybkimi dyskami NVMe. Zamów serwer z linii NVMe z rabatem "– 10%".

Cena promocyjna obowiązuje na stałe po zakończeniu promocji.

W promocyjnej cenie Klient może kupić dowolną ilość serwerów z linii NVMe.

spacer.png

ZAPRASZAMY

www.sprintdatacenter.pl

Black Week w SDC 2019

Codziennie w dniach 22.11-06.12.2019 będą dostępne 4 różne produkty w mega-cenie.

Kup serwer dedykowany, hosting, VPS certyfikat SSL lub usługę dodatkową z rabatem na zawsze - nawet do 90 %

BLACK WEEK W SDC !

Pobierz obrazki

Codziennie w okresie 22.11 - 06.12
nowe produkty w mega-niskiej cenie !

Upoluj swoją okazję -
ceny na zawsze !

Serwer dedykowany od 63 zł netto/m-c
VPS od
6 zł netto/m-c
Hosting od
10 zł netto/1 rok

Czyli jak kupimy coś w promocji powiedzmy Serwer dedykowany od 63 zł netto/m-c ... To cena 63 zł netto/m-c obowiązuje do czasu jak będziemy za dany serwer płacić > TAK ?
Pytam, bo Wole się upewnić , gdyż praktyka pokazywała, że bywa z tym  różnie różnie ;)

popromocji.thumb.jpg.bc7923bcf720b823b5916d1bdd1466dc.jpg

17 minut temu, Obrońca Internetu napisał:

Gdzie ten serwer dedykowany za 63 zł bo nie widzę ??

3 godziny temu, sprintdatacenter.pl napisał:

Codziennie w dniach 22.11-06.12.2019 będą dostępne 4 różne produkty w mega-cenie.

Mion.. tak cena jest na zawsze, stała, bez haczyków, gwiazdek itp. U nas zawsze są proste zasady. 

Serwer za 63 zł będzie w dniach 22.11 - 6.12 - zapraszamy w tych dniach by "upolować" takie promo. Każdego dnia inna 4 produktów, z różnymi rabatami. 

Pozdrawiam

7 minut temu, sprintdatacenter.pl napisał:

Mion.. tak cena jest na zawsze, stała, bez haczyków, gwiazdek itp.

Ale ten VPS - cloudsdc.small  jest o obecnej promocji i Black Week 2019  mimo tego w zamieszczonym na screenie formularzu zamu wybija

Cytat
17,00 PLN Po okresie promocyjnym: 43,00 PLN

Edytowano przez Mion

By nie było, że marudzę, ale jak już to już - ' trochę  stary ten Debian do wyboru tylko  8. x ¬¬

Mion … dzięki za Twoje uwagi. 

1. formularza za max godzinę będzie poprawiony tak by nie wprowadzał w błąd.

2. Świeży debian również będzie wrzucony na VPS - do tego czasu każdy klient zamawiając debiana 8,5 może również samodzielnie zrobić udpdate. 

Zapraszam do złożenia zamówienia

Coś chyba te oferty szwankują.  Serwer ECO 0 " Nie znaleziono strony / Page not found "

Przy okazji mam pytania do VPS z oferty, bo nie ma tego w specyfikacji na stronie lub ja nie znalazłem informacji ....
- czy reinstalacja OS jest dostępna z poziomu panelu zarządzania ?
- Czy można ustawić/zmienić rDNS Reverse DNS w panelu zarządzania  ?

RENOX - zapraszam do złożenia zamówienia na ECO 0 - zrobimy cenę Black Week na zawsze- wyjątkowo oczywiście. 

2 godziny temu, Mion napisał:

Przy okazji mam pytania do VPS z oferty, bo nie ma tego w specyfikacji na stronie lub ja nie znalazłem informacji ....
- czy reinstalacja OS jest dostępna z poziomu panelu zarządzania ?
- Czy można ustawić/zmienić rDNS Reverse DNS w panelu zarządzania  ?

- reinstalacja z poziomu panelu jest 

- ustawienie/zmiana revDNS -  wymagany kontakt z działem technicznym - w zasadzie robimy to od ręki. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez D D
      Ceny utrzymania domen .pl (PLN netto / rok)

Rejestrator         .pl odnowienie         .pl po terminie         seohost.pl 40,20 48,20 kru.pl 40,20 100,00 vipower.pl 41,00 49,20 hostinguj.pl 44,64 52,33 ovh.pl 44,99 44,99 forpsi.pl 45,00 45,00 hitme.pl 47,97 67,97 atthost.pl 58,53 89,00 aftermarket.pl 59,95 69,95 domeny.tv 69,00 69,00 webd.pl 70,00 70,00 cyberfolks.pl 79,00 79,00 dhosting.pl 79,00 79,00 kylos.pl 79,00 79,00 cba.pl 79,90 99,90 cal.pl 80,00 99,00 dinfo.pl 89,00 97,90 zenbox.pl 89,00 178,00 LH.pl 90,00 90,00 premium.pl 90,00 140,00 domena.pl 100,00 100,00 az.pl 100,00 150,00 home.pl 100,00 200,00 nazwa.pl 120,00 240,00  
      Ceny netto w PLN za odnowienia domeny .pl o 1 rok
      .pl po terminie – koszt odnowienia w ciągu 30 dni od wygaśnięcia domeny

Źródło danych: cenniki rejestratorów

Gdzie najdrożej i dlaczego tak drogo?

