Skocz do zawartości

Spoofy

Użytkownicy
 • Ilość treści

  68
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  12

Spoofy wygrał w ostatnim dniu 17 Kwiecień

Spoofy ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

444 wyświetleń profilu
 1. To już ogarniesz z poziomu filesystemu - także możesz użyć czego chcesz - minio zaciągnie zawartość
 2. Spoofy

  Opinie o nazwa.pl

  W chwili obecnej, takim działaniem na rzecz owej firmy, tylko pogrążacie jej wizerunek - gratulacje. Jestem szczerze zaskoczony, że taka szeptanka została wykonana przez kogoś, kto absolutnie nie zna rynku i usług jakie reklamuje. Trudno być zadowolonym z oferty, z której tak na prawdę się nie korzysta, nie znając alternatyw. Napiszę jeszcze raz, prostszymi słowami, ażeby ładnie SEO się zgadzało: Wnioskując z wcześniejszych wpisów zawartych w tym wątku, jak i moim skromnym zdaniem Usługi nazwa.pl zarówno jakością jak i ceną drastycznie odbiegają od konkurencyjnych ofert, ot co.
 3. Cóż, nie chcę się tutaj kłócić, tym bardziej robić offtop'ów - dlatego sugeruję przenieść tego typu dyskusje w inne, bardziej odpowiednie miejsca. Temat był poruszany miliard razy. Uwierz mi, że gdybym nie był czegoś pewien lub nie widziałbym sensu w utrzymywaniu konkretnych rozwiązań i usług - nie robiłbym tego, ot co, tym bardziej że jest to "ciężki" kawałek chleba . Szykujemy nową stronę, na której również będzie miejsce do dyskusji. Zawrzemy na niej również wszelakie informacje odnośnie technologii które wykorzystujemy i mamy nadzieję obalić różne "mity" dotyczące tej tematyki - prawda jak to mówią jest jak oliwa sprawiedliwa Tymczasem, również na naszym fanpage ostatnio zaczęliśmy głośno mówić o sprawach "powiązanych": https://www.facebook.com/multigamingpl/ . Pozdrawiam.
 4. Tego właśnie chciałem uniknąć na tym forum.... do takich dyskusji aporpos teamspeak są inne miejsca. Cóż, z mojej najszerszej wiedzy wynika że tylko nasz hosting stosuje tego typu zabezpieczenia i zapewniam Cię, że równie dobrze radzą sobie bez sprzętowego firewall'a Dodatkowo, skontaktuj się bezpośrednio z Hosteam i przetestuj sam ową "ochronę" lub zasięgnij opinii od kogoś kto tak zrobił. Pozdrawiam.
 5. Wersja serwera podana w zrzucie ekranu jest podatna na cała masę różnych ataków. Nowsze wersje klientów nie wspierają starej wersji (podatnego na ataki) protokołu, zatem nie ma możliwości żeby się połączyli. Darmowe licencje NPL są wygaszane i nie będą odnawiane - wyjątkiem są licencje sponsorowane, lecz nadawane są one tylko w szczególnych przypadkach, po bezpośrednim kontakcie z producentem. Istotnie - tak jak wypowiedział się @#Gremsonkowy# - nie ma możliwości zabezpieczenia na takim VPS. Oczywiście korzystamy z usług firmy Hosteam oraz OVH, aczkolwiek w naszym przypadku stosujemy całą masę swoich zabezpieczeń, bezpośrednio na hostach. Mają one na celu zabezpieczenie przed atakami aplikacyjnymi i mniejszymi floodami. W przypadku Hosteam, serwery VPS nie posiadają ochrony przed atakami na tą aplikację, a już tym bardziej naszych własnych filtrów. Pozdrawiam.
 6. Cześć, określ budżet jaki chcesz przeznaczyć i dokładnie co rozumiesz przez "konfigurację" i "zabezpieczenie". Polecę Ci nieskromnie: https://www.multigaming.pl - nie będziesz musiał się martwić o "zabezpieczenia" pod kątem sieciowym, zaś w kwestii "konfiguracji" permisji na serwerze, chętnie pomożemy. Pozdrawiam.
 7. Niestety, osobne środowiska systemowe musza być na bieżąco aktualizowane, inaczej właśnie później wychodzą takie "kwiatki". Dodatkowo, warto wspomnieć że sam cykl życia dystrybucji Debiana znacząco się skrócił i projekt wydaje znacznie szybciej nowsze wersje. W takim przypadku, bardziej opłaca się np. CentOS niż LTS Debian. Teoretycznie, alternatywnie można byłoby spróbować zrobić upgrade dystrybucji z archiwum paczek, ale nie polecam tego rozwiązania gdyż tak czy siak będzie trzeba przekonfigurowywać i naprawiać wszelakie problemy powstałe podczas tej czynności, zatem summa summarum - powracamy do tego co napisałem na samym początku - szybciej i prościej byłoby przeinstalować Życzę powodzenia w "walce"
 8. @Karioka nom to rzeczywiście już długo niewspierany. W zależności od szczegółowych wytycznych i tego co konkretnie tam trzymasz - można zawsze podejrzeć jakie dyrektywy są ustawione w chwili obecnej - czy to w konfiguracji vhosta apache, configa nginx czy apropos PHP. Bez szczegółów nie da się jednoznacznie określić, ale prawdopodobnie wszystkie dane są do wyciągnięcia bez problemu. Dump baz danych MySQL to już w ogóle nie jest problem Nie wiem u jakiego usługodawcy jesteś, ale u nas standardem jest to, że pierw szykujemy serwer a dopiero później robimy zamianę adresów IP ze starego na nowy. W przypadku migracji do innego usługodawcy, możemy posiłkować się również strefą DNS, ustawiając wcześniej krótki TTL. Polecam zarówno swoje usługi administracyjne (firma, fvat, NDA) jak i @mariaczi , także śmiało pisz na PW Pozdrawiam.
 9. Witaj, prawdopodobnie masz starą, już nie wspieraną wersję dystrybucji Debian - dlatego openssl wskazuje na wersję 0.9.8.0 i nie możesz połączyć się z repozytoriami. Najlepiej byłoby przyszykować nowe środowisko i zmigrować dane. Pozdrawiam. P.s. Obstawiam że jest to Debian Wheezy, zaś openssl w tej wersji nie powinien być już używany na produkcji, ze względu na całą masę ograniczeń w szyfrowaniu oraz podatności.
 10. Też tak sądzę - lub powalone uprawnienia do katalogu sql, dlatego teamspeak nie przekonwertował poprawnie struktury bazy Przepraszam za takie podejście - zwyczajnie chciałbym utrzymać inny poziom, ale masz rację że w takim przypadku fajnie jest pomóc
 11. @daffx jeżeli dalej będziesz mieć problemy, zapraszam na PW - mogę zaoferować shared który będzie dawać radę
 12. Po prostu nie chciałbym takiej tematyki w tym miejscu Zapytałem na drugim forum jaka wersja, co konkretnie było wykonywane przed startem i czy uprawnienia się zgadzają, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
 13. Załatwmy to proszę na "innym forum". Przyszłościowo, proszę nie przenoście tego typu dyskusji na to miejsce. Temat (w tym miejscu) do zamknięcia.
 14. Polecam: https://brand24.pl ;)
 15. Przykład - seria GAME to płyty główne asus'a a a nie supermicro - więc nie ma IPMI Fajnie byłoby mieć KVM'a, ale przez rescue da się zrobić (prawie) wszystko bez problemu.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.