Skocz do zawartości

Tom X

Użytkownicy
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Tom X w dniu 21 Lipiec

Użytkownicy przyznają Tom X punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Tom X Osiągnięcia

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Reakcyjny Unikat
 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia

Najnowsze odznaki

19

Reputacja

 1. Tom X

  Opinie o nazwa.pl

  Masz rację. Moja nadinterpretacja.
 2. Tom X

  Opinie o nazwa.pl

  Ciekawostka od 2019 roku.
 3. Nie wydaje mi się, by dobry współczesny shared z SLA na poziomie 99,8/99,9% nie był w stanie obsłużyć dwóch wordpressowych wizytówek z dwiema skrzynkami e-mail.
 4. Nie byłoby nic dziwnego w tym przejęciu, ponieważ w tej branży konsolidacja rynku postępuje, ale warto zwrócić uwagę na kulturę biznesową przedsięwzięcia. Z tego co piszą użytkownicy platformy Shoplo, szablony nie zostaną odtworzone z uwagi na niekompatybilność platform. Użytkownicy otrzymają do dyspozycji gotowe rozwiązania i pomoc helpdesku w ich dopasowaniu. Migracja wszystkich sklepów ma potrwać ok 1 miesiąca. Trwa sezon urlopowy, właściciele sklepów na wakacjach, niektórzy tuż przed wakacjami last minute, od września rozpoczyna się sezon sprzedażowy z uwagi na powrót dzieci i młodzieży do szkół, niebawem sezon przedświąteczny. Logika podpowiada, by dać klientom 12 miesięcy na zapoznanie się z nową platformą i migrację ale tu potraktowano klientów jak ziemniaki w worku przesypywane do innego worka: https://www.facebook.com/ShoploPL/posts/4586170468080751
 5. Marki: Ogicom, Blink i SuperHost zostały już połączone z cyberfolks.pl, sugestia uwzględnienia tego faktu w podium TOP100.
 6. Poczytaj sobie przed kolejną instalacją WP: https://kinsta.com/blog/password-protect-wordpress-site/#directory
 7. Nie ma czegoś takiego jak rozdzielczość przeglądarki internetowej. Zapoznaj się z treścią artykułu, który linkujesz.
 8. Obsługuję klientów różnych firm hostingowych, mam porównanie w zakresie hostingu uniwersalnego różnych ofert. Z Twojego wykresu wynika, że klient powinien uzyskać ok. 10-krotny wzrost wydajności w por. do Apache'a w tej samej cenie. Bardzo wątpię w taki scenariusz nie tylko z technicznego ale z czysto biznesowego powodu. Niezależnie od typu hostingu (uniwersalny, czy Wordpress Hosting). OK, dzięki za informację.
 9. Adamie z home_pl, gratuluję przygotowania znakomitego wykresu, który ma szansę zrobić wrażenie na uczniach szkoły podstawowej i to tych z nieco niższych klas, bo już zdolniejsi 8-klasiści będą kręcić nosem na brak opisu osi/metodologii. Technologia to tylko jeden z elementów składających się na wydajność share-hostingu. Istotna o ile nie istotniejsza jest też implementacja oraz model biznesowy, określający w jaki sposób hostingodawca zamierza podzielić się potencjalnymi nadwyżkami wydajności z klientami. Wy dzielicie się wyjątkowo skąpo, o czym świadczą testy wydajności waszych usług w porównaniu z hostingową konkurencją. Z wpisu, który publikujesz, nie wynika nic co miałoby odwrócić ten trend. Nie publikujesz również informacji, czy ci, którzy z różnych powodów jednak zawiodą się na waszej implementacji LS będą mogli wrócić z powrotem do Apache'a.
 10. Jeśli masz dostęp do FTP, SQL, IMAP i w tytule wątku deklarujesz, że "Hostingodawca uniemożliwia migrację" to nie jest to fair z Twojej strony.
 11. Tom X

  Migracja poczty z o2

  Próba wejścia MS w rynek popularnych urządzeń mobilnych okazał się kompletną klapą, po tej porażce MS skupił się głównie na rynku korporacyjnym/biznesowym. Korzystanie (pełne) z systemu Android niejako wymusza posiadanie konta Google. Moim zdaniem usługi Google są lepiej zaprojektowane i lepiej dopasowane dla potrzeb zwykłego użytkownika.
 12. Tom X

  Migracja poczty z o2

  Przez POP3 pobierzesz tylko pocztę odebraną, nie skopiujesz w ten sposób poczty wysłanej. Sugerowałbym raczej skorzystanie z synchronizacji/kopii via IMAP.
 13. Tom X

  Migracja poczty z o2

  Polecam trzecią drogę. Pozostawienie tego konta jako konta śmieciowego, służącego do rejestrowania się w różnych, niekrytycznych serwisach, które celowo wysyłają spam. Natomiast drugie, nowe konto, służące do komunikacji i rejestrowania się w serwisach krytycznych, zależnie od wyboru ekosystemu: Microsoft/Google. Nie polecam łączyć kont. W jednym będziesz miał reklamowy śmietnik, w drugim porządek. Do backupu na wszelki wypadek (ale również do ewentualnej migracji, jeśli jednak się zdecydujesz) możesz skorzystać z prostej windowsowej aplikacji, nie wymaga ona specjalistycznej wiedzy informatycznej: https://www.broobles.com/imapsize/
 14. Tom X

  Opinie o nazwa.pl

  W ilu procentach, w skali 0-200%, jesteście Państwo zadowoleni z obciążania swoich klientów dodatkowymi kwotami za płatności BLIK? Chciałbym mieć jakąś skalę porównania
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.