Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting z php 5.6 ok 20GB


zajcev

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

potrzebuje budżetowe rozwiązanie, dla strony, która ma być tylko jako "archiwum", czyli stara strona, która ma sobie gdzieś być i raz na jakiś czas gdy ktoś będzie chciał czegoś poszukać to tam wejdzie. Musi być PHP 5,6 i pojemność minimum 20GB. Co proponujecie? Lokalizacja najlepiej PL bo trochę przenoszenia tych danych będzie, a nie chce mi się męczyć z jakimiś hostingami w USA i jednak nie chciałbym, żeby za rok firma się zawinęła :) Cena tutaj odgrywa największą rolę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zajcev napisał(a):

Cześć,

 

potrzebuje budżetowe rozwiązanie, dla strony, która ma być tylko jako "archiwum", czyli stara strona, która ma sobie gdzieś być i raz na jakiś czas gdy ktoś będzie chciał czegoś poszukać to tam wejdzie. Musi być PHP 5,6 i pojemność minimum 20GB. Co proponujecie? Lokalizacja najlepiej PL bo trochę przenoszenia tych danych będzie, a nie chce mi się męczyć z jakimiś hostingami w USA i jednak nie chciałbym, żeby za rok firma się zawinęła :) Cena tutaj odgrywa największą rolę. 

 

Możesz zerknąć na nasz plan BUSINESS 20GB NVMe. Cena na start to 74,99 zł /rok netto. Cena odnowienia po roku 89,99 zł netto. 
Posiadamy oczywiście PHP w wersji 5.6.

Możesz zapoznać się z naszą ofertą hostline.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zajcev napisał(a):

Cześć,

 

potrzebuje budżetowe rozwiązanie, dla strony, która ma być tylko jako "archiwum", czyli stara strona, która ma sobie gdzieś być i raz na jakiś czas gdy ktoś będzie chciał czegoś poszukać to tam wejdzie. Musi być PHP 5,6 i pojemność minimum 20GB. Co proponujecie? Lokalizacja najlepiej PL bo trochę przenoszenia tych danych będzie, a nie chce mi się męczyć z jakimiś hostingami w USA i jednak nie chciałbym, żeby za rok firma się zawinęła :) Cena tutaj odgrywa największą rolę. 

 

Cześć, zapraszam, mam wsparcie na 5.6 na tańszych i droższych pakietach. 
https://sferahost.pl/store/troposfera i https://sferahost.pl/store/mezosfera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Hostline.pl napisał(a):

Możesz zerknąć na nasz plan BUSINESS 20GB NVMe. Cena na start to 74,99 zł /rok netto. Cena odnowienia po roku 89,99 zł netto. 
Posiadamy oczywiście PHP w wersji 5.6.

Możesz zapoznać się z naszą ofertą hostline.pl.

 

 

Poprawcie sobie opis w szczegółach hostingu, bo w tabelce wersje php 5.6 do 8.3 a w opisie:

"Marzy Ci się szybka konfiguracja, bez konieczności przeinstalowywania? Nasz selektor php umożliwia Ci wybór wersji od 5.3 do 8.3!"

 

 

17 godzin temu, l3szcz napisał(a):

Cześć, zapraszam, mam wsparcie na 5.6 na tańszych i droższych pakietach. 
https://sferahost.pl/store/troposfera i https://sferahost.pl/store/mezosfera 

 

Jaki jest limit ilości plików na serwerze w pakiecie Oxygen? Nie mogłem tego odnaleźć na stronie. 

 

Ogólnie w sumie wybór pomiędzy dwoma zacytowanymi ofertami, dzięki za reakcję, w piątek będę działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zajcev napisał(a):

zmieniła się jednak koncepcja, okazało się, że stoi wszystko na php 5.3 🤣

It's not problem, napisz :)
PHP 5.3 także wspieramy, dodatkowo pomogę zmigrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.