Spośród blisko 2,5 miliona zarejestrowanych domen .pl około milion nazw jest utrzymywana w dwóch firmach: home.pl i nazwa.pl. Jednocześnie to dwóch najdroższych na rynku partnerów NASK. Przedłużenie ważności domeny .pl kosztuje u nich 100 – 120 PLN netto za rok. To 2-3 razy więcej niż można płacić u konkurencji. Dlaczego więc wciąż przepłacamy za utrzymanie domen?

Istotna jest tutaj nieznajomość rynku przez przeciętnego użytkownika Internetu. Liderzy branży domen to również liderzy wydatków na marketing w tym sektorze. Nie sposób przegapić ich wszędobylskich bannerów i linków reklamowych w Google. Reklama się opłaca, ale wysokie budżety reklamowe finansowane są z wysokich marż utrzymania domen w kolejnych latach.

Panuje też przekonanie, że domena jest ściśle powiązana z usługą hostingową (utrzymania strony www), dlatego klienci posiadający serwery wirtualne w home.pl czy nazwa.pl niechętnie przenoszą swoje domeny do konkurencyjnych firm, chociaż wiedzą, że mogliby sporo zaoszczędzić.

Odnowienie domeny .pl po jej wygaśnięciu

Co w przypadku gdy zapomnę o opłaceniu odnowienia domeny w terminie? W takiej sytuacji usługa przestaje działać i domena przechodzi do tzw. kwarantanny. Okres ten trwa 30 dni od wygaśnięcia. W tym czasie domena nie działa, ale cały czas można ją odnowić. Przedłużenie ważności domeny .pl możliwe jest zarówno u rejestratora, gdzie jest obsługiwana, ale również u innego – wystarczy wykonać transfer domeny z jej jednoczesnym odnowieniem.

Od 2010 roku rejestr .pl zaczął naliczać swoim partnerom dodatkową opłatę za odnowienie ważności usługi po jej wygaśnięciu. W przypadku domen .pl jest to 4 PLN netto. Na początku rejestratorzy nie przerzucili dodatkowych opłat na klientów. Jednak po jakimś czasie zauważyli, że może być to świetne źródło dodatkowego zarobku.

Obecnie, zależnie od wybranej firmy, za odnowienie domeny .pl po terminie ważności, u niektórych rejestratorów nic nie dopłacimy. Usługa będzie kosztowała tyle samo co w przypadku terminowej płatności. W innych firmach opłata może wynieść od kilku do kilkudziesięciu PLN netto.

Rekordzistą jest nazwa.pl, gdzie za odnowienie domeny .pl w ciągu 30 dni od jej wygaśnięcia trzeba zapłacić dodatkowo 120 PLN netto. Łączna opłata za odnowienie domeny .pl wyniesie 120 PLN netto + 120 PLN netto = 240 PLN netto. Niewiele lepiej jest w home.pl, gdzie opłata karna to 100 PLN netto. Łącznie za odnowienie domeny .pl w kwarantannie zapłacimy 200 PLN netto.

Dla porównania – u rejestratora ovh.pl ta sama usługa (przedłużenie ważności domeny .pl w 30-dniowej kwarantannie) kosztuje tylko 44,99 PLN netto. Czyli tyle samo, ile odnowienie domeny u tego rejestratora w terminie (brak dodatkowej opłaty karnej). Podobnie jest w forpsi.pl – cena 45 PLN netto za odnowienie .pl w terminie i w kwarantannie.

Odnowienie domeny po terminie może przytrafić się każdemu. W natłoku spraw łatwo zapomnieć o opłacie. E-mail z przypomnieniem może zaginąć w gąszczu innych wiadomości. Codziennie kilkaset domen .pl jest odnawianych już w okresie kwarantanny. Dobrze więc obsługiwać domeny u takiego rejestratora, gdzie ta usługa również będzie tania.

Jeśli natomiast zawsze opłacasz domeny w terminie to najlepsze dla Ciebie oferty będą miały następujące firmy:

seohost.pl (40,20 PLN i 48,20 PLN po terminie)
      kru.pl (40,20 PLN i 100,00 PLN po terminie)
      vipower.pl (41,00 PLN i 49,20 PLN po terminie)

Podane ceny netto, odnowienie domeny .pl o 1 rok.

