Skocz do zawartości

url

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
  1. Niby spoko, ale pierwszy raz o tym słyszę, opinie zdają się być skrajne i przy takiej skali nie wiem czy warto ryzykować i iść w nieznane.
  2. Szukam hostingu, który zapewni mi możliwość nagłej wysyłki nawet do kilku tysięcy osób przez godzinę (nawet 5000/h) ze względu na dużą liczbę osób, które chcą się zarejestrować w jednym momencie i muszą otrzymać emaila z linkiem aktywacyjnym (nie będzie to spam). Obecnie korzystam z ovh, ale pomimo braków limitów w wysyłce są problemy z zalogowaniem się do tego samego emaila ze względu na limit logowania, co też niekoniecznie może zadziałać przy większym ruchu i nie wszystkie emaile mogą zostać dostarczone. Gsuite mam na innych emailach, ale też raczej ma limity wysyłkowe. Zastanawiałem się nad Amazonem, ale może znajdzie się coś w dedykowanego i niekoniecznie będzie to VPS/dedyk, a jeżeli już to jakiego panelu najlepiej pod to szukać. Niekoniecznie musi być najtaniej, a ma działać.
  3. Dlatego teraz żałuje, że wybrałem veste niby panel spoko, ale zawsze coś jest nie tak (zależy od wersji). Nie stać mnie na DA, ale wiem, że byłoby to najlepsze rozwiązanie 1200zł za licencję na maszynę to sporo. Nie idę w masówkę tylko mam swoje usługi + klientów, a chce też możliwie ograniczyć koszty, tylko potem znowu mogę przejechać się jak na veście. To nie ma nic do rzeczy, bo chcę mieć możliwość szybkiej rozbudowy, zwłaszcza że mam dedyki porozrzucane po różnych krajach. Obecnie wszystko sobie radzi na luzie, ale myślę ze sporym wyprzedzeniem. O tak, Blesta wydaje się spoko.
  4. Posiadam kilka serwerów dedykowanych i chcę to jakoś uporządkować. Na jednym dedyku mam vestacp na innym samo apache i chciałbym stworzyć coś w stylu hostingu, ale nie wiem jak się za to zabrać. Ilość stron cały czas mi rośnie, jednak szukam darmowego rozwiązania. Chciałbym mieć jeden panel np. na vpsie i tylko podpinać pod niego kolejne dedyki w razie potrzebny rozbudowy. Chyba directadmin coś takiego oferuje, ale na każdy serwer trzeba mieć kupioną licencję, a na takie rozwiązanie mnie obecnie nie stać, dlatego kombinuje w nieco inny sposób. Chciałbym później pod to podpiąć moduł płatności, ale to nie jest obecnie najważniejsze, priorytetem jest spięcie kilku serwerów dedykowanych i oferowanie usług z poziomu jednego panelu.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.