Skocz do zawartości

spex

Użytkownicy
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana spex w Rankingu w dniu 8 Luty

spex posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

4 Neutral
 1. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  Impuls trwał chyba 3 minuty i chyba dopiero w weekendy i po 18 był wydłużany do 6 minut. Dopiero potem, wraz z komórkami pojawiło się naliczanie minutowe czy sekundowe, a wraz z nimi z TP znikł impuls.
 2. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  Ja się wychowałem na TTD, a teraz jak mam ochotę to zapuszczam sobie OpenTTD.
 3. Poczta działająca jak Gmail

  Pytanie, czy ktoś miał styczność z https://mailcow.email/ Bo z tego co rozumiem, to krówka działa z tagami właśnie jak gmail.
 4. Hosting Litespeed pod WP za ~350zł

  @Vieworld ja z Linixpl uciekłem z dwa-trzy lata temu, najpierw rok albo dwa na MyDevil, a teraz przedłużyłem na drugi rok podstawowe konto w Atthost. Na koncie mam 2x blog na WP, 1x forum na phpBB, 1 x strona na joomli (bardzo stara wersja, może w weekend w końcu zrobię update) i w praktyce obciążenie wygląda tak, Przy czym, wiec iż winą za obciążenie jest Joomla, która ostatnio ze starości przestała prawidłowo działać w skrypcie galerii - projekt na weekend to update wszystkich komponentów Joomli no aktualnej wersji. ps. o 10 kolega zaczął dodawać nowe zdjęcia, a coś się podziało z skryptem bo musiałem mu dać możliwość działania przez 180s by prawidłowo wyświetlał listę zdjęć w backendzie. (~5gb zdjęć)
 5. Porównanie 3 ofert hostingowych

  @Artur Pajkert Hekko.pl Ew jako opcja "Wykonaj wszystkie testy" (oprócz ręcznego wybierania co) i potem to teście "Wykonaj kolejny etap testu", tak by kliknąć 5-6 razy dalej i mieć potem 1 planszę wyników.
 6. Porównanie 3 ofert hostingowych

  A możliwa jest wersja "na lenia" tak by skrypt zrobił od razu (w losowej kolejności) wszystkie 6 testów i przedstawił tabelę zbiorczą?
 7. Porównanie 3 ofert hostingowych

  To ja morze podrzucę mój test: Firma: Atthost.pl pakiet: Hosting Professional maszyna: u3@PHP7.1 i MariaDB(nie znam wersji) 123456 Obciążenie konta: ~5% CPU, ~150mb RAM, ~2 procesy
 8. Opinie o vpsdime.com

  Bo z tego co widzę z VPS za ok 20zł dają najwięcej. Choć teraz jak patrzę w szczegóły, to nie pozwalają nawet na IRCa - traktują go na równo z TOR, mining, serwery gier itp.
 9. Opinie o vpsdime.com

  Pytanie, czy ktoś korzystał?
 10. Niech będzie pstryczek lub podwójna cena, ważne by była informacja czy to netto czy to brutto. Nic nie jest bardziej denerwujące, niż tekst "Wszystkie ceny są cenami netto" na dole strony.
 11. Hosting (VPS/cloud?) pod IPS4

  Ja też MyDevil uciekłem (akurat do Atthost). MyDevil niby fajny bo duża (różnych rzeczy) daje za niedużą kasę, ale jednak ograniczenia ilości interpreterów dość mocno dają w kość.
 12. Opinie o OVH

  Pytanie o OHV Cloud Archive (https://www.ovh.pl/public-cloud/storage/cloud-archive/) Czy ruch w ramach infrastruktury OHV: Cloud Archive <> VPS/Dedyk jest liczony czy nie? A liczony jest jedynie ruch na zewnątrz sieci serwerowni?
 13. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  No ale cię, nie interesuje Neostrada, ale światłowód. A że oni proponują ci rozwiązanie przejściowe, to OK. Ale musisz się zabezpieczyć jak oni nie spełnią swojej strony umowy - rozwiązanie przejściowe będzie na stałe. Bo tak naprawdę, w perspektywie tych 24m może okazać się, iż lepiej będzie jak wybierzesz UPS niż Neostradę.
 14. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  ^^ Ja bym się zabezpieczył klauzurą, iż jeśli do 6 miesięcy nie będzie istniała możliwość przejścia na światłowodów to będzie istniała możliwość rozwiązania umowy.
 15. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  A właśnie, jak w Netia/Oragne (światłowody) wygląda sprawa statycznego IP?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.