Skocz do zawartości

Tom X

Użytkownicy
 • Postów

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Tom X w dniu 21 Lipca

Użytkownicy przyznają Tom X punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Tom X Osiągnięcia

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca

Najnowsze odznaki

19

Reputacja

 1. Marki: Ogicom, Blink i SuperHost zostały już połączone z cyberfolks.pl, sugestia uwzględnienia tego faktu w podium TOP100.
 2. Poczytaj sobie przed kolejną instalacją WP: https://kinsta.com/blog/password-protect-wordpress-site/#directory
 3. Nie ma czegoś takiego jak rozdzielczość przeglądarki internetowej. Zapoznaj się z treścią artykułu, który linkujesz.
 4. Obsługuję klientów różnych firm hostingowych, mam porównanie w zakresie hostingu uniwersalnego różnych ofert. Z Twojego wykresu wynika, że klient powinien uzyskać ok. 10-krotny wzrost wydajności w por. do Apache'a w tej samej cenie. Bardzo wątpię w taki scenariusz nie tylko z technicznego ale z czysto biznesowego powodu. Niezależnie od typu hostingu (uniwersalny, czy Wordpress Hosting). OK, dzięki za informację.
 5. Adamie z home_pl, gratuluję przygotowania znakomitego wykresu, który ma szansę zrobić wrażenie na uczniach szkoły podstawowej i to tych z nieco niższych klas, bo już zdolniejsi 8-klasiści będą kręcić nosem na brak opisu osi/metodologii. Technologia to tylko jeden z elementów składających się na wydajność share-hostingu. Istotna o ile nie istotniejsza jest też implementacja oraz model biznesowy, określający w jaki sposób hostingodawca zamierza podzielić się potencjalnymi nadwyżkami wydajności z klientami. Wy dzielicie się wyjątkowo skąpo, o czym świadczą testy wydajności waszych usług w porównaniu z hostingową konkurencją. Z wpisu, który publikujesz, nie wynika nic co miałoby odwrócić ten trend. Nie publikujesz również informacji, czy ci, którzy z różnych powodów jednak zawiodą się na waszej implementacji LS będą mogli wrócić z powrotem do Apache'a.
 6. Jeśli masz dostęp do FTP, SQL, IMAP i w tytule wątku deklarujesz, że "Hostingodawca uniemożliwia migrację" to nie jest to fair z Twojej strony.
 7. Próba wejścia MS w rynek popularnych urządzeń mobilnych okazał się kompletną klapą, po tej porażce MS skupił się głównie na rynku korporacyjnym/biznesowym. Korzystanie (pełne) z systemu Android niejako wymusza posiadanie konta Google. Moim zdaniem usługi Google są lepiej zaprojektowane i lepiej dopasowane dla potrzeb zwykłego użytkownika.
 8. Przez POP3 pobierzesz tylko pocztę odebraną, nie skopiujesz w ten sposób poczty wysłanej. Sugerowałbym raczej skorzystanie z synchronizacji/kopii via IMAP.
 9. Polecam trzecią drogę. Pozostawienie tego konta jako konta śmieciowego, służącego do rejestrowania się w różnych, niekrytycznych serwisach, które celowo wysyłają spam. Natomiast drugie, nowe konto, służące do komunikacji i rejestrowania się w serwisach krytycznych, zależnie od wyboru ekosystemu: Microsoft/Google. Nie polecam łączyć kont. W jednym będziesz miał reklamowy śmietnik, w drugim porządek. Do backupu na wszelki wypadek (ale również do ewentualnej migracji, jeśli jednak się zdecydujesz) możesz skorzystać z prostej windowsowej aplikacji, nie wymaga ona specjalistycznej wiedzy informatycznej: https://www.broobles.com/imapsize/
 10. Tom X

  Opinie o nazwa.pl

  W ilu procentach, w skali 0-200%, jesteście Państwo zadowoleni z obciążania swoich klientów dodatkowymi kwotami za płatności BLIK? Chciałbym mieć jakąś skalę porównania
 11. Małe polskie firmy hostingowe prowadzą między sobą bezsensowną wyniszczającą wojnę cenową, której skutkiem jest brak środków na inwestycje, rozwój, innowacje.
 12. Tom X

  Pożar w OVH - SBG2

  pttk.pl i archiwalna wersja serwisu archiwum.pttk.pl
 13. Tom X

  Pożar w OVH - SBG2

  Pewnie sporo pracowników działów IT zapyta swoich szefów jak wygląda ich plan podwyżek płac
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.