Skocz do zawartości

Matix8981

Użytkownicy
 • Ilość treści

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Matix8981 wygrał w ostatnim dniu 3 Grudzień 2019

Matix8981 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

45 Excellent

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz

Ostatnio na profilu byli

2167 wyświetleń profilu
 1. Sprawdź MyDevil.net (Kod rabatowy JP4FUTM3ZZ), testowane na średniej wielkości forach IPS 4.
 2. Zależy ci na filtrowaniu konkretnej aplikacji?
 3. Jeżeli shared hosting to polecam mydevil.net (kod rabatowy JP4FUTM3ZZ) oraz dhosting.pl. Po odpowiednim skonfigurowaniu WP poprzez cache i redis bardzo dobrze strony działają.
 4. Jak wyżej send firefox, drobne pliki można przesyłać nawet z poziomu terminalu z pomocą FFSend https://github.com/timvisee/ffsend
 5. Zazwyczaj hostingi które nie mają własnych paneli billingowych lub hostingowych używają WHMCS/Blesta/HostBill(Polski) oraz DirectAdmin/CPanel(bardzo rzadko).
 6. Matix8981

  Opinie o OVH

  Robert z OVH wspomniał, że pracują nad migratorem.
 7. Możesz przekierować ruch z danego IP lokalnego (VPN NAT itp) na dany wychodzący port na VPS. Przykładowa reguła iptables iptables -t nat -A PREROUTING -d IP_WYCHODZĄCE -p TCP/UDP --dport PORT -j DNAT --to-destination IP_LOKALNE
 8. Matix8981

  Opinie o OVH

  Jeżeli @mrViperoo skorzystał z pythonowej wersji to na 99,99% wynik jest błędny, polecam skorzystać z oficjalnego CLI. Lecz jest coś nie tak z siecią na tych serwerach bo dławi się nawet sieć przy pobieraniu pakietów z repo 😟 @OVH Jeżeli jesteście wstanie dostarczyć taką przepustowość do usługi VPS to dlaczego nie ma takiej przepustowości w tańszych dedykach?
 9. Spójrz na ofertę skynode.eu, spróbuj użyć cloudflare może pomóc odciążyć sieć. Domyślam się, że MTA jest jedno wątkowe więc liczy się wyłącznie wysokie taktowanie.
 10. Sprawdź time4vps jeżeli potrzebujesz większej powierzchni ale jeżeli do 10GB to bardziej opłacalne jest rozliczanie za GB(OVH, Scaleway)
 11. Matix8981

  Opinie o OVH

  Sprawdzałeś spadek wydajności w inny sposób niż serwer minecrafta? Nie koniecznie musi być to wina OVH, nie jestem specem od minecrafta 😉 lecz obciążenie jest zależne od mapy. Dobrym przykładem jest CS:GO, z update na update serwer inaczej działa.
 12. @Kaziu OVH nie ma obowiązku pomagać klientom w sprawach technicznych nie związanych stricte z usługą którą świadczą.(Wyłącznie awarie, problemy z działaniem usługi). Jeżeli masz opcje to użyj GParted, interfejsem GUI przeklikasz sobie rozszerzenie partycji, jest to mniej awaryjna operacja niż z poziomu basha.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.