Skocz do zawartości

szarik

Użytkownicy
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana szarik w Rankingu w dniu 21 Wrzesień

szarik posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

36 Excellent

1 obserwujący

O szarik

 • Urodziny 17.01.1979

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  Fenix Inspire
 • Funkcja w firmie
  Szara eminencja

Ostatnie wizyty

248 wyświetleń profilu
 1. Opinie o HubiC.com

  Polecam ExpanDrive do montowania usługi w postaci dysku - ma integracje z Hubic i klienta na WINDOWS, Mac. Jako alternatywę polecam https://pcloud.com
 2. @behemoth z Kiełbasa akurat prowadzili bardzo rzeczową i ciekawa dyskusję
 3. Dziękuje wszystkim za przybycie @theqkash i @nrm ładnie podsumowali I MEETING ROOTNODE W KRAKOWIE. Dziękuje najlepszemu kierowcy rootnode, czyli @mariaczi. Zapraszam do przeglądnięcia kilku uchwyconych chwil tego spotkania.
 4. Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00 w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00. Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą lub umówić się z @behemoth - jest duży, więc z pewnością przyjmie z dwie Panie na kolana :P.
 5. Ano piszę się na powrót, zgodnie z ustaleniami
 6. Kisiek wsiadaj w samolot, przylec na kilka godzin i wracaj do siebie ... to nie będziesz miał co żałować.
 7. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w poniższym wątku do 13 listopada 2017
 8. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 17 listopada 2017 Miejsce spotkania: Klub Re w Krakowie Adres klubu: http://www.klubre.pl/ - dojazd: http://tiny.pl/glmbq - widok z ulicy http://tiny.pl/glmbx Godzina przybycia: od ok. 18:00 Czas trwania: bez ograniczeń (zwykle między 0:00-3:00 ludzie się zmywają) Kto chętny to może przybyć z lubą, kochanką, żoną, mężem itd. - dwie osoby deklarują przybycie w parze. Na chwile obecna obecnością swoją nas zaszczycą tz. potwierdzili swoja obecność: @behemoth @Spoofy + KOBIETA @mrViperoo @L3oN @theqkash + KOBIETA @szarik Pan Smith - znajomy Szarika szyna - online, na odległość Brak potwierdzenia: @nrm - na 95% będzie, zależnie od tego jak się ułoży w RL Nowe potwierdzenia po 11 listopada 2017: @jvr @danielbdrozdz + druga osoba @mariaczi Wszystkie osoby zainteresowane przybyciem proszę o potwierdzenie tego w tym wątku, jest to o tyle konieczne, że trzeba zamówić stoliki, a do tego potrzebna jest ilość osób. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w poniższym wątku do 13 listopada 2017 POTWIERDZONE: 14 osób 13 LISTOPADA 2017: Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00 w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00. Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą.
 9. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Nie widzę widzę informacji o odwołaniu, więc spotkanie aktualne...
 10. Zmiana z hekko na hosting z obsługą let's encrypt

  Ja jeszcze polecę dla potomnych https://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html - teraz mają PROMOCJE z okazji 10 lecia istnienia. Bardzo solidna firma, świetny support, usługi hostingowe z najwyższej półki...
 11. Jak edytować nie w WYSWIG-u?

  No mi również brakuje podglądu źródła... Administracja ( @Archi @theqkash ) , czy można w edytorze wysiwyg włączyć przycisk odpowiedzialny za wyświetlenie źródła wiadomości?
 12. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  PODSUMOWANIE: Ankieta zamknięta, datą meetingu zostaje: 17 listopada 2017... Na tą chwilę lokalizacja: Klub Re (na początek) Jak zwykle zadzwonię i zarezerwuję stoliki dla nas, w zawiązku z czym proszę na PRV o zgłoszenie się osób, które będą w spotkaniu uczestniczyć, z podaniem danych: IMIĘ I NAZWISKO (niepodanie - zostanie nick - przyda się do identyfikatorów) NR TELEFONU (jak ktoś się będzie chciał ze mną skontaktować, to go wpisze do kontaktów, w przeciwnym razie się do mnie nie dodzwoni) CZAS PRZYBYCIA (myślę, że od 18:00 będzie optymalnie, zwykle schodzicie się koło 18:30-20:00) W odpowiedzi wyślę te same dane dotyczące mojej osoby. Zasada jest prosta: siedzimy w Klubie Re, aż nam się znudzi... zwykle ok. północy następuje migracja i wyszukiwanie nowego lokalu gdzie można jeszcze wejść (o tej porze zwykle kluby są zapełnione), każdy płaci za siebie, nie robimy żadnej zbiórki - bo nie ma potrzeby i nigdy nie było (nie rezerwujemy lokalu dla siebie, jedynie odpowiednia ilość stolików). Czekamy na ewentualne uwagi/sugestie.
 13. Można zmienić przeglądarkę... gdzie Stylish działa bezproblemowo... lub poczekać, aż dodatek zostanie przepisany na WebExtensions... ...sprawdź też dodatek STYLUS -> https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/styl-us/ kompatybilny z FF57 - powinien ładnie śmigać.
 14. @nrm Zasugeruj odpowiedni font i dodatkowe modyfikacje...
×