Skocz do zawartości

kix

Użytkownicy
 • Ilość treści

  18
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  4

kix wygrał w ostatnim dniu 30 Październik 2018

kix ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kix

  Opinie o nazwa.pl

  Usunięto ponad tysiąc komentarzy z goworka. Ciekaw jestem czemu. PS. Żeby uchronić się przed pozwem: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w5mR7y-xjpQJ:https://www.gowork.pl/nazwa.pl,953322+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl PS2. Te złote buty odbierają?
 2. kix

  Opinie o nazwa.pl

  Strach tu pisać po cytacie prezesa "pewnej" spolki notowanej na gieldzie
 3. kix

  Opinie o nazwa.pl

  LOL. Posty z odstępami kilka minut po sobie na tym goworku
 4. kix

  Opinie o hekko.pl

  Tyś tyś karate mistrz Polecam dobrą korekte do tej ksiązki, na pewno kupię, daj znać jak wyjdzie. No te prace techniczne to może jednak były potrzebne, bo w mintsie ich chyba nie robiłeś z tego co pamiętam i kończyło się tak: https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-klienci-mintshost-pl-wykradziono-wasze-dane-i-opublikowano-je-w-internecie/
 5. Miał sporo - największa jaka pamiętam masowo wykorzystana to https://www.directadmin.com/features.php?id=2036 I ta dziura była wykorzystywana zanim fix wyszedł - wiem, bo sam widziałem jak w to wali, a nie było fixa - masa koparek na userze DA się odpalała przez to. Innych dziur jest masa - jak czytasz changelogi to powinieneś wychwycić. Zresztą popatrzcie na bugfixy, można się pośmiać Zresztą widać jak ludzie z Polski błędy bezpieczeństwa zgłaszają. Hostingi dają starsze wersje, bo głównie w Polsce używany jest CL - gdzie dostarcza on fixy i zdejmuje odpowiedzialność. Jak jakaś firma puszcza stare wersje PHP z custombuilda to gratuluje odwagi i czekam na hacki.
 6. Gdyby to była jedna firma, czy dwie, zgodziłbym się, że to żaden problem. Tu w mojej ocenie mamy do czynienia z trendem, który ma bardzo wiele przyczyn - sam Prezes dhosting zresztą przyznał, że problemem jest konsolidacja rynku. Skoro konsolidacja jest problemem, to należy w mojej ocenie ustalić co jest jej przyczyną, a nie zwalczać objawy.
 7. Jak to ma drugorzędne znaczenie?! To jest najważniejsza sprawa - zidentyfikowanie problemów powodujących sprzedaż tych firm ma najważniejsze znaczenie dla poprawy rynku hostingowego w Polsce. Jak chcecie go naprawiać, jak nie wiecie co powoduje, że masa firm się sprzedała w ostatnim czasie i to wcale za nie duże pieniądze?! Chcecie leczyć objawy zamiast przyczyny? Po raz kolejny dowód na to, że to zwykła akcja marketingowa, bez absolutnie żadnej chęci naprawy rynku.
 8. Stara oferta hekko: https://web.archive.org/web/20170325233641/https://www.hekko.pl/ Nowa oferta hekko: https://web.archive.org/web/20170603212337/https://www.hekko.pl/ Zakup linuxpl: https://www.pb.pl/r22-goni-home-pl-897993 Pół roku różnicy. W jaki pokrętny sposób będzie to teraz tłumaczone? Jak ochrona antyDDoS dla klienta przy DNS Anycast? Czy się uwziąłem na dhosting? Tak, oczywiście, dominacja niszczy, poznikały wspaniałe, unikanlne firemki. Jakby były takie wspaniałe, to by się nie sprzedały. I w tym samym momencie, w stopce reklamujesz firmę, która nie dość, że sprzedaje serwery w promocji, to jeszcze dodatkowo daje kody rabatowe z refem. A potem się dziwić, że się firmy sprzedają Poza tym, to jak chcesz stałą cene, to podpisz umowę na dłuższy termin i nikt Ci ceny nie podniesie.
 9. Nie, jest jeszcze bardziej żenująca i odpychająca od firmy, ze względu na to, że owa firma probuje udawać ostatniego sprawiedliwego wśród firm hostingowych i wszędzie wciska informacje jak to jest moralnie lepsza od konkurencji.
 10. I po raz kolejny hipokryzja i odwaracanie kota ogonem. To nie pierwszy raz jak używacie najniższego poziomu marketingu: https://www.facebook.com/dhostingpl/videos/1839679279386743/?__xts__[0]=68.ARB_bo37r-rA2h_GpzIqXsmelb60UhpgcWYGFFUj2xLZyOHSU8GTmKw50ZfVubWcTxbgrBOK1-Oz_NhjfYFM-H9gyXgwldtb_sGAFGAU4zQe0IEYiptHSzGah9aBBFnIRf3sBMKcsegXyiqP2oW-9YvagEXfNw5I66d-lFCVmv18ofe4KXcpRw&__tn__=-R PS. Cytując pewien bardzo popularny obrazek w swoim czasie w branżuni: "Karma wraca"
 11. Polecam: FREE, FREE, FREE Jak się to ma do "manifestu zmian"?
 12. kix

  Opinie o nazwa.pl

  Ale to jest znany problem, ba opisywany dość często: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowy-atak-ze-sprytna-sztuczka-wezwanie-do-zawarcia-ugody/ https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uzytkownicy-facebooka-uwazajcie-na-wiadomosci-wyludzajace-hasla/ https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowa-kampanie-zlosliwego-oprogramowania-platnosc-w-systemie-dotpay/ https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowy-atak-na-prawnikow-wykorzystujacy-najnowsza-sztuczke-z-wordem/ https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/pozdrowienia-od-thomasa-czyli-nowy-zlosnik-ktory-odwiedza-z3s-pl/ Było więcej czasu spędzić na wdrożeniu systemów antyfraudowych, a nie na DNSSEC, który zwykłemu użytkownikowi jest potrzebny jak okulary ślepemu - prędzej któryś z waszych klientów ściągnie ten zainfekowany załącznik niż będzie ofiarą MITM/dns cache poisoning/etc. Zapewnienie bezpieczeństwa powinno być oparte na analizie ryzyka a nie na randomowym wdrażaniu różnych usług. A jak zamierzacie użyć argumentu zwiększenia bezpieczeństwa w przypadku DNSSEC - DNSSEC sam w sobie niewiele daje jak nie ma SSL na usłudze - więc czemu nie wprowadziliście równocześnie Lets Encrypt, by zwiększyć bezpieczeństwo waszych klientów - pytanie retoryczne, wszyscy wiemy, że chodzi o pieniądze.
 13. Ta dyskusja nie ma sensu. Jeśli ktoś tu fasonu nie trzyma, to jesteś to Ty, przychodząc tutaj i opowiadając jakieś farmazony jak to byliście pierwsi z macierzami SSD Ładna bufonada.
 14. Nie zrozumieliśmy się - racja, jest masa firm, które nie robią hałasu i sobie powoli rosną. I to zwykle bardzo dobre firmy biorąc pod uwagę całość rynku. Chodzi mi o takie, które maja parcie na szybkie i wielkie wzrosty - czyli kiedyś to był biznes-host (i jechanie po bandzie z cenami), zenbox (i ściąganie opiniotwórczych blogerow co się potem obróciło przeciwko nim), teraz dhosting. "No to ładnie się Pan przedstawił przed milionami słuchaczy." Twierdzisz, że przyszedłeś się przedstawić, w dodatku ludziom z branży. Jak ci ludzie mają Cię brać poważnie, jak piszesz brednie pokroju "pierwsi mielismy macierze SSD"?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.