Skocz do zawartości

mck

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

O mck

 1. Wracam do tematu, bo przyjrzałem się temu ostatnio porządnie. Kliknięcie w czas odpowiedzi przenosi, jak z resztą można było się tego spodziewać, wyłącznie do ostatniego posta, nie do pierwszego nieprzeczytanego. Więc jeśli się samemu nie ustawi opcji "Przenoś do pierwszego, nieprzeczytanego" (btw: po co tam ten przecinek?), to żaden link na stronie nieprzeczytanej zawartości tam nie poprowadzi. Na ten moment jedyną receptą jest zrobienie własnych ustawień i zapisanie ich jako nowy kanał aktywności: Np. https://forum.rootnode.pl/discover/6/ Ale o tym chyba nikt nie wie, bo póki co stworzone zostały tylko 2 kanały użytkowników EDIT: Taki kanał można ustawić jako domyślny:
 2. Nie zrozumiałeś. Nie chcę, żeby to była opcja domyślna tylko dla mnie, i to przez dodatkowy link, a dla całego forum. I jak widać nie jest to tylko moja fanaberia.
 3. ^ Prawie 2 tygodnie temu pytałem tu czy można to zrobić opcją domyślną. Ale chyba #niedasię.
 4. Szeroko. I odważnie. Zwłaszcza PS
 5. Można domyślnie ustawić, żeby na stronie z nieprzeczytaną zawartością linki zawsze prowadziły do pierwszego nieprzeczytanego posta? Zawsze to będzie 2 kliki mniej niż teraz:
 6. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Może i mógłbym. Ale IMHO Bielsko-Biała na taki event jest jednak trochę za małe. A zdalnej organizacji, np. w Krakowie, się jednak nie podejmę.
 7. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Może zamiast tradycyjnego staropolskiego chlania zrobimy jakiś meetup/barcamp? Chyba fajnie byłoby mieć taką sysopową/hostingową imprezkę w konwencji meet.js czy phpers-ów?
×