Skocz do zawartości

Matix8981

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  375
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Matix8981

 1. Aktualnie wiadomo mi, że buyvm jest jedynym providerem przynajmniej w EU. Pytam z jakiego dostawcy skorzystał bo napisał ,,Te opcje nie podołają. Były testowane i nic nie pomogło. "
 2. Bardzo mało informacji podałeś odnośnie użytego przez pleska stacka, można się domyślić, że stack opiera się o apache który nie jest demonem prędkości. W budżecie 100zł/msc polecałbym zainteresowanie się hostingami współdzielonymi/skalowalnymi które jako serwer web'owy posiadają litespeeda(https://pl.wordpress.org/plugins/litespeed-cache/), nie patrz konkretnie pod frazą hosting wordpress lub woocommerence. Samemu bez odpowiedniej wiedzy raczej nie skonfigurujesz serwera w odpowiedni sposób tym bardziej tak słabego VPS pod obsługę sklepu na WP.
 3. Według mnie Magic Transit od CF to jedno z najlepszych rozwiązań na równi z Voxility albo może i lepsze. Od jakiego dostawcy testowałeś magic transit?
 4. Cena świetna lecz szkoda, że support nie odpisuje nawet na proste pytania (Zgłoszono 04-11-2020 (09:33))
 5. Sprawdź https://www.hetzner.com/cloud wraz z dodatkowym volume lub jeżeli wystarczy ci 200-250mbps to https://webh.pl/serwery-vps-kvm
 6. Sprawdź https://buyvm.net/ z adresem IP filtrowanym przez cloudflare magic transit (adres kosztuje 3 USD).
 7. Matix8981

  Opinie o nazwa.pl

  Chciałem poruszyć temat odn. zasobów lecz każdy zna ich odpowiedź A ja tu poruszę bardzo ciekawy temat, jeżeli zasoby są gwarantowane to w jaki sposób opłaca się utrzymywać infr. przy ich fantastycznych promocjach 1zł/10zł rok??
 8. Usługę posiadam od 28 kwietnia 2020 roku więc uznaje, że dłuższy czas.
 9. Z czystym sumieniem mogę polecić hostfoxa, od dłuższego czasu testuje ich hosting WWW. Odpowiadają w miarę szybko na tickety. Wielką zaletą hostingu jest redis który bardzo rzadko występuje u polskich providerów. Wspierają starsze wersje PHP bez dodatkowych opłat
 10. Matix8981

  Opinie o nazwa.pl

  Właśnie sytuacja jest odwrotna, masa stron pracujących na customowych rozwiązaniach(cms, wtyczki itp) nie może być przerzucona na nową wersje PHP przez deprecated functions. Sytuacja jest jeszcze bardziej utrudniona gdy rozwiązanie jest encryptowane przez np. ioncube itp. a wtedy klient ma wybór zapłacić wam albo developerowi. Jest to kolejny sposób w waszym wykonaniu na wyciągnięcie kolejnych $ za funkcjonalności które oferuje każdy normalny hosting. Większość klientów zapłaci, jeżeli ich oprogramowanie nie obsługuje wyższej wersji PHP a część przejdzie do konkurencji gdzi
 11. Sprawdź MyDevil.net (Kod rabatowy JP4FUTM3ZZ), testowane na średniej wielkości forach IPS 4.
 12. Zależy ci na filtrowaniu konkretnej aplikacji?
 13. Jeżeli shared hosting to polecam mydevil.net (kod rabatowy JP4FUTM3ZZ) oraz dhosting.pl. Po odpowiednim skonfigurowaniu WP poprzez cache i redis bardzo dobrze strony działają.
 14. Jak wyżej send firefox, drobne pliki można przesyłać nawet z poziomu terminalu z pomocą FFSend https://github.com/timvisee/ffsend
 15. Zazwyczaj hostingi które nie mają własnych paneli billingowych lub hostingowych używają WHMCS/Blesta/HostBill(Polski) oraz DirectAdmin/CPanel(bardzo rzadko).
 16. Matix8981

  Opinie o OVH

  Robert z OVH wspomniał, że pracują nad migratorem.
 17. Możesz przekierować ruch z danego IP lokalnego (VPN NAT itp) na dany wychodzący port na VPS. Przykładowa reguła iptables iptables -t nat -A PREROUTING -d IP_WYCHODZĄCE -p TCP/UDP --dport PORT -j DNAT --to-destination IP_LOKALNE
 18. Matix8981

  Opinie o OVH

  Jeżeli @mrViperoo skorzystał z pythonowej wersji to na 99,99% wynik jest błędny, polecam skorzystać z oficjalnego CLI. Lecz jest coś nie tak z siecią na tych serwerach bo dławi się nawet sieć przy pobieraniu pakietów z repo @OVH Jeżeli jesteście wstanie dostarczyć taką przepustowość do usługi VPS to dlaczego nie ma takiej przepustowości w tańszych dedykach?
 19. Spójrz na ofertę skynode.eu, spróbuj użyć cloudflare może pomóc odciążyć sieć. Domyślam się, że MTA jest jedno wątkowe więc liczy się wyłącznie wysokie taktowanie.
 20. Sprawdź time4vps jeżeli potrzebujesz większej powierzchni ale jeżeli do 10GB to bardziej opłacalne jest rozliczanie za GB(OVH, Scaleway)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.