Skocz do zawartości

Kapitan_Bomba

Użytkownicy
 • Ilość treści

  105
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Kapitan_Bomba wygrał w ostatnim dniu 11 Maj

Kapitan_Bomba ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na stronie hekko jest dokładnie to samo.
 2. Chyba mało wiesz o dzisiejszych wynagrodzeniach skoro wyznacznikiem jest wg Ciebie stopień wykształcenia. Elektryk czy hydraulik, który zarabia mniej jak 7k miesięcznie to pipa a nie fachowiec, a z kolei ludzie po studiach pracujący w biurach mają często właśnie po te ok. 2,5k.
 3. Po to są changelogi, żeby je obserwować. Nie widzę niczego złego w nieaktualizowaniu softu świadomie, jeśli nie było w międzyczasie dziur. Zresztą domyślnie DA nie ma automatycznych aktualizacji. Nie przypominam sobie czy i kiedy DA miało poważną lukę, czyli taką, która umożliwiałaby dostęp do serwera. Podobnie jest np. z PHP - krytyczne dziury w jego historii można liczyć na palcach jednej ręki, dlatego wiele firm dalej udostępnia wersje 5.2 czy nawet 4. Kluczem tutaj będzie dostęp do custombuilda, bo jeśli to zablokują, to faktycznie w czasach częstych dziur np. w eximie, to może być wesoło. Nie jest generalnie sztuką ustawić sobie aktualizację np. w cronie i walić wszystko z automatu. Kluczem jest, żeby robić to mądrze, bo wbrew temu co piszesz, updejty mogą sporo zepsuć. Pamiętam czasy, gdy działałem w cpanelu i praktycznie każda aktualizacja automatyczna coś mi wykrzaczała - często w środku nocy. Od kiedy używam DA, mam z tym święty spokój
 4. Przypomnij mi kiedy ostatnio DA miał poważną lukę Chyba, że możliwość aktualizacji będzie też dotyczyć custombuilda, to wtedy faktycznie będzie gorzej.
 5. Od 7,99 PLN, jeśli już Czy w tym najtańszym pakiecie zabezpieczacie jakoś dane? Np. RAIDem, jakimś backupem? Napisałbym bezpośrednio do was, ale... czat przynajmniej od wczoraj nie działa ("Sorry, no one is available to chat. Please send us a ticket or feel free to try again later"), a mimo tekstu "Możesz także skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail" znalezienie adresu e-mail graniczy z cudem.
 6. Jedyna sensowna odpowiedź w tym temacie. Reszta chyba nigdy WordPressa na oczy nie widziała ;)
 7. Widzę "tibia" i myślę: "pewnie ktoś w to napieprza". I nie, cloudflare nic ci nie pomoże.
 8. Obawiam się, że nie znasz za bardzo natury hostingu. Nieważne jak bardzo będziesz izolował klientów, to oni i tak zużywają zasoby całego serwera w różny sposób. A hosting, jak mówi jego definicja, to dzielenie zasobów między wielu klientów - firma musi zarobić (przez mniejszy lub większy overselling), więc oczywistym jest że klientów na 1 maszynie będzie wielu, a więc obciążenie będzie bardzo zmienne. Nawet jak trafisz na taki serwer z zerowym obciążeniem, to pewnie tylko dlatego, że firma nie zdążyła tam jeszcze wrzucić zbyt wielu innych klientów Reasumując - chcesz mieć 100% pewnych zasobów, to kupuj serwer dedykowany (bo nawet na VPS możesz mieć sytuację j/w). Inna sprawa, że ja chyba każdego dnia widzę te "doskonale zoptymalizowane wordpressy" złożone z 15 motywów i 50 pluginów
 9. A cóż to za zlot nowych użytkowników jadących po home? :D
 10. @Marek607 pewnie znajdzie się wielu, którzy taki plugin WHMCS do NASK kupią, więc koniec końców to będzie opłacalna inwestycja.
 11. Ciesz się, że nie zakładają czytania w myślach ;)
 12. @samu, skoro dało się zablokować - przynajmniej na początku - certyfikaty inne niż te domyślne, to nic by mnie nie zaskoczyło :)
 13. A ta analiza mogła zawierać dwa wnioski: - takie zewnętrzne domeny są raczej u największej konkurencji (o podobnej polityce cenowej = przeniesienie domeny nie wpłynie na obciążenie finansowe dla klienta) - łatwiej jest przenieść domenę, niż często dziesiątki GB danych BTW czy można w tym wypadku skorzystać ze swoich DNSów i skierować domenę na IP czy jest to jakoś zablokowane?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.