Skocz do zawartości

Suspect

Użytkownicy
 • Ilość treści

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Suspect wygrał w ostatnim dniu 3 Marzec 2019

Suspect ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

553 wyświetleń profilu
 1. Poważnym problemem byłoby wywołanie sytuacji w której to szpitale są pełne a ciągle przybywa wielu nowych chorych. W takiej sytuacji, drastycznie wzrasta odsetek umieralności z czym zmagają się obecnie Włochy. Nie trzeba przesadnie panikować ale powinniśmy wyciągać wnioski z błędów innych krajów. Jeżeli można ocalić życie wielu osób to trzeba podjąć odpowiednie środki. Wskaźnikami umieralności na takie choroby nie przejmujemy się dopóki śmierć nie dotknie kogoś z naszych bliskich. W takiej sytuacji wątpię aby ktoś dalej twierdził, że ten wirus to nic groźnego.
 2. Panowie, pomyślcie o reakcji autora tematu jak już zobaczy Wasze "porady" 😃
 3. @wright., do zabezpieczenia serwera TeamSpeak przed atakami DDoS potrzebujesz przede wszystkim dobrego filtrowania warstwy aplikacji (L7). Twoje wymagania spełni pierwszy lepszy serwer z OVH + dobry, autorski filtr programowy dopasowany do charakteru Twoich ataków. Wbrew powyższej sugestii ze strony @XaNeZ, nie potrzebujesz potężnego budżetu ponieważ Twoim głównym problemem będzie brak filtrowania ataków na warstwie aplikacji które mają bardzo niewielki wolumen ale są skuteczne. Ataki o dużym wolumenie, będą bez problemu odpierane przez OVH. Traktuj OVH czy Hosteam jako dobrą bazę do ochrony swoich aplikacji, nie traktuj ich jako cudowny lek na walkę z wszystkimi możliwymi atakami. Tak samo innych usługodawców.
 4. Suspect

  Opinie o OVH

  Wszystko działa stabilnie, zarówno sieć jak i zasilanie. Korzystam z DC WAW-1 od początku jego istnienia. Nie pamiętam kiedy ostatnio był jakiś problem z siecią więc bardzo dawno. Wiedziałbym o tym ponieważ korzystam z monitoringu. Co do stabilności zasilania: uptime 20:57:38 up 553 days, 12:32, 1 user, load average: 1.28, 1.12, 0.89
 5. @l3szcz Blackholing obejmuje jedynie UDP, nie TCP. Obejmuje więc jedynie serwer DNS. @Mesharsky wspominał, że ma dostęp do serwera przez SSH.
 6. @Mesharsky Najpierw należałoby określić rodzaj ruchu kierowany na Twój serwer podczas ataku. Być może jednocześnie atakowany jest serwer DNS oraz serwer WWW. Przy ataku na sam serwer DNS, strony powinny odpowiadać jeszcze przez jakiś czas od momentu jego rozpoczęcia (czas zależny od konfiguracji serwera DNS).
 7. Taniej jest w sldc.pl (ceny brutto na stronie) jednak w tym przypadku w sumie jedyny plus to niska cena. Nie możesz liczyć na dobry support ani wysoką stabilność.
 8. Dokładnie tak, przez subdomenę wskazującą na adres Twojego serwera FTP. Tworzysz po prostu w strefie domeny rekord typu "A" wskazujący na adres serwera FTP. Ewentualnie jeżeli bardzo Ci zależy na tym aby serwer FTP był dostępny bez potrzeby tworzenia subdomen, możesz się zastanowić nad przejściem na serwer VPS gdzie mógłbyś swobodnie kierować ruchem w przeciwieństwie do shared hostingu.
 9. Protokół FTP nie jest przeznaczony do pracy z rekordami SRV dlatego za ich pomocą nie uda się tego zrobić. Najlepsze rozwiązanie to tak jak wskazał @psz, przekierowanie ruchu skierowanego na port 21, na wybrany przez Ciebie inny adres IP.
 10. ePłatności Sp. z o.o. czyli Hotpay wydało swoje stanowisko w tej sprawie. Źródło https://www.money.pl/gospodarka/lista-ostrzezen-publicznych-knf-uwaga-na-dwie-firmy-6430098595214977a.html
 11. Pojawiły się wątpliwości więc przesyłam parę źródeł. https://www.facebook.com/KomisjaNadzoruFinansowego/posts/2749464948405542 https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spolka-ePlatnosci-i-firma-RPDP-na-liscie-ostrzezen-publicznych-KNF-7747032.html https://biznes.interia.pl/firma/news/knf-kolejne-firmy-na-liscie-ostrzezen-publicznych,2630775 Można też sprawdzić samodzielnie w wyszukiwarce z KNF. https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne W ostrzeżeniu nie jest wspomniane o microsms.pl a jedynie o rushpay.pl jednak obydwa serwisy prowadzi ta sama firma. Według mnie ta firma jest bardziej rozpoznawalna ze względu na microsms.pl.
 12. Obsługa transakcji SMS to także temat związany z hostingiem więc pomyślałem, że warto go poruszyć. RPDP Robert Paszkowski, firma prowadząca takie serwisy jak microsms.pl czy rushpay.pl trafiła na listę ostrzeżeń publicznych. Na liście ostrzeżeń publicznych prowadzonej przez KNF możemy się dowiedzieć, że przeciw wspomnianej firmie zostało złożone przez KNF zawiadomienie do prokuratory z art. 150 ust 1. Przytaczam ten konkretny artykuł z ustawy o usługach płatniczych. Wygląda na to, że homepay.pl ma swoich "następców".
 13. Suspect

  Opinie o nazwa.pl

  Brawa dla agencji za pisanie komentarzy na GoWork już od 4:26 nad ranem. Dajcie im te złote buty bo naprawdę się starają 😀
 14. Suspect

  Opinie o nazwa.pl

  Wiele osób z pewnością kupuje domenę a z hostingu korzysta w innej firmie. Wtedy nawet jeżeli te usługi są całkowicie zbędne, trzeba zapłacić za odnowienie domeny 3 razy więcej niż u konkurencji. U konkurencji certyfikaty SSL otrzymuje się Let's Encrypt za darmo.
 15. Suspect

  Opinie o nazwa.pl

  Serio są tam klienci którzy przepłacają na odnowieniach domen już 15 lat w imię jakiejś idei? To chyba jakiś niewielki ułamek promila.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.