Skocz do zawartości

kmyg

Użytkownicy
 • Ilość treści

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Serwer skończony, ale po pełnym sprawdzeniu i rozjaśnieniu paru informacji ze zlecającym podam wszelkie szczegóły.
 2. Wykonawca znaleziony. Temat do zamknięcia.
 3. Wybrana oferta webh + DirectAdmin. Dziękuję wszystkim za dyskusję i pomoc. Temat do zamknięcia.
 4. Zlecę konfigurację VPS KVM. - Instalacja z ISO Debian 9 amd64 - Pełna Instalacja i konfiguracja DirectAdmin z php 7.0 - Konfiguracja nginx + php-fm - Zabezpieczenie serwera Przeznaczenie: sklep internetowy prestashop Preferowana faktura vat. Zapraszam na priv tylko osoby z bagażem doświadczeń. Pozdrawiam
 5. Aktualnie jestem na dhosting i nie mogę złego słowa na nich powiedzieć. Były czasami drobne problemy, ale jak wiadomo występują one wszędzie. Jak wiadomo jest to nadal shared hosting i wynikają z tego pewne ograniczenia - chociażby w konfiguracji serwera.
 6. 1. Jeżeli nie ma bezpiecznej - darmowej alternatywy panelu to zdecyduję się na DirectAdmin. 2. Cloudflare używam raczej dla większego zabezpieczenia DDOS etc. a przy tym cache. Nie wiem na ile było to dla mnie użyteczne przez ten czas, aczkolwiek strona na pewno nie zwalniała.
 7. "Usługę premium" tzn. chce coś stabilnego na stronę, która jest moim sposobem na chleb. W tym momencie stoi to na elastycznym, ale jak wiadomo blokuje mi to pewne możliwości konfiguracyjne. Strona nie jest wymagająca, a oferta kierowana jest do wąskiego grona, ale jak wiadomo każde ecommerce musi mieć jak najlepszą szybkość co się przekłada również na wyniki sprzedażowe. Pewnie wypróbuję webh, jeżeli uptime będzie słaby to przejdę na jakiegoś cloud'a. Co masz na myśli? VestaCP + nginx + php-fpm proponuje mi mój administrator czy inaczej "osoba odpowiedzialna za serwer". Co jest lepszą alternatywą dla tego panelu? ISPConfig (free) czy coś większego typu Cpanel/DirectAdmin? Nie jestem pewien czy warto iść w płatne rozwiązania.
 8. Zapomniałem dodać w wymaganiach. Czy wszystkie propozycje mają możliwość podpięcia usług typu cloudflare?
 9. Opinie są mieszane. Sprawdzałem, szukam alternatyw - bardziej premium.
 10. Nie trzeba - administrator zainstaluje VESTACP.
 11. Witam poszukuję serwera VPS pod prestashop nginx php-fpm. - KVM - wysoka stabilność/uptime - kolokacja w Polsce - 2-4 CORE - 2-4 GB RAM - minimum 40 GB SSD Zależy mi na dobrym supporcie i stabilności działania, cena odgrywa drugorzędną rolę.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.