Skocz do zawartości

smarthost

Użytkownicy
 • Ilość treści

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

smarthost wygrał w ostatnim dniu 4 Lipiec

smarthost ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  www.smarthost.pl

Ostatnio na profilu byli

624 wyświetleń profilu
 1. problemem może być to, że coraz więcej operatorów sprawdza SOA domeny. I sprawdza, czy autoryzowane dnsy (od rejestratora) są takie same jak podane w pliku strefy jako autoryzowane. Trzeba sprawdzić obie rzeczy (głównie SOA). Wojtek
 2. Nowy "panel" o którym jest mowa w newsletterze dotyczy zarządzania płatnościami, fakturami, kodami partnerskimi itd - chodzi o panel ogólnie "bilingowy". Obecnie można sobie tam włączać SSH, a już za chwilę będzie też opcja włączenia dedykowanego adresu IPv6 itd. Z cPanela nie rezygnujemy. W.
 3. Na chwilę obecną - nie (ale nie mówcie tego cPanelowi ;-) W.
 4. Dla nas na chwilę obecną podwyżka licencji cPanela to cena miesięczna razy 2 ... Z jednej strony nie jest to kwota (choć liczona w tysiącach dolarów miesięcznie), która przewróci biznes, ale jednak różnica liczona w takiej skali jest spora. Ja tylko boję się, że burza, która się zrobiła ucichnie, a naprawdę duże korporacje podejdą do tego w ten sposób, że "trudno". Wojtek
 5. też się zastanawiamy dzisiaj od rana ;-) A tak na serio to nic na szybko ... w.
 6. W zasadzie nasz pakiet https://www.smarthost.pl/smarthost-pakiet-hostingowy-premium-ssd-max250 spełnia wszystkie kryteria. W.
 7. nie, nie używamy imunify. Jest dość drogi :-) Mamy swój - bazy kupujemy, ale soft jest częściowo oprogramowany przez nas.
 8. my testowaliśmy takimi skryptami: https://www.smarthost.pl/blog/wdrazamy-php-7-3-i-porownujemy-je-z-innymi-wersjami Wojtek
 9. Zapraszamy do testowania (i używania na stałe oczywiście) naszej nowej oferty: Litespeed + LScache + Redis w całości na dyskach NVMe. Na palcach jednej ręki można policzyć polskie firmy, które oferują takie rozwiązanie, w szczególności dedykowaną dla każdego konta, własną instancję Redis. A całość na ultraszybkich dyskach NVMe. Oczywiście serwery są w Polsce w naszej serwerowni. Litespeed - serwer www, w pełni kompatybilny z Apache, ale szybszy od Apache. Litespeed obsługuje wiele nowoczesnych technologii jak TLS 1.3, protokół QUIC, WAF, anty-ddos i wiele innych. Redis - zapewniamy dostęp do nowoczesnego magazynu danych wykorzystywanego jako cache. Każdy Klient ma dostępną własną, niezależną od innych Klientów, instancję Redis o pojemności 200MB na dane. Można łączyć się do Redis za pomocą socket lub portu, dane są zabezpieczone hasłem. W cPanelu istnieje możliwość zarządzania własną instancją Redis. Sami napisaliśmy plugin do cPanela do zarządzania Redisem 🙂 LScache - uważany za jedne z naszybszych mechanizmów cache, zwiększający kilkakrotnie szybkość działania stron. Udostępniamy gotowy plugin WordPress LScache. System cache LScache znakomicie współpracuje z bazą Redis. NVMe - całość danych Klientów przechowywana jest na ultraszybkich dyskach NVMe połączonych w macierz RAID. NVMe to obecnie najszybszy dostępny typ dysków. Zapraszamy do obejrzenia pakietów: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-premium-litespeed-redis do końca kwietnia 2019 oferujemy zniżkę na pierwszy rok korzystania z pakietu, podczas zamawiania proszę podać kod rabatowy: "litespeed" obniżający cenę na pierwszy rok o 45% W.
 10. Częstochowa, mamy swoją serwerownię od wielu lat: https://www.smarthost.pl/hosting-zaplecze-techniczne W.
 11. Zapraszam oczywiście do nas. Mamy wszystko co jest w zapytaniu oprócz tego, że nie da się wymusić zrobienia backupu bazy z panelu. Można oczywiście zrobić sobie dumpa w phpmyadmin. Backupy są codzienne i można przywracać samemu z ostatnich 7 dni dowolne elementy (pliki, foldery, maile itd). Albo na dyskach SSD: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-premium-ssd albo nowa oferta (od dzisiaj - jeszcze nie była wszędzie rozpropagowana): na dyskach NVMe + Litespeed + Redis: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-premium-litespeed-redis Zapraszam, W.
 12. jakby ktoś potrzebował: https://allegro.pl/oferta/dell-dual-m-2-nvme-ssd-to-pcie-full-height-adapter-7933316536
 13. chwilowo w biurze mam wolnego chyba tylko r620 z kontrolerem H310
 14. Dell wkładał chyba H3x0 i ona spokojnie działają tylko jako "konektor" dla dysków nez raid sprzętowego.
 15. U nas nadal działa :-) Wojtek
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.