Utrzymanie domeny może kosztować mniej

Przenoszenie domeny nie jest skomplikowane i jest bezpieczne. Nawet jeśli utrzymujesz swoją stronę w firmie X, a chciałbyś przenieść i płacić za utrzymanie domen w firmie Y, to nie ma to absolutnie wpływu na działanie twojego serwisu. Przy transferze domeny do innego rejestratora nie następuje też przerwa w działaniu, ani żadne inne niedogodności. Jedyna zmiana to niższa faktura za domeny przy opłacie kolejnego roku  Do transferu domeny będziesz potrzebować tzw. kod AuthInfo (w przypadku domeny .pl).

Co ciekawe – liczba transferów między rejestratorami systematycznie spada. Według statystyk rejestru NASK w 2011 roku wykonano ponad 200 tys. transferów. W 2019 było ich już tylko 137,5 tys., czyli średnio 377 transferów dziennie.

Wpływ na to ma na pewno polityka największych rejestratorów. Do transferu domeny potrzebny jest kod AuthInfo. Żeby go uzyskać trzeba spełnić różne wymagania, które zależne są od konkretnego usługodawcy. Dwóch najpopularniejszych rejestratorów wymaga przesłania skanów lub papierowych wniosków na adresy korespondencyjne firm. Czasem w celu uwierzytelnienia potrzebne są dokumenty firmy bądź skany dowodów osobistych (bez danych wrażliwych). Te procedury mają na celu utrudnić i zniechęcić klientów przed zmianą operatora. Na szczęście coraz więcej firm udostępnia kody AuthInfo domen .pl w panelu administracyjnym, co znacznie ułatwia ich przenoszenie.
      Może być tanio, ale czy jest bezpiecznie?
      Wszystkie wymienione przeze mnie w tabeli firmy są akredytowanymi partnerami NASK (operatora domen .pl). Dzięki temu masz gwarancję, że twoje domeny są bezpieczne. W przypadku nieprawidłowości w działaniu któregoś z partnerów, NASK może wykonać konieczne kroki do zapewnienia ciągłości działania twoim domenom. W przypadku powtarzających się nieprawidłowości domeny mogą zostać przeniesione do innego rejestratora.

Przy wyborze firmy, która będzie obsługiwała twoje domeny, warto też zwrócić uwagę na dostępność i jakość obsługi klienta (np. jak szybko odpowiada na e-maile, reaguje w przypadku zaistnienia problemu).
      Podsumowanie
      W zestawieniu porównałem oferty wybranych przeze mnie 24 rejestratorów domen .pl. Ceny są aktualne na dzień 1 czerwca 2020 roku. Rejestr NASK ma ponad dwustu partnerów (z Polski i zagranicy). Lista wszystkich usługodawców dostępna jest na stronie rejestru.

Warto pamiętać, że większość firm oferujących rejestrację i przedłużenie domen oferuje zniżki przy utrzymaniu większej ilości domen. Rabaty mogą być już dostępne dla właścicieli 10-20 domen.

UWAGA! Rejestracja domen w promocji oznacza zazwyczaj, że zanim przeniesiesz domenę do innej firmy, będziesz musiał przedłużyć domenę na warunkach danego rejestratora (czytaj: drogie odnowienie domeny). Lepiej więc dobrze sprawdzić warunki promocji, żeby potem nie być „przywiązanym” do drogiego usługodawcy.

https://danieldryzek.pl/2020/06/04/nie-przeplacaj-za-przedluzenie-waznosci-domen-2/

DD
    • Przez AfterMarket.Hosting
      Dzień dobry!

Większość osób obecnych tu na forum prawdopodobnie zna naszą firmę,
      lub przynajmniej kiedyś o niej słyszało.
      Działamy od 2008 roku i jesteśmy największą giełdą domen w Polsce,
      a także jednym z największych rejestratorów domen w naszym kraju.
      Wiele osób wciąż nie wie, że oferujemy również świetny hosting.
      W ubiegłym roku wprowadziliśmy hosting w chmurze,
      który oprócz dobrze dobranych standardowych parametrów,
      posiada również unikalne funkcje backupu na Dropbox czy wirtualizacji snapshotów bazodanowych.
      W tym wątku będziemy publikować najnowsze informacje związane z naszymi usługami hostingowymi.

