Skocz do zawartości

nrm

Użytkownicy
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana nrm w Rankingu w dniu 12 Kwiecień

nrm posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

91 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

613 wyświetleń profilu
 1. O jezus maria... zmartwychwstał...
 2. Obecnie łatwiej jest powiedzieć gdzie tego nie ma (lub z problemami) bo jednak zostało to bardzo szybko powszechnie zaadaptowane. A tym bardziej jak firmy korzystają z gotowych rozwiązań typu cPanel czy DIrectAdmin. Wszystko jest automatyczne i żadna z Twoich obaw nie ma miejsca. Ustawiasz i zapominasz.
 3. A może dział "Kariera"?

  Działy tworzy się wtedy jak jest za dużo dyskusji w danej tematyce. Tworzenie dla tworzenia nie ma sensu. Widzisz tutaj dziesiątki tematów o karierze?
 4. HostList'a

  Co to jest host lista (30ton, lista lista, lista przebojów #pdk)?
 5. Opinie o datahouse.pl

  Ja miałem kilka lat temu, wszystko było OK.
 6. jw. - prawilnie rzecz biorąc nie powinno się robić transferu ze zmianą danych. Najpierw cesja, potem transfer. Chyba, że w nazwie to znowu jakieś chore procedury, a jednocześnie obecny abonent jest OK więc wtedy można najpierw zrobić transfer byle uciec, a potem na nowym miejscu na spokojnie cesja.
 7. Homepay.pl - Brak wypłat?

  Na niebezpiecznik z tym, to jest jakiś absurd żeby to jeszcze KNF robiło, kto następny GIODO (czy też następca)? mają (bez)czelność
 8. [HOST IS DOWN] Oktawave.pl

  Dodałem https://status.oktawave.com/ w pierwszym poście, może się w przyszłości przydać, aczkolwiek jestem w Okta w zasadzie od samego początku i na szczęście tych awarii nie ma za dużo.
 9. https://status.oktawave.com/ Siekło 28.03.2018 11:13 tango down PING goto.pl.oktawave.com (195.149.198.21): 56 data bytes Request timeout for icmp_seq 0 Request timeout for icmp_seq 1 Request timeout for icmp_seq 2 Request timeout for icmp_seq 3 Request timeout for icmp_seq 4 ^C --- goto.pl.oktawave.com ping statistics --- 6 packets transmitted, 0 packets received, 100.0% packet loss Host is back up after 12 minutes of downtime as of Wed Mar 28 2018 11:23:54 Oj, dawno nic się nie działo
 10. Homepay.pl - Brak wypłat?

  Mateusz raczej miał na myśli wypłaty z drugiej strony tj. żeby na bieżąco od nich wypłacać skoro to są duże sumy. Nie magazynować.
 11. top100.wht.pl

  Gdyby ktoś nie zanotował to od wczoraj na top100 małe trzęsienie ziemi jakiego od lat nie było, linuxpl na 3. zenbox na 8, az spada na 5. Ogólnie obcięło sporo domen, do top100 awansowały firmy już przy pułapie 900parę, schudło się temu rankingu Poza tym dla pozycji poza top100 mamy piękny debug frameworka zamiast docelowej strony firmy.
 12. Homepay.pl - Brak wypłat?

 13. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  Uzupełniłem pierwszy wpis o brakujący cytat/odniesienie do właściwej wypowiedzi.
 14. Reklama tego forum

  (informacyjnie: wątek WHT/nazwa został wydzielony z tematu o reklamie)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.