Skocz do zawartości

Buzz Black

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Buzz Black

  Portal z usługami

  Cześć Wam wszystkim, poszukuję skryptu, a najlepiej pluginu Wordpress który pozwoli stworzyć portal działający na zasadzie poszukiwania fachowca. Z jednej strony „puszukujący fachowca” rejestruje się i wybiera spośród dostępnych + może wystawić mu później opinię. Z kolei z drugiej „fachowiec” rejestruje się na stronie tworząc swój profil, który każdy może zobaczyć; najlepiej byłoby gdyby funkcjonalności można było poszerzyć o konta płatne (np. wyświetlanie wyżej w wynikach wyszukiwania) choć nie jest to konieczne Przekopałem masę znanych mi źródeł i nie udało mi się za wiele znaleźć. Może jesteście w stanie coś podpowiedzieć lub w ogóle podsunąć jakieś gotowe rozwiązanie (płatne też wchodzą w grę)
 2. Buzz Black

  VPS/Hosting pod stronę fundacji

  I z jednej i z drugiej strony dam sobie ze wszystkim radę. Dlatego przyjmę każdą ofertę
 3. Buzz Black

  VPS/Hosting pod stronę fundacji

  Poszukuję firmy, której będę mógł bez zmartwień powierzyć stronę fundacji. Moje wymagania to szybkie serwery, pomocny support i niska awaryjność. Przyjmę oferty/propozycje zarówno VPS jak i hostingowe ponieważ wciąż jeszcze się waham. Z góry dzięki!
 4. Buzz Black

  Opinie o Zenbox.pl

  Czy jest tutaj może jakiś użytkownik Zenbox'a? Jak wygląda obecnie jakość usług?
 5. Buzz Black

  Na jakim systemie oprzeć stronę

  To nie do końca będzie sklep, a raczej formularz do złożenia zamówienia. Zalezy mi na tym żeby było jak najprościej - jak na załączonym przykładzie. Wybór placówki + oddziału/klasy + wybór produktu + podanie danych i złożenie zamówienia. Fajnie byłoby gdyby była w tym zintegrowana możliwość powiadamiania o statusie ale bardziej zależy mi na możliwości dodania pola z wyborem klasy/oddziału.
 6. Buzz Black

  Na jakim systemie oprzeć stronę

  A zdjęcia produktów wrzucę?
 7. Buzz Black

  Na jakim systemie oprzeć stronę

  Jakaś konkretna wtyczka na zapewnienie grup (klas)?
 8. Cześć Poszukuję systemu/CMSa, który pozwoli mi na stworzenie w prosty sposób podobnej strony: http://www.zamowbluze.luzbluz.pl/ Zależy mi na tym żeby złożone zamówienia ładnie spływały do jakiejś bazy, żeby bez problemu dało się nimi zarządzać + można było wprowadzić statusy zamówień. Ktoś mógłby coś polecić?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.