Skocz do zawartości

Poziomecki

Użytkownicy
 • Postów

  496
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana Poziomecki w dniu 16 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Poziomecki punkty reputacji!

O Poziomecki

 • Urodziny 03.02.1993

Informacje osobiste

 • Imię
  Emil M

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  Budżetówka :)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Poziomecki

Biegły hostingowiec

Biegły hostingowiec (10/14)

 • Stały gość
 • Dyskutant
 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Z nami od tygodnia

Najnowsze odznaki

78

Reputacja

 1. No cóż... Kolejna zmiana nazwy, wyglądu, wizytówki, ale nadal jest to h88.
 2. Zależy. Jak to 10 produktów i sklep się nie będzie rozwijał to ok, ale jak planujesz rozwój i powiększenie oferty to już prestashop nie jest takie głupie na początek.
 3. Nie ma to znaczenia. Ważne jest czy obsłuży ci to wersja DP i monitor (https://www.tomshardware.com/features/displayport-vs-hdmi-better-for-gaming)
 4. Proponuję od przejrzenia skryptu. Postaw sobie czystego wordpressa i zobacz czy masz to samo. Jak nie to sugerowałbym się optymalizacją skryptu. O ile nie masz tam sporo wejść a sam testujesz to nie powinno aż tak skakać i zamulać serwera. Generalnie defaultowa konfiguracja ze stroną, którą stawiasz i tylko ty odwiedzasz to powinna bez problemu sobie poradzić.
 5. Tak, ale tak jak wcześniej mówiłem jest to w sumie prawie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania hostingu. Co innego byłoby jak byś nie wiem. Miał zablokowaną opcję "wskaźnika domen" czy listy mailingowej a co innego edycja DNS czy Zmiany hasła do MySQL.
 6. Aha czyli jak kupię usługę z CPanelem to mam dostać pełny pakiet? To niech mi dajo od razu dostęp do admina i resellera bo ja mam napisane CPanel/WHM! Jak dla mnie wyjaśnione wielokrotnie i moderatorzy mogą spokojnie zamknąć wątek. Szukanie dziury w całym a zgranie plików i bazy nie jest jakimś wyczynem i dziecko sobie z tym poradzi. Firma ma prawo zablokować DOWOLNĄ funkcję, która nie jest strickte związana z prawidłowym działaniem usług bo później narzekania Łooo panie jak to wolno chodzi (bo w tym czasie 10 osób robi backup). To tak nie działa i autor postu musi się z tym pogodzić niestety.
 7. Jeśli funkcja nie jest wymagana do bezprzerwanego świadczenia usług to nie musi być ona aktywna. Jak by ci wyłączyli możliwość połączenia do FTP czy tworzenia nowych skrzynek pocztowych albo zmiany haseł to w tedy bym się martwił. A to że jest tam taki a nie inny panel to nie znaczy że nie mogą być wyłączone opcje jakieś. Są hostingi z DirectAdminem a nie ma tam dostępu do SSH a panel daje taką możliwość. Czy to też jest nie fair?
 8. Ale nie musisz mieć łatwo. Jak masz dostęp do bazy i ftp to migracja może się odbyć. A narzędzie do migracji to jest opcjonalna i według firmy uaktywniana.
 9. A pisałeś do supportu? Zwykle odpisują od razu.
 10. to tylko w panelu VPS jest czyli tam gdzie start/stop/reinstall itp.
 11. Logowanie nie ma nic do MXów. MX to tylko informacja o adresie serwera pocztowego gdzie ma się poczta komunikować. Do połączenia via smtp, imap, pop idzie po rekordzie A do serwera i to obsługuje np. dovecot, który musi mieć SNI jeśli ma być kilka SSLi i tam trzeba skonfigurować własny cert. Jeśli firma hostingowa tego nie ma wdrożonego to niestety lipa i nie zrobisz tego.
 12. Wiecie co? Jak bym widział co H88 zrobiło z Hekko też bym po zakazie uruchomił nową firmę Chociażby żeby im ukraść paru klientów
 13. Ehh... Kiedy się ludzie nauczą że na TS nie ma dobrej ochrony i zawsze się coś trafi co popsuje zabawe
 14. Kara finansowa to by była dla niego zachęta na zrobienie większej ilości przekrętów żeby to opłacić i mieć ciszę i spokój. Robiłby to coraz większe przekręty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.