Nasze atuty:

- stabilne i sprawnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające w Polsce powyżej 25 osób
      - niezależne i kompetentne zespoły robocze dla domen, hostingu i utrzymania infrastruktury
      - w dni robocze ekspresowe wsparcie do 22:00
      - własny stock serwerów renomowanych producentów  ( HP i SuperMicro )
      - infrastruktura oparta w 100% o dyski SSD/NVMe Samsung dla Data Center
      - lokalizacja serwerów -> Warszawa
      - wszystkie łącza dostępowe realizowane światłowodowo na portach 10 Gbps
      - nasze styki: UPC, Orange, PWR Thinx Warszawa, PWR EPIX Warszawa, PWR EPIX Katowice ( w instalacji ), RETN, GTT ( przez ATMAN ), PWR DECIX ( przez ATMAN )
      - chętnie korzystamy ze standardów i dobrych praktyk, a dane replikujemy - jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat

Aktualna oferta:

Hosting w chmurze AfterMarket.pl

Trwa promocja w czasie której wszystkie konta można zarejestrować na pierwszy rok w cenie już od 12.24 PLN brutto

Wszystkie zapytania indywidualne chętnie przyjmę na PW.
      Będę również wdzięczny za feedback - grafik wdrożeń mamy bogaty, ale przecież możemy dorzucić coś jeszcze!

Zachęcam do testów.

Dane adresowe firmy:
      AfterMarket.pl Limited
      Chytron 3, Office 301
      1075 Nikozja, Cypr
      VAT: CY10245422H
    • Przez DawPi
      Dzień dobry,
      rozglądam się w imieniu klienta za gotowym, w pełni zarządzalnym przez kogoś serwerem. Typ (vps, dedyk inne) do uzgodnienia.
      Co oferta powinna zawierać:
      dysk: od 350GB w górę, oczywiście SSD, ram: od 16GB w górę, jakaś dobra, szybka, procesor: tutaj to nie wiem, dobry zarządzanie: wsparcie w konfiguracji, zmiana ustawień, reagowanie na błędy, aktualizacje php, sql. Czyli chyba wszystko co się zawiera w słowie "zarządzany", możliwość instalacji elasticsearch, możliwość instalacji Redis.  
      Pewnie o czymś zapomniałem - będę uzgadniać z konkretnymi osobami z konkretną ofertą.  A te proszę wysyłać na maila: biuro małpa ipslink kropka pl
    • Przez Kaziu
      Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem najtańszy VPS SSD w OVH, jestem bardzo z niego zadowolony, ale 20GB dysk robi się ciasny i chciałbym przejść na wyższy plan. Zastanawia mnie tylko jak po zmianie planu "rozszerzyć" partycję dyskową bez utraty danych. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dostane dodatkowe 20GB nie przydzielonej przestrzeni dyskowej. Czytałem instrukcję OVH i niestety nie napawa mnie optymizmem zapis o utracie danych. Kiedyś dokupowałem dysk do VPS z Windows i tam nie było problemu rozszerzyłem partycję systemową na nieprzydzielony obszar. W Debianie jeszcze takiej operacji nie przeprowadzałem. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane?
    • Przez Mesharsky
      Witam @OVH,

Mam problem z waszym firewallem który już trwa dobre miesiące, jednakże zanim skontaktowałem się z wami zrobiłem masę testów dzięki którym mogę stwierdzić że mitygacja (Automatyczna) blokuje użytkownikom dostęp do strony WWW. (Serwer dedykowany korzystam jako Hosting WWW oparty o cPanel).

Błąd podczas ataku: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Najlepsze jest to że waszej mitygacji podczas ataku nie można wyłączyć a Firewall Rule's nie działają prawidłowo (Zgodnie z dokumentacją oraz zgodnie z modyfikacjami).

Rozmawiałem wczoraj z technikiem który posiada u was 5-6 serwerów, i tutaj jego wiadomość po 3 godzinach pracy w SSH na moim serwerze

Problem który widnieje przez użytkowników oraz mnie po wykonaniu "PING" na byle jaką domenę na moim serwerze:

Ping request could not find host hostfox.pl. Please check the name and try again.

Proszę bardzo check-host:
      https://check-host.net/check-report/bb9e7d5k897

Zapytałem się również znajomego w Polsce, sprawdził mi całego firewalla, bo może faktycznie mogłem ja coś źle zrobić, i natychmiastowo kazał mi się do was zgłosić tutaj (Bo telefonicznie praktycznie nigdy nie otrzymałem od was pomocy, a na tickety czeka się kilka tygodni).

Porty: 53 są otwarte zarówno UDP oraz TCP podczas ataku, komenda ping na adresy IP działa, SSH działa, tak jak w SS wyżej, jednakże nic innego nie działa, do póki atak się nie zakończy.
      Do tego chciałbym nakreślić że to nie jest wina konfiguracji mojego serwera gdyż nie używamy żadnego firewalla / iptables rules, ani nic z tych rzeczy.
      Tak samo dzieję się to na czystym serwerze dedykowanym jak i na tym obecnie, podczas ataku na adres IP mojego serwera, i gdy wy włączacie mitygację, strony nie odpowiadają.

Prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie problemu...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.