Skocz do zawartości

nrm

Użytkownicy
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana nrm w Rankingu w dniu 18 Styczeń

nrm posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

65 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

457 wyświetleń profilu
 1. Hosting (VPS/cloud?) pod IPS4

  że tak nieśmiało zapytam: po przejściu tych wszystkich hostingów nie dało Ci to żadnej sugestii, że może shared to nie jest to czego szukasz?
 2. Nowe gTLD

  Ja też jestem konserwatystą (w tym temacie) ale w biznes wchodzą już osoby bez takiego obciążenia przywiązaniem do .PL Jak dyktuje swojego maila imie@nazwisko.pl to też dosyć często słyszę "a na końcu chyba giemajl / wupepeel?" co właśnie wynika z przyzwyczajeń. Nie wiem czy nowe domeny będą robiły jakąś furorę (na razie to margines) ale widzę, że powoli ktoś to kupuje i ma nową, krótką, ciekawą domenę i łatwiej mu się promować niż mając jakiegoś długiego myślnikowego potworka ale w .pl (poza tym nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć je obie ).
 3. Nowe gTLD

  bo .PL czy inne globalne są po prostu zajęte. Teraz ludzie widzę mają dosyć kombinowania typu "pizzeria-italiano-krakow.pl tylko już wiele razy widziałem italiano.pizza np => http://xpress.pizza/ i analogicznie z innymi biznesami i nowymi końcówkami.
 4. Do czego służy API na stronach ?

  API służy do komunikacji między różnymi "systemami".
 5. To jest znany "człowiek-pytanie", on tylko pyta
 6. H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  "Działalność w tym segmencie realizowana jest w ramach marek: Hekko.pl, Super-Host.pl, Biznes-Host.pl, Domeny.pl, Ogicom.pl, Active24.pl, Linuxpl.com i Futurehost.pl. W prospekcie jednak zaznaczono, że do końca marca 2018 roku planowana jest stopniowa integracja posiadanych marek i docelowo mają pozostać dwie: domeny.pl jako marka premium oraz Hekko.pl jako marka ekonomiczna. Obydwie marki będą funkcjonowały w oparciu o tę samą, zunifikowaną infrastrukturę, oferując jednak zróżnicowane parametry poszczególnych usług oraz różne zakresy usług dodanych." "W dniu 8 listopada Grupa H88 (spółka z Grupy R22) dokonała płatności w kwocie 32 mln PLN tytułem nabycia 100% udziałów w spółce Serveradmin (właściciela marki Linuxpl.com) oraz 2,75 mln PLN tytułem nabycia udziałów stanowiących 100% kapitału zakładowego spółki BRIGHT GROUP (właściciela marki Futurehost.pl)."
 7. netlook.pl skonsumowane przez o12.pl

  Takie są najlepsze
 8. Nie ma jakiegoś wątku o newsach z branży więc wklejam tutaj: "Informujemy, że dnia 28 grudnia 2017 roku firma Proscape sp. z o.o. połączyła się ze spółką Prot Profesjonalne Technologie Sp. z o.o. i zmieniła nazwę na o12.pl sp. z o.o. Oprócz nazwy firmy zmieniły się również dane adresowe, rachunek bankowy oraz regulaminy świadczenia usług" Z kolei o12 to.. wiadomo kto. Nowa strategia przejmowania?
 9. H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  "Na dzień przed giełdowym debiutem, poznańska spółka R22 S.A., poprzez spółkę zależną ze swojego segmentu hostingowego, podpisała umowę inwestycyjną na zakup 100% udziałów w podmiocie będącym właścicielem 18-letniej marki Kei.pl. Tym samym R22 jeszcze przed pierwszym notowaniem akcji na GPW realizuje cele emisyjne pokazując, że świetnie radzi sobie z przejmowaniem stosunkowo „nowych”, jak i już mocno ugruntowanych marek hostingowych. Wartość transakcji to ok. 22 mln zł. Przejęcie zostanie sfinansowane środkami z publicznej emisji akcji R22, z której spółka pozyskała ponad 61 mln zł. Grupa R22 po przejęciu Kei.pl powiększy swój udział w rynku i umocni się w gronie liderów polskiej branży hostingowej. Kei.pl wypracowała przychody za ostatni zamknięty rok obrotowy 2016 na poziomie ponad 8 mln zł, ma ok. 14 tys. klientów oraz ponad 18 tys. obsługiwanych domen." źródło: http://inwestycje.pl/firma/R22-S.A.-realizuje-cele-emisyjne-8211-spolka-przejmuje-Kei.pl;312955;0.html
 10. Jaki RAID na dyskach SSD?

  Jakie jeszcze poza wspomnianym P420i?
 11. H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/zapisy-w-ofercie-publicznej-r22-ruszaja-dzis-,217,0,2392537.html
 12. Serwer DNS slave

  SEO. Zaplecze. Człowiek uczy się całe życie.
 13. Oj, oczywiście, że Paulina, przepraszam, napisałem dobrze tylko słownik w telefonie mi podmienił!!!
 14. Było fantastycznie. Bardzo dziękuję wszystkim ale przede wszystkim @mariaczi który nas nawaleńców w środku nocy rozwoził biedny po domach. Gdyby nie on... Mamy spory dług do spłacenia mu na kolejnym meetingu Poza tym: @szarik za organizację imprezy i kebaba który mnie zniszczył @theqkash i Natalia za wspólną drogę, dyskusję, bycie przewodnikiem i zaprowadzeniem na kebsy (Łukasz współwinny zniszczenia mnie przez kebaba ) @behemoth jak zwykle za ciekawe dyskusje + współwinny z @theqkash zniszczenia mnie alkoholowo @Spoofy za ciekawe rozmowy o datacenter Paulina za heheszki Jacek za Reacta i @danielbdrozdz za SSLe @mrViperoo za jQuery Adam za poratowanie ładowarką
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.