Skocz do zawartości

l0calh0st

Użytkownicy
 • Postów

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Treść opublikowana przez l0calh0st

 1. l0calh0st

  Opinie o Zenbox.pl

  Patrząc po top100 to jedna średniej wielkości firma się rzuca w oczy, jej oferta i strona zatrzymała się parę lat temu. Osobiście uważam że następne to będzie coś małego. Za chwilę zostanie 3/4 dużych graczy i drobnica. IHMO administracja może lepiej wydzielić tą dyskusje do innego wątku?
 2. Nie lepiej je zmienić na static i wystawić na jakimś cdn?
 3. l0calh0st

  Opinie o Seohost.pl

  Opisy w panelu mało szczegółowe przez to można się pomylić. Support pomocny i szybki. Przy domenach nie ukrywają wszystkich danych.
 4. Czytając temat podany wyżej wychodzi na to że działalność była prowadzona przez dzieciaki, które aktualnie się kłócą kto komu zabrał wiaderko w piaskownicy. Kłócą się o oceny w szkole? To nie jest poważny biznes, dobrą stroną medalu jest to że ich nazwiska już poszło w świat i w branży są spaleni.
 5. l0calh0st

  Opinie o OVH

  Jedna ze stron która oberwała pożarem sbg2 to freedns.42.pl
 6. l0calh0st

  Pożar w OVH - SBG2

  Wczoraj doszło do ponownego pożaru sbg1
 7. Na ich stronie oczywiście brak informacji, ale usług nie można zamówić.
 8. l0calh0st

  Pożar w OVH - SBG2

  Dużo jest stron które nie działają: https://smsnd.pl/ https://innoventure.vc/ https://leki-weterynaryjne.pl/ https://odpady-help.pl/ https://yorkpolska.pl/ https://drewnotex.pl/ https://www.tradingforaliving.pl/ Widziałem dzisiaj jeszcze parę. W ogóle część z tych informacji na stronach pokazuje że nie mieli żadnych kopii. Wiele to świadczy o podejściu wielu firm do bezpieczeństwa ich danych. Nie mogę znaleźć adresu ale widziałem że jedna firma miała backup przed grubo tygodnia. To oddaje jedno: "firma hostingowa robi backupy i to wystarczy" a co za tym idzie mogę mieć to gdzieś.
 9. l0calh0st

  Opinie o OVH

  Jakość usług w OVH w ciągu roku tak spadła, że ciężko zaczyna się z ich usług korzysta. Nowy panel można określić jednym słowem - porażka. Jak coś nie działa to trzeba użyć api - super rozwiązanie, jak robisz to raz a nie parę razy w tygodniu. Moduł zamawiania wysypuje się za każdym razem, przykład: 1. Logujemy się na konto. 2. Przechodzimy na stronę główną wybieramy dedyk który można skonfigurować we własnej konfiguracji. 3. Robimy konfiguracje. 4. Przechodzimy dalej I tu mamy zonk, wywala nas na stronę główną za każdym razem. Randomowe elementy w panelu po francusku to standard. Wykonanie niektórych czynności to strata czasu, samo czekanie aż panel się załaduje o ile zrobi to poprawnie trwa dłużej niż sama czynność się wykonuje. Support mimo opcji płatnej odpisuje w czasie niezgodnym z SLA. Przy czym niektóre sprawy są po prostu nie rozwiązane lub wykonane nie poprawnie. Na darmowej opcji to 3 tygodnie można sobie czekać na odpowiedź. Nie wiem czy praca zdalna, pandemia tak wpłynęła na ich pracę czy po prostu zawodzi tu czynnik ludzki we Francji. Polski support telefoniczny jest jeszcze w miarę pomocny.
 10. W linux jest wersja openzfs, a nie sam zfs jako taki.
 11. l0calh0st

  Opinie o nazwa.pl

  Świat IT w Polsce jest dość mały. Człowiek różnych ludzi spotyka na drodze. Wróbelki różne rzeczy ćwierkają. Z całą pewnością nie jest to sezon ogórkowy jak to ta firma próbuje za wszelką cenę utrzymać, śmierdzi czymś zupełnie innym. Jako przykład podam przypadek firmy, która działała podobnie do nazwy jeśli chodzi o zwalnianie pracowników i komentarze na gowork. Gdzie CEO obrzucał ludzi błotem. W ciągu 2 lat była próba zmiany brandingu, wyjścia na inne struktury rynku. W tym momencie 90% ludzi odeszło, a firma chyli się ku upadkowi. Jak to mówią historia ludzi się powtarzać, a wnioski należy wyciągać zanim będzie za późno.
 12. l0calh0st

  Opinie o kei.pl

  Skoro strona stała na ich infrastrukturze mogliby tworzyć problemy. Po zmianie zarządu w tej firmie wcale bym się nie zdziwił. To już nie jest to samo kei co kiedyś.
 13. l0calh0st

  Opinie o nazwa.pl

  Patrząc na opinie na gowork rzuca się jedno w oczy, że są pisane w identycznym przedziale czasowym przez całą dobę. Przy czym są one odpowiedziami na wypowiedź sprzed 3 minut, a samo pojawienie się komentarza trwa ok. 10 minut. Nie jest to normalne.
 14. l0calh0st

  Opinie o kei.pl

  Nie baliście się że strona stała w H88?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.