Skocz do zawartości

Tom X

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Tom X w dniu 13 Stycznia

Użytkownicy przyznają Tom X punkty reputacji!

Reputacja

16 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Próba wejścia MS w rynek popularnych urządzeń mobilnych okazał się kompletną klapą, po tej porażce MS skupił się głównie na rynku korporacyjnym/biznesowym. Korzystanie (pełne) z systemu Android niejako wymusza posiadanie konta Google. Moim zdaniem usługi Google są lepiej zaprojektowane i lepiej dopasowane dla potrzeb zwykłego użytkownika.
 2. Przez POP3 pobierzesz tylko pocztę odebraną, nie skopiujesz w ten sposób poczty wysłanej. Sugerowałbym raczej skorzystanie z synchronizacji/kopii via IMAP.
 3. Polecam trzecią drogę. Pozostawienie tego konta jako konta śmieciowego, służącego do rejestrowania się w różnych, niekrytycznych serwisach, które celowo wysyłają spam. Natomiast drugie, nowe konto, służące do komunikacji i rejestrowania się w serwisach krytycznych, zależnie od wyboru ekosystemu: Microsoft/Google. Nie polecam łączyć kont. W jednym będziesz miał reklamowy śmietnik, w drugim porządek. Do backupu na wszelki wypadek (ale również do ewentualnej migracji, jeśli jednak się zdecydujesz) możesz skorzystać z prostej windowsowej aplikacji, nie wyma
 4. Tom X

  Opinie o nazwa.pl

  W ilu procentach, w skali 0-200%, jesteście Państwo zadowoleni z obciążania swoich klientów dodatkowymi kwotami za płatności BLIK? Chciałbym mieć jakąś skalę porównania
 5. Małe polskie firmy hostingowe prowadzą między sobą bezsensowną wyniszczającą wojnę cenową, której skutkiem jest brak środków na inwestycje, rozwój, innowacje.
 6. Tom X

  Pożar w OVH - SBG2

  pttk.pl i archiwalna wersja serwisu archiwum.pttk.pl
 7. Tom X

  Pożar w OVH - SBG2

  Pewnie sporo pracowników działów IT zapyta swoich szefów jak wygląda ich plan podwyżek płac
 8. Tom X

  Opinie o OVH

  Na stronie, którą linkujesz, jest wiele różnych opinii na temat różnych firm hostingowych (również polskich), generalnie można napisać tam cokolwiek i z sensem i bez sensu, nikt tego nie weryfikuje, np.: "Panel klienta działa na tyle wolno, że wykonania najprostszej operacji np. wprowadzenia serwerów DNS zajmuje 12 minut." 12 minut. Wolę opierać się na własnych doświadczeniach.
 9. Jeszcze dwa fakty, warte odnotowania: brak SLA ukryte dane abonenta domeny hostido.pl
 10. Tom X

  Opinie o OVH

  Ich panel był/jest specyficzny, przeładowany skryptami. Nie działa szybko - w niektórych momentach (logowanie, ładowanie usług) potrafi przymulić ale jeszcze mi się nie zdarzyło czekać nastu sekund. Skonfigurowanie kilku domen dziennie nie stanowi żadnego problemu. Usługa jak większość - ma swoje wady, ma też zalety, w mojej opinii tych zalet wciąż jest więcej niż wad, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Operatora można bardzo łatwo zmienić.
 11. Tom X

  Opinie o OVH

  Nie potwierdzam powyższej opinii w kontekście konfiguracji DNS/DNSSEC w panelu OVH - działa wystarczająco szybko.
 12. Na polskim rynku funkcjonuje grubo ponad setka firm i firemek hostingowych, oferujących z grubsza to samo: "najwyższą jakość usług". Większość z nich nie ma racji bytu w dłuższej perspektywie. Wasza oferta celuje raczej w mniej zasobnego klienta, takiego, który grymasi czy wydać 50,- PLN rocznie na hosting, czy nie wydać, który zmienia hostingi dla urwania 10,- PLN itd. Nie jest to przyszłościowa klientela. Przypominam o obowiązku informowania odwiedzających stronę o serwowaniu ciasteczek. Życzę powodzenia.
 13. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marcin-kusmierz-prezes-shoper-pl-opinie-kto-to-jest Klienci Shopera niech się przygotowują na podwyżki cen usług.
 14. "nie powinno się premiować kogoś za popularność" w wykonaniu nazwa_pl: https://www.nazwa.pl/blog/nazwa-pl-kolejny-rok-sponsorem-projektu-lets-encrypt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.