Skocz do zawartości

Matix8981

Użytkownicy
 • Ilość treści

  350
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Matix8981 wygrał w ostatnim dniu 3 Grudzień 2019

Matix8981 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

38 Excellent

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz

Ostatnio na profilu byli

2046 wyświetleń profilu
 1. Matix8981

  Opinie o OVH

  Sprawdzałeś spadek wydajności w inny sposób niż serwer minecrafta? Nie koniecznie musi być to wina OVH, nie jestem specem od minecrafta 😉 lecz obciążenie jest zależne od mapy. Dobrym przykładem jest CS:GO, z update na update serwer inaczej działa.
 2. @Kaziu OVH nie ma obowiązku pomagać klientom w sprawach technicznych nie związanych stricte z usługą którą świadczą.(Wyłącznie awarie, problemy z działaniem usługi). Jeżeli masz opcje to użyj GParted, interfejsem GUI przeklikasz sobie rozszerzenie partycji, jest to mniej awaryjna operacja niż z poziomu basha.
 3. Jeżeli ceny nie są pomyłką to ich usługi wychodzą drożej niż instancje OVH, Azure, GCloud
 4. Matix8981

  Opinie o OVH

  Z tego co mi wiadomo, problemy głównie były na serii GAME
 5. Sprawdź webh, sieć VPN działa bez problemu. Bardzo dobre pingi do większości dostawców w PL.
 6. Poszukujesz serwera dedykowanego czy VPS, przy takich UU powinien wystarczyć dobrze skonfigurowany VPS(oczywiście, jeżeli CMS jest w miarę optymalnie napisany).
 7. Webh.pl jeżeli potrzebujesz do 10vCPU
 8. Proponuje dhosting(infrastruktura na szkielecie atmana) oraz możliwość integracji z cloudflare(automatyczna konfiguracja rekordów DNS itp). W tym wypadku jest potrzebna izolacja serwera WWW(przepuszczanie ruchu wyłącznie przez adresy IP cloudflare).
 9. Cloudflare działa na domenach home lecz SSl nie podepniesz chyba, że zapłacisz 123zl brutto Według mnie jest to nie uczciwa praktyka wyciągania pieniędzy od klientów @home_pl
 10. @home_pl Czy istnieje możliwość zainstalowania własnego certyfikatu SSL nie zakupionego bezpośrednio od was, czy należy zapłacić 123zł brutto za instalacje ?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.