Skocz do zawartości

Poziomecki

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  491
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana Poziomecki w dniu 16 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Poziomecki punkty reputacji!

Reputacja

78 Excellent

O Poziomecki

 • Urodziny 03.02.1993

Informacje osobiste

 • Imię
  Emil M

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  Budżetówka :)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak, ale tak jak wcześniej mówiłem jest to w sumie prawie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania hostingu. Co innego byłoby jak byś nie wiem. Miał zablokowaną opcję "wskaźnika domen" czy listy mailingowej a co innego edycja DNS czy Zmiany hasła do MySQL.
 2. Aha czyli jak kupię usługę z CPanelem to mam dostać pełny pakiet? To niech mi dajo od razu dostęp do admina i resellera bo ja mam napisane CPanel/WHM! Jak dla mnie wyjaśnione wielokrotnie i moderatorzy mogą spokojnie zamknąć wątek. Szukanie dziury w całym a zgranie plików i bazy nie jest jakimś wyczynem i dziecko sobie z tym poradzi. Firma ma prawo zablokować DOWOLNĄ funkcję, która nie jest strickte związana z prawidłowym działaniem usług bo później narzekania Łooo panie jak to wolno chodzi (bo w tym czasie 10 osób robi backup). To tak nie działa i autor postu musi się
 3. Jeśli funkcja nie jest wymagana do bezprzerwanego świadczenia usług to nie musi być ona aktywna. Jak by ci wyłączyli możliwość połączenia do FTP czy tworzenia nowych skrzynek pocztowych albo zmiany haseł to w tedy bym się martwił. A to że jest tam taki a nie inny panel to nie znaczy że nie mogą być wyłączone opcje jakieś. Są hostingi z DirectAdminem a nie ma tam dostępu do SSH a panel daje taką możliwość. Czy to też jest nie fair?
 4. Ale nie musisz mieć łatwo. Jak masz dostęp do bazy i ftp to migracja może się odbyć. A narzędzie do migracji to jest opcjonalna i według firmy uaktywniana.
 5. A pisałeś do supportu? Zwykle odpisują od razu.
 6. to tylko w panelu VPS jest czyli tam gdzie start/stop/reinstall itp.
 7. Logowanie nie ma nic do MXów. MX to tylko informacja o adresie serwera pocztowego gdzie ma się poczta komunikować. Do połączenia via smtp, imap, pop idzie po rekordzie A do serwera i to obsługuje np. dovecot, który musi mieć SNI jeśli ma być kilka SSLi i tam trzeba skonfigurować własny cert. Jeśli firma hostingowa tego nie ma wdrożonego to niestety lipa i nie zrobisz tego.
 8. Wiecie co? Jak bym widział co H88 zrobiło z Hekko też bym po zakazie uruchomił nową firmę Chociażby żeby im ukraść paru klientów
 9. Ehh... Kiedy się ludzie nauczą że na TS nie ma dobrej ochrony i zawsze się coś trafi co popsuje zabawe
 10. Kara finansowa to by była dla niego zachęta na zrobienie większej ilości przekrętów żeby to opłacić i mieć ciszę i spokój. Robiłby to coraz większe przekręty.
 11. Szukasz pracy czy przyszedłeś marudzić?
 12. Poziomecki

  IQ PL Rekrutuje

  A to nie jest trochę takie czepianie się na siłę?
 13. Ok, za szybko przeczytałem i nie zczaiłem
 14. W sensie że ty pokrywałeś koszty sądowe?
 15. Pewnie na firewallu masz jeszcze zablokowany port
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.