Skocz do zawartości
theqkash

Opinie o hekko.pl

Polecane posty

dzisiaj już totalnie ro******i mnie

- 30.04.2019 - Do tego dnia system Wirtualnego Portfela działa identycznie jak obecnie. Zbierane są zasilenia portfela wszelkimi dotąd dostępnymi metodami: polecenia, przelewy, SMS itd. Środki można wykorzystywać na zakup naszych usług.
- 1.05.2019 - Wyłączamy promocję "Doładowanie za polecenie" oraz zamrażamy inne formy zasilenia portfela, jak SMS, API  itp. Portfela nie można już doładować, ale wykorzystanie środków jest wciąż możliwe. Zasady wykorzystania zgromadzonych do tej pory środków pozostają bez zmian.
- 01.05.2020 - Planowana data całkowitego wyłączenia Wirtualnego Portfela. Zapraszamy do wykorzystania swoich środków z portfela na nasze usługi przed upływem tego terminu.

reasumując upadku ciąg dalszy

To co, jak ktoś ma więcej to zamiast mu to wypłacić to ma sobie za to kupić worek serwerów?

No chyba, że będzie możliwość opłacenia usług na dłuższy okres niż jednego roku.

1 godzinę temu, Pieka napisał:

To co, jak ktoś ma więcej to zamiast mu to wypłacić to ma sobie za to kupić worek serwerów?

No chyba, że będzie możliwość opłacenia usług na dłuższy okres niż jednego roku.

ROZDYSTRYBUOWAĆ PIENIĄŻKI! Co może pójść nie tak xD

9 godzin temu, zlotowinfo napisał:

dzisiaj już totalnie ro******i mnie

- 30.04.2019 - Do tego dnia system Wirtualnego Portfela działa identycznie jak obecnie. Zbierane są zasilenia portfela wszelkimi dotąd dostępnymi metodami: polecenia, przelewy, SMS itd. Środki można wykorzystywać na zakup naszych usług.
- 1.05.2019 - Wyłączamy promocję "Doładowanie za polecenie" oraz zamrażamy inne formy zasilenia portfela, jak SMS, API  itp. Portfela nie można już doładować, ale wykorzystanie środków jest wciąż możliwe. Zasady wykorzystania zgromadzonych do tej pory środków pozostają bez zmian.
- 01.05.2020 - Planowana data całkowitego wyłączenia Wirtualnego Portfela. Zapraszamy do wykorzystania swoich środków z portfela na nasze usługi przed upływem tego terminu.

reasumując upadku ciąg dalszy

A to nie wynika, z tego same co ostatnio robił SkyCash? Czyli ich usługa (portfel) może powodować iż mogą podchodzić pod ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i wspieraniu przestępczości zorganizowanej (czy jakoś tak).

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jarodebombel
      Dobry!

Jak w temacie: czy komuś ze społeczności hostingi zrzeszone w H88 już podniosły ceny bądź zmieniły pakiety na gorsze/lepsze? A może już robią integracje i przenosiny userów lub usług między firmami?

Byłbym wdzięczny za wszelkie info. Mam na Superhost hosting i parę domen, jak na razie sobie chwalę. Ale szykują się zmiany, więc chciałbym wiedzieć, kiedy należałoby robić ostateczny backup całości i wolać o authinfo.  To raz.

Dwa, gdzie poza hostingami z grupy H88 zrobić bezpieczną przystań? Ostatnio ładnie z mojej strony wygląda HitMe.pl, kupiłem teraz u nich parę domen i nie narzekam. Ale martwi mnie ostatni news, jaki wyszperałem na Pulsie Biznesu, że R22 (czyli H88) dopiero się rozkręca... Ach z góry uprzedzam - OVH odpada. Nie pytajcie dlaczego...
      https://www.pb.pl/r22-sie-rozpedza-901992
    • Przez Artur Pajkert Hekko.pl
      Cześć,

W tym wątku będziemy publikować oficjalne informacje o ważnych zmianach, specjalnych ofertach, istotnych modyfikacjach technicznych, kodach promocyjnych itp. - zgodnie z tematem wątku.

A że dzisiaj Black Friday, to oficjalnie w dniu dzisiejszym:

nowy hosting -90% z kodem H90ALBLF17 rejestracja domeny -70% z kodem D70MLKBD17 nowy VPS OPENVZ -50% z kodem V50OPBLW17 nowy VPS KVM -50% z kodem V50KVBLW17 rejestracja SSL -25% z kodem S25MLBLW17  
      Liczba usług w każdej grupie ograniczona zgodnie z informacjami na stronie.
    • Przez Rafx
      Witam na nowym forum

Chciałbym zmienić hosting z hekko za który płacę obecnie coś około 117 zł, czyli po podniesieniu cen opcja Start+ na jakiś hosting, który obsługuje let's encrypt. 
      Zastanawiam się nad tymi:
      mydevil - md1 za 150 zł
      kei - hosting start ssd za 123 zł
      zenbox - 5k za 150 zł
      atthost - professional za 79 zł

Z tego co mi wiadomo to każda z ofert posiada let's encrypta, ale mogę się mylić. Najkorzystniej cenowo wygląda atthost, ale może warto zapłacić więcej i mieć lepsze warunki. Co jeszcze moglibyście polecić? Najlepiej jakieś większe firmy tak jak te wymienione.

Pozdrawiam,
      Rafał

• Przez theqkash
      Temat do zgłasznia opinii i uwag na temat oferty firmy mintshost.pl.
    • Przez theqkash
      Temat do zgłasznia opinii i uwag na temat oferty firmy biznes-host.pl.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.