Skocz do zawartości

Mega

Użytkownicy
 • Postów

  67
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Mega w dniu 14 Marca 2023

Użytkownicy przyznają Mega punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Mega

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Reakcyjny
 • Stały gość
 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant

Najnowsze odznaki

9

Reputacja

 1. Podbijam temat, może ktoś jednak się zdecyduje ? Bo nie wiem jak to wygląda dokładnie technicznie, temat mocno skomplikowany że "strach to tykać" ?
 2. Poszukuję kogoś kto dobrze odnajduje się w Windows Server -> Menedżer serwer (2018, data komplikacji 07.09.2019). Jedna strona, działa pod Apache24. Możliwości dwie i interesuje mnie ta szybsza, jeżeli łatwiej będzie ogarnąć let's encrypt to idziemy w tym kierunku, jeżeli nie mogę wykupić certyfikat DW. Obecnie sytuacja wygląda tak, że strona działa po http, ale w momencie wejścia przez https po prostu nie działa więc to jeden temat do ogarnięcia (pewnie coś w vhost, portami bladego pojęcia nie mam czemu nie działa) ,a drugi to już dodanie SSL'a. Dostęp do serwera przez TeamViewer. Forma rozliczenia dowolna, możemy na FV, mogę zrobić przelew, mogę puścić na paypala. Szukam kogoś kto naprawdę zna się na temacie, zaloguję się, zrobi co trzeba i napisze, że gotowe Proszę o oferty na PW, kwota za całość, stawka godzinowa czy jak chcielibyście to policzyć.
 3. admin.nazwa.pl / mysql.nazwa.pl jak się ma do tego wszystkiego ? Bo tak chyba na coś koło prawie 4k rekordów średnio to 2F.. coś tam zadziała o ile ktoś dłużej niż rok trzymał Aż mi się temat z wnioskiem o authifno przypomniał bo tyle z panel.nazwa.pl będzie można wyciągnąć. Jakiemu hackierowi będzie się chciało wniosek papierowy wysyłać, żeby komuś domenę podpierdzielić Teraz rozumiem te wnioski papierowe, jednak jest to jakiś plus.
 4. Widziałem ten temat i robione były kroki z tego, ale niestety nic się nie wydarzyło. Niby DA nie zgłosił żadnych błędów podczas wykonywania, ale w DNS Management brak rekordu oraz skanując domenę również informacja, że rekordu nie ma. To jest post z 2016 roku i może się już coś pozmieniało od tego czasu.
 5. Cześć, przerabiał już może ktoś masowe dodanie rekordu DMARC dla wszystkich domen w Direct Admin ? Chodzi o dodanie do już istniejących, bo dla nowo dodawanych jest wpis https://docs.directadmin.com/other-hosting-services/email/reducing-sending-spam-score.html , a ja potrzebuję wykonać akcję dla już obecnych. Szukam jakiegoś rozwiązania/skryptu bo klepać ręcznie to trochę średnia sprawa.
 6. Racja, a do tego nie wiadomo co kryje się w TOP 3 z tego artykułu pod "inne". Wracając do pytania autora to darowałbym sobie zastępowania obecnych domen, końcówką .dev jeżeli najbardziej zależy Ci na wiadomościach e-mail.
 7. Zobacz tutaj https://cert.pl/posts/2022/01/hole-statystyki-2021/ dość świeży artykuł i .dev przynajmniej w naszym CERT nie ma w statystykach.
 8. Mega

  Opinie o webd.pl

  Wszystko na MINI SSD, niestety jeżeli chodzi o pocztę to nie pomogę, MX'y na Google. Jednak to nie dlatego, że były jakieś problemy z pocztą itd. tylko po prostu klient tak chciał.
 9. Mega

  Opinie o webd.pl

  Mam u nich 3 małe strony klientów. Zwykłe wizytówki, ale wpięty uptime i wygląda to tak: Started at: 2022-11-21 09:52:47 Latest Events: No events recorded. Uptime 100.000% (last 24 hours) 100.000% (last 7 days) 100.000% (last 30 days)
 10. Masz jeszcze w PL: https://dataspace.pl
 11. Mega

  Opinie o nazwa.pl

  10k Przecież to taniej wyjdzie dedyk z pełną administracją Ja wczoraj też migrowałem klienta "Po raz kolejny próbuje wy.... kasę za opłaty roczne, za jakieś starsze wersje itp. Raz 100 zł raz 200, a teraz 1100, więc to już za dużo. "
 12. Mega

  RootNode 2.0

  Heh... a spierdo... komuś długi weekend i przypomnę mu, że miał coś zrobić już X czasu temu... a co mi tam jak pisze/obiecuje to niech zrobi
 13. Nie wiem jakie masz potrzeby, ale u mnie okres próbny trwa już X czasu i nie zdarzyło mi się że przerwało sesję jak to się ma w przypadku TeamViewera. Jak 2-3 miesiące tylko to może spróbuj zrobić sobie okres próbny przez ten czas
 14. Ja ostatnio do zdalnych połączeń przerzuciłem się z TeamViewer na AnyDesk https://anydesk.com/pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.