Skocz do zawartości

samu

Użytkownicy
 • Ilość treści

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

samu wygrał w ostatnim dniu 18 Kwiecień 2018

samu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Excellent

3 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. samu

  Opinie o nazwa.pl

  Panowie, serio? Myślicie, że nikt na forum branżowym nie wie jak wygląda szeptanka?
 2. samu

  Opinie o nazwa.pl

  Taką ideą może być np. kwota na fakturze za marketing szeptany :]
 3. AFAIK powinieneś spokojnie osiągnąć 144 Hz po HDMI (zarówno karta jak i monitor wspierają HDMI 1.4, czyli 144 Hz na 1080p powinno spokojnie śmigać), ale zostaje jeszcze kwestia wydajności w grach :]. 144 Hz przy natywnej rozdzielczości tego monitora (1440p) po HDMI na tej karcie nie uzyskasz (potrzebowałbyś HDMI 2.0, a masz 1.4), za to po display port powinieneś dać radę. Zobacz, czy w systemowych ustawieniach rozdzielczości masz w ogóle możliwość wybrania 144 Hz (dla przypomnienia - przy Twoim sprzęcie i po HDMI powinieneś móc to zrobić dla Full HD): https://www.bestusbpoweredmonitor.com/2018/04/20/how-to-set-monitor-144hz/
 4. Trochę głupsze, ale też działające (i krótsze): $decoded = json_decode('{"text": "'.$out.'"}')->{"text"};
 5. samu

  Opinie o nazwa.pl

  @Kapitan_Bomba Gdyby było to zablokowane, to byłby ewenement na skalę światową Analiza - analizą. Nikt nie zabroni Nazwie podejmować takiej decyzji, ale też nikt nie zabierze nam - klientom - prawa do jej krytyki. W tym wypadku krytyka jest raczej prosta - tego typu zabieg jest zwyczajnie karygodny i jest niczym innym jak próbą wymuszenia dodatkowych pieniędzy (lub zysków w postaci przeniesienia domeny do nazwy) od pewnej grupy klientów.
 6. samu

  Opinie o nazwa.pl

  Szkalowaliście nazwę, że wolna, to się obrazili i sobie poszli :]
 7. W dobrym guście by było zamieścić taką informacje w jakimś FAQ, ale chyba nie ma prawnego wymogu, by o tym wspominać. A przynajmniej nie kojarzę, by taki obowiązek istniał - szczególnie, że de-facto każdy może to sprawdzić: https://ppuslugi.mf.gov.pl/_/#1
 8. Produkcyjny docker here. Mega prosty kontener - alpine linux, prosty nginx i python+django w środku. Użyte w zasadzie tylko po to, by uprościć deployment - Jenkins buduje "gotowy" obraz, który tylko wystawia port 80 i do którego należy przekierować ruch, żeby aplikacja działała. Od tego kto aplikację deployuje zależy za czym ją schowa, ile instancji uruchomi i do jakiej bazy aplikację podłączy. Póki co - sprawdza się wyśmienicie.
 9. W takim razie pewnie znalazłeś dużo więcej ode mnie Znalazłem: https://www.bitrix24.com/features/ https://quaive.com/ https://www.jivesoftware.com/products/jive-n/jive-daily-intranet-app/ https://www.jostle.me/ Ale z żadnego z powyższych nie korzystałem, zawsze korzystałem z pisanego pod daną firmę.
 10. Nie znam żadnego gotowca, który pozwalałby wysyłać wiadomości i podglądać, czy wszyscy je odczytali. Wiem, że istnieje wiele gotowców (darmowych i płatnych), ale z żadnego nie korzystałem. - natomiast chwila googlowania i znalazłem ich trochę. Polecam, byś pierw poszukał, czy któryś z gotowców spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli jednak nie i będziesz chciał napisać coś swojego, odezwij się na privie, znam kilka firm które się tym zajmują.
 11. Nie mam - dlatego pytam o budżet i specyfikację
 12. Jaki posiadasz budżet? Bo myślę, że jestem w stanie coś zaoferować. Zakładam też, że masz jakąś specyfikację, lub chociaż pomysł na funkcjonalności, jakich potrzebujesz - byłoby fajnie jakbyś też się tym podzielił.
 13. Nie rozumiem dlaczego w ogóle o WHT piszemy. Wszyscy wiedzą, że WHT już umarło, po to się chyba przenieśliśmy tu, by móc swobodnie pisać (bez cenzury, bez zakazu polecania firm "innych niż ta jedyna słuszna", bez stronniczego rankingu). Było, minęło - odpuśćcie sobie. @P-e-T-e-R witamy na forum. Mam nadzieję, że znajdziesz tu dużo fajnych i merytorycznych dyskusji, które mógłbyś mieć na WHT.
 14. Czcionka do postów to 14px, wydaje się więc być odpowiednia.
 15. Nie wyobrażam sobie, żeby hostingodawca dodawał sobie do mojej domeny wpis, żeby mógł uczestniczyć w jakimś rankingu.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.