Skocz do zawartości
theqkash

Opinie o mintshost.pl

Polecane posty

14 godzin temu, Debek napisał:

Za każdym razem, gdy chcę się skontaktować z supportem przez formularz kontaktowy dostaję informację "Nieoczekiwany błąd".

Z różnych przeglądarek. Mogę prosić o jakiś kontakt?

Cześć! Podeślij proszę zrzut ekranu przedstawiający przykładowo wypełniony formularz i błąd, który widzisz. Przetestowałem teraz opisany przez Ciebie problem z dwóch różnych przeglądarek, ale zgłoszenie zostało przesłane poprawnie. Zrzuty możesz przesłać na bok@mintshost.pl - sprawdzimy to. Daj również znać z jakich przeglądarek i systemu korzystasz. Jeśli masz jakieś niestandardowe ustawienia przeglądarki (np. wyłączona obsługa js), to też może być istotna informacja. Dziękujemy! :)

• Lubię 1

Czy to uczciwe że, serwer dedykowany bez informacji zostaje przenoszony na inny hosting a wszystkie zgromadzone środki na jego opłaty zostają na starym(mints)? Ponad 500zł w portfelu przeznaczone na opłatę serwera dedykowanego jest bezużyteczne.

moje konto zniknęło wraz z środkami na nim, ostatnia znana mi kwota 438zł

coś nie mogą mojego konta znaleźć, policja? uke? uokik?

8 minut temu, zlotowinfo napisał:

policja? uke? uokik?

A może zacznij od najprostszej rzeczy - kontakt z obecnym właścicielem marki? (wiem miewam głupie pomysły, sorki)

• Lubię 1

a co ja niby robie, totalna zlewka stamtąd

najpierw miałem mintshost login: zlotowinfo@go2.pl, program partnerski: mintshost.pl/aff.php?aff=1119
później założyłem konto: zlotowinfo, także na mail zlotowinfo@go2.pl

przy migracjach zgubili moje konto, jak mogę odpuścić kradzież kilkuset złotych
wysyłałem im też loginy innych kont które doładowywałem z mojego i nadal totalna zlewka

"niestety pod wskazanym mailem