Skocz do zawartości

mck

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana mck w Rankingu w dniu 23 Listopad 2017

mck posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mck

  [nazwa.pl] Informacje od nazwa.pl

  Sorry, ale porównywanie przy tak dużej zmianie warunków, to taka sama manipulacja, jaką robi nazwa...
 2. mck

  [nazwa.pl] Informacje od nazwa.pl

  Ciekawa teza Możesz rozwinąć?
 3. mck

  Opinie o nazwa.pl

  http://antyweb.pl/awaria-nazwa-pl-nie-dzialaja-serwery/ Przyznać się który się bawił
 4. mck

  object / iframe zmiana css

  Jeżeli strona w iframe pochodzi z innej domeny, to ze względów bezpieczeństwa żadna przeglądarka nie pozwoli ci modyfikować jej zawartości czy wyglądu. A jeśli pochodzi z twojej domeny, to masz przecież pełne możliwości edycyjne.
 5. W przypadku FB to działa inaczej. Regulamin akceptujesz przy rejestracji i możesz się normalnie logować. Niepotwierdzony adres e-mail nie blokuje dostępu do serwisu, tylko w trakcie korzystania męczą cię przypomnieniami.
 6. mck

  Docker dla zielonych

  Uprzedzając - w dokerze jestem jeszcze raczej początkujący, więc mogę nie mieć racji 1. Na jednej maszynie może być tylko jeden docker (usługa). Natomiast jeden docker = nieograniczona (teoretycznie) liczba kontenerów. 2. Każdy kontener jest niezależny, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każda usługa miała swój własny serwer www, jak i skonfigurować usługi tak, by wszystkie korzystały z jednego.
 7. mck

  Framework w PHP

  Każdy szanujący się programista php musi zrobić w życiu trzy rzeczy - napisać własny framework, zhejtować laravela i kupić/wygrać/ukraść elephpanta.
 8. Centrum dużego miasta, to akurat ostatnie miejsce, w którym można oczekiwać takich nowości jak światłowód
 9. mck

  Do czego służy API na stronach ?

  Jsonapi to tylko jedna z wielu specyfikacji określających w jaki sposób należy budować swoje api.
 10. mck

  Cyztnik ebook

  Na niemieckim amazonie można często upolować używanego (mało, a często wręcz niedostrzegalnie) Paperwhite 3 za około 85 euro, bezpośrednio od amazonu (warehouse deals), z normalną pełną roczną gwarancją i darmową wysyłką do PL.
 11. mck

  Wyrażenia regularne w php

  $file = "Kod{1234567890123}Cena{1.8000}Nazwa{Test1}Ilosc{10}"; preg_match("/Kod{([^}]+)}.*Ilosc{([^}]+)}/", $file, $match); $match = array_slice($match, 1);
 12. Wracam do tematu, bo przyjrzałem się temu ostatnio porządnie. Kliknięcie w czas odpowiedzi przenosi, jak z resztą można było się tego spodziewać, wyłącznie do ostatniego posta, nie do pierwszego nieprzeczytanego. Więc jeśli się samemu nie ustawi opcji "Przenoś do pierwszego, nieprzeczytanego" (btw: po co tam ten przecinek?), to żaden link na stronie nieprzeczytanej zawartości tam nie poprowadzi. Na ten moment jedyną receptą jest zrobienie własnych ustawień i zapisanie ich jako nowy kanał aktywności: Np. https://forum.rootnode.pl/discover/6/ Ale o tym chyba nikt nie wie, bo póki co stworzone zostały tylko 2 kanały użytkowników EDIT: Taki kanał można ustawić jako domyślny:
 13. Nie zrozumiałeś. Nie chcę, żeby to była opcja domyślna tylko dla mnie, i to przez dodatkowy link, a dla całego forum. I jak widać nie jest to tylko moja fanaberia.
 14. ^ Prawie 2 tygodnie temu pytałem tu czy można to zrobić opcją domyślną. Ale chyba #niedasię.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.