Skocz do zawartości

mck

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana mck w Rankingu w dniu 23 Listopad 2017

mck posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5 Neutral
 1. Centrum dużego miasta, to akurat ostatnie miejsce, w którym można oczekiwać takich nowości jak światłowód
 2. Do czego służy API na stronach ?

  Jsonapi to tylko jedna z wielu specyfikacji określających w jaki sposób należy budować swoje api.
 3. Cyztnik ebook

  Na niemieckim amazonie można często upolować używanego (mało, a często wręcz niedostrzegalnie) Paperwhite 3 za około 85 euro, bezpośrednio od amazonu (warehouse deals), z normalną pełną roczną gwarancją i darmową wysyłką do PL.
 4. Wyrażenia regularne w php

  $file = "Kod{1234567890123}Cena{1.8000}Nazwa{Test1}Ilosc{10}"; preg_match("/Kod{([^}]+)}.*Ilosc{([^}]+)}/", $file, $match); $match = array_slice($match, 1);
 5. Wracam do tematu, bo przyjrzałem się temu ostatnio porządnie. Kliknięcie w czas odpowiedzi przenosi, jak z resztą można było się tego spodziewać, wyłącznie do ostatniego posta, nie do pierwszego nieprzeczytanego. Więc jeśli się samemu nie ustawi opcji "Przenoś do pierwszego, nieprzeczytanego" (btw: po co tam ten przecinek?), to żaden link na stronie nieprzeczytanej zawartości tam nie poprowadzi. Na ten moment jedyną receptą jest zrobienie własnych ustawień i zapisanie ich jako nowy kanał aktywności: Np. https://forum.rootnode.pl/discover/6/ Ale o tym chyba nikt nie wie, bo póki co stworzone zostały tylko 2 kanały użytkowników EDIT: Taki kanał można ustawić jako domyślny:
 6. Nie zrozumiałeś. Nie chcę, żeby to była opcja domyślna tylko dla mnie, i to przez dodatkowy link, a dla całego forum. I jak widać nie jest to tylko moja fanaberia.
 7. ^ Prawie 2 tygodnie temu pytałem tu czy można to zrobić opcją domyślną. Ale chyba #niedasię.
 8. Szeroko. I odważnie. Zwłaszcza PS
 9. Można domyślnie ustawić, żeby na stronie z nieprzeczytaną zawartością linki zawsze prowadziły do pierwszego nieprzeczytanego posta? Zawsze to będzie 2 kliki mniej niż teraz:
 10. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Może i mógłbym. Ale IMHO Bielsko-Biała na taki event jest jednak trochę za małe. A zdalnej organizacji, np. w Krakowie, się jednak nie podejmę.
 11. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  Może zamiast tradycyjnego staropolskiego chlania zrobimy jakiś meetup/barcamp? Chyba fajnie byłoby mieć taką sysopową/hostingową imprezkę w konwencji meet.js czy phpers-ów?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.