Skocz do zawartości

jou300

Użytkownicy
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana jou300 w dniu 15 Lutego 2020

Użytkownicy przyznają jou300 punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

444 wyświetleń profilu

Osiągnięcia jou300

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Pierwszy post
  • Rozmówca
  • Dyskutant
  • Z nami od tygodnia
  • Z nami od miesiąca

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. Podobno 1000 osób bez objawowo.
  2. Pomyślałem, że warto założyć wątek o tym wirusie co zastrasza ludzi. na dzień dzisiejszy 47 osób w Polsce zainfekowanych.
  3. jou300

    Opinie o home.pl

    Mam dobre zdanie o home. W pewnej firmie,której pracowałem miałem styczność. Serwery nie awaryjne. Świetna pomoc techniczna.
  4. Może piszcie tematy związane z linuxem jakie mógłbym pokazać. Tylko nie sterowniki bo musiał bym mieć sprzęt fizycznie.
  5. Na serwer stacjonarny. Laptop ma baterię wbudowaną. Chyba, że kupisz dziadka. Jak będzie non stop laptop chodził to bateria kaplica.
  6. jou300

    Opinie o home.pl

    Home korzystałem w byłych pracach. Serwer www i poczta. Moja opinia jest na plus. 1.Dobra pomoc techniczna. 2. Brak awarii. 3. Serwery na BSD.
  7. Wyszukaj lokalizacje pliku lub folderu. Wystarczy, że znasz nazwę pliku lub folderu. W łatwy sposób dowiesz się gdzie plik lub folder znajduje. A w razie potrzeby dowiesz się w ilu lokalizacjach znajduje się. Link.
  8. Przecież niezaśmiecam całe forum. Wszystko jest w jednym temacie. Po zatym jest w offtopic, więc nie powinno naruszać tematyki forum. Uruchom programy na Windowsa w systemie Linux. Niektóre programy napisane pod Windowsa możesz używać na Linuxie. Do tego potrzebne są dwa programy. Ten film pokaże ci jak je zainstalować i uruchomić program napisany pod Windowsa. Link.
  9. Skanowanie adresów IP w naszej sieci, zobacz jakie urządzenia są podłączone. Masz 2,3, komputery w domu, dodatkowo router, switch itd... interesuje cię jaki ma teraz adres IP na dhcp.? Link.
  10. Program do sprawdzenia kondycji dysku twardego. Jeśli podejrzewasz dysk twardy, że źle działa to możesz sprawdzić go oprogramowaniem którym przetestujesz dysk twardy. Ten film pokaże jak to zrobić. Link.
  11. Tworzenie skrótów wyłączenie i restart systemu Często opcję którą używamy to wyłączenie komputera i restart. Film pokazuje jak zrobić aby ikony były koło zegara. Link
  12. Naprawa bazy RPM, przydatne gdy nie możemy zainstalować programy. Czasem zdarza się, że baza danych pakietów rpm jest uszkodzona. Mimo tego, że wpisujemy prawidłową komendę to wyrzuca na różne komunikaty. W takim wypadki nie zostało nam nic innego jak obejrzeć film, tam dowiesz się jak to naprawić. Poradnik robiony na systemie Fedora. Link
  13. Tworzenie i usuwanie listy zadań, które mamy wykonać, ułatw sobie życie. Mało kto wie ale listę zadań np: zakupów można napisać w terminalu. Jest dosyć czytelnie, tym bardziej, że możemy nadać priorytet danego zadania. A w razie potrzemy zadanie usunąć. Link
  14. Witam, serdecznie zapraszam do zapoznania się blogiem z filmami dla początkujących użytkowników Linuxa. Moim celem jest aby początkujący użytkownik po obejrzeniu filmów znał podstawy i swobodnie się poruszał po systemie. Jest już 22 filmów. Wiem, że to mało. Będą przybywać. Link
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.