Skocz do zawartości

itomek

Użytkownicy
 • Postów

  539
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Ostatnia wygrana itomek w dniu 25 Kwietnia

Użytkownicy przyznają itomek punkty reputacji!

1 obserwujący

Informacje osobiste

 • Imię
  Tomasz

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  nazwa.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia itomek

Biegły hostingowiec

Biegły hostingowiec (10/14)

 • Maszyna postująca Unikat
 • Gwiazdor Unikat
 • Stały gość
 • Reakcyjny
 • Rok z rootnode

Najnowsze odznaki

165

Reputacja

 1. CloudHosting z ultraszybkimi procesorami Intel Xeon E-2488 Pod koniec marca informowaliśmy o planach wdrożenia w drugim kwartale 2024 roku, nowej platformy serwerowej opartej o procesory Intel Xeon E-2488. Instalacja nowego sprzętu przebiegła zgodnie z naszymi przewidywaniami, dzięki czemu wszyscy użytkownicy usług CloudHosting zyskali kolejne przyspieszenie działania swoich stron WWW. Oczywiście, dzięki technologii cloud, wymiana platformy serwerowej odbyła się bez żadnych przerw w działaniu witryn Klientów nazwa.pl. Zapraszamy na nasz blog, gdzie piszemy więcej na ten temat: https://www.nazwa.pl/blog/cloudhosting-z-ultraszybkimi-procesorami-intel-xeon-e-2488
 2. itomek

  Opinie o Atthost.pl

  Myślę, że wchodzimy powoli na poziom akademicki
 3. itomek

  Opinie o Atthost.pl

  Moim zdaniem "i" jest właściwe. Mamy bowiem dwa zdania, z których każde z osobna jest prawdziwe, co powoduje, że oba łącznie również są prawdziwe.
 4. itomek

  Opinie o Atthost.pl

  Stąd właśnie spójnik "i" który wskazuje na równorzędne traktowanie dwóch rozłącznych tematów. Tak, jakby była tam kropka.
 5. itomek

  Opinie o Atthost.pl

  To akurat data zmiany niektórych regulaminów, nie jest tożsama z datą, kiedy sama marka stała się częścią NetArt Group. Przeczytałem i nie widzę błędu. Na przykład w pkt 3 mówimy o przeniesieniu domeny od innego usługodawcy do AttHost.
 6. itomek

  Opinie o Atthost.pl

  Od jakiegoś czasu marka atthost.pl jest częścią NetArt Group. Widać to na przykład po stopce strony
 7. Tak. Pojedyncza licencja Cloud Backup jest przeznaczona na jedno urządzenie. Jeżeli ma być chroniona większa liczba urządzeń, każde powinno mieć niezależną licencję.
 8. Jeżeli potrzebujesz gotowego rozwiązania, popatrz na naszą ofertę Cloud Backup https://www.nazwa.pl/backup/. Każdy komputer w ramach swojej licencji korzysta wówczas z niezależnej przestrzeni backupowej, a dane przesyłane do chmury nazwa.pl są szyfrowane na poziomie tego komputera (przed wysyłką) algorytmem AES-256. W przypadku firm istotną zaletą Cloud Backup jest z pewnością wersjonowanie plików, dzięki czemu możesz wrócić do wersji jakiegoś dokumentu zapisanej w kopii aż do 90 dni wstecz. Cloud Backup wykonuje kopie albo automatycznie, wg harmonogramu, albo na żądanie.
 9. Obsługa LSCache plugins jest realizowana w obszarze zarządzania statycznymi wersjami wykonanego wcześniej kodu PHP, który w takiej formie trafia na węzły CDN nazwa.pl. Jeżeli masz np. WordPress'a, możesz uruchomić w jego konfiguracji darmową wtyczkę LiteSpeed Cache, dzięki czemu nie tylko statyczne pliki strony, ale także jej wykonany kod w postaci HTML, będą dostarczane do odbiorców z najbliższej im lokalizacji. LSCache to mechanizm uniwersalny, w zakresie jaki oferujemy na CloudHostingu i przy współpracy z CDN nazwa.pl, nie wymaga Litespeed'a. Testy, które poprzedzały udostępnienie usługi dla naszych Klientów jasno pokazały, że korzystanie z Obsługi LSCache plugins umożliwia uzyskanie w bardzo prosty sposób, tj bez specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania cache CDN, nierzadko nawet ponad 20% wzrostu szybkości działania strony WWW.
 10. Obsługa LSCache plugins na serwerach CloudHosting w nazwa.pl Strony WWW umieszczone na serwerach CloudHosting znów przyspieszyły. To zasługa nowej funkcjonalności, którą jest obsługa LSCache plugins. Za jej pomocą na węzłach CDN nazwa.pl zapisywane są statyczne wersje wykonanego wcześniej kodu PHP. Więcej informacji na temat obsługi LSCache plugins dostępnych jest na naszym blogu: https://www.nazwa.pl/blog/obsluga-lscache-plugins-na-hostingu-nazwa-pl
 11. itomek

  Opinie o nazwa.pl

  W przypadku hostingu oczekuję przede wszystkim zapewnienia określonych zasobów w każdym momencie, bez względu na obciążenie generowane innych klientów. Chcę też mieć, że awaria serwera nie spowoduje braku dostępności mojej strony.
 12. itomek

  Opinie o nazwa.pl

  Myślę, że każdy patrzy na standard jako na coś, czego sam oczekuje. Stąd moje osobiste zdanie w tym zakresie. Ja prywatnie nie szukałbym firmy hostingowej, która nie realizuje usług w chmurze. Znając zalety chmury nie potrafię zaakceptować rozwiązań tzw. pudełkowych. Stąd myślę, że każdy z nas dobiera usługę pod swoje oczekiwania. W naszej ofercie bardzo wiele usług jest efektem głosu użytkowników, z którymi aktywnie rozmawiamy nie tylko na tym forum, ale także w mediach społecznościowych. Na przykład w najbliższym czasie wdrożymy obsługę LSCache plugins na naszych usługach CloudHosting. Podobnie było z 2FA, które dla poczty oferowaliśmy zanim stało się ono wymogiem, a wdrożyliśmy je nie tylko dla webmaila, ale co istotne, także dla poczty odbieranej przez programy na komputerach czy urządzeniach mobilnych. Tak więc możesz mieć pewność, że nic co piszesz, nie jest przez nas pomijane, a na spotkaniach często omawiamy nowe pomysły, za które zawsze dziękujemy.
 13. itomek

  Opinie o nazwa.pl

  Osobiście uważam, że nie powinniśmy w przypadku usług IT mówić o czymś takim jak standard, dlatego że zawężamy wówczas możliwości i zakres oferty. Nie każdy będzie oferował VPSy na szybkich procesorach, świadczył wsparcie 24/7, nie każdy będzie dysponował łączami o przepustowości 400 Gbps, nie każdy będzie wymieniał ruch w wielu miejscach na obszarze kraju z kluczowymi operatorami, nie każdy będzie udostępniał RevDNS, wirtualizację, usługi w chmurze wysokiej dostępności, szybkie procesory, dyski NVMe itd. Nie mówię wyłącznie o VPSach, ale ogólnie o różnych typach hostingu.
 14. Mechanizm pozwoli Ci w kilka chwil sklonować serwis i uruchomić go pod inną, testową domeną. Po wykonaniu prac, wersję testową przenosisz na produkcję w ten sam sposób. Natomiast konieczna jest tutaj podmiana domeny. Są tez wtyczki do WP, które to realizują.
 15. Klonowanie strony można realizować na CloudHostingu przez mechanizm Kopii zapasowej danych. Mechanizm automatyczny, doskonale sprawdzający się przy takich działaniach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.