Skocz do zawartości

Kapitan_Bomba

Użytkownicy
 • Ilość treści

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Kapitan_Bomba wygrał w ostatnim dniu 11 Maj 2019

Kapitan_Bomba ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To wystaw w końcu tę opinię i tyle. A nie smęcisz o tym [samym] od X lat, jak Ci tam źle niczym nieszczęśliwie zakochana nastolatka To jest po prostu nudne. No, jest wliczony. I działa fatalnie. Wszyscy to wiemy. Co zmieni 5382 opinia od tej samej osoby na ten temat? Jaki masz w tym cel? Bo jeśli myślisz, że dzięki temu support zadziała lepiej, to mam złą wiadomość - nie zadziała. A jak chcesz ostrzec innych, to ostrzegłeś, dziękujemy. Jak Ci tak bardzo to przeszkadza, to po prostu zmień firmę. Albo po prostu to zaakceptuj, cokolwiek.
 2. Weź już daj spokój z tym januszowaniem. Tu i na PiO wieczne narzekanie. OVH jest jakie jest. Od przynajmniej 15 lat takie samo. Bardzo wysoka jakość sieci i serwerów z relatywni niskimi cenami, za to fatalny support (tak BTW te 11 dni to wcale nie rekord, bo mi się zdarzyło dostać odpowiedź po prawie miesiącu) i panel/API do bani. Polski support gasi światło w piątek po południu, a jak chcesz coś załatwić to dzwonisz i rozmawiasz z francuzami czy innymi kanadyjczykami. Nic tu nowego nie ma i pewnie nie będzie (bo i niby czemu?). Po tylu latach narzekania i marudzenia powinieneś już mieć tego świadomość jak tam jest. Zaakceptuj w końcu ten fakt, pogódź się z tym, a jeśli nie umiesz to po prostu poszukaj innej firmy, bo to co robisz jest naprawdę przykre.
 3. Dla kogo jest ten poradnik? Bo jeśli dla zwykłego zjadacza chleba, to on odpuści po kilku zdaniach. A jak nie odpuści, to zgłupieje od nadmiaru informacji ;) A jeśli dla użytkownika zaawansowanego, to nie będzie musiał go czytać, bo wszystko z tego wie. Wygląda to trochę jak dobry tekst pod zaplecze SEO ;)
 4. Skoro nie udaje się za free (na forum), to może wynajmij do tego admina? Ogarnięta osoba powinna znaleźć i rozwiązać problem.
 5. Zamiast sprawdzać pliki, to zerknij w logi apache czy nie masz tam np. dziwnych POSTów.
 6. Ja bym na Twoim miejscu zaczął od zmiany haseł do tych 5 kont (bo rozumiem, że zmieniłeś hasło tylko użytkownikowi) oraz wyłączył mail() w PHP. I obserwował czy/co pomogło.
 7. Na stronie hekko jest dokładnie to samo.
 8. Chyba mało wiesz o dzisiejszych wynagrodzeniach skoro wyznacznikiem jest wg Ciebie stopień wykształcenia. Elektryk czy hydraulik, który zarabia mniej jak 7k miesięcznie to pipa a nie fachowiec, a z kolei ludzie po studiach pracujący w biurach mają często właśnie po te ok. 2,5k.
 9. Po to są changelogi, żeby je obserwować. Nie widzę niczego złego w nieaktualizowaniu softu świadomie, jeśli nie było w międzyczasie dziur. Zresztą domyślnie DA nie ma automatycznych aktualizacji. Nie przypominam sobie czy i kiedy DA miało poważną lukę, czyli taką, która umożliwiałaby dostęp do serwera. Podobnie jest np. z PHP - krytyczne dziury w jego historii można liczyć na palcach jednej ręki, dlatego wiele firm dalej udostępnia wersje 5.2 czy nawet 4. Kluczem tutaj będzie dostęp do custombuilda, bo jeśli to zablokują, to faktycznie w czasach częstych dziur np. w eximie, to może być wesoło. Nie jest generalnie sztuką ustawić sobie aktualizację np. w cronie i walić wszystko z automatu. Kluczem jest, żeby robić to mądrze, bo wbrew temu co piszesz, updejty mogą sporo zepsuć. Pamiętam czasy, gdy działałem w cpanelu i praktycznie każda aktualizacja automatyczna coś mi wykrzaczała - często w środku nocy. Od kiedy używam DA, mam z tym święty spokój
 10. Przypomnij mi kiedy ostatnio DA miał poważną lukę Chyba, że możliwość aktualizacji będzie też dotyczyć custombuilda, to wtedy faktycznie będzie gorzej.
 11. Od 7,99 PLN, jeśli już Czy w tym najtańszym pakiecie zabezpieczacie jakoś dane? Np. RAIDem, jakimś backupem? Napisałbym bezpośrednio do was, ale... czat przynajmniej od wczoraj nie działa ("Sorry, no one is available to chat. Please send us a ticket or feel free to try again later"), a mimo tekstu "Możesz także skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail" znalezienie adresu e-mail graniczy z cudem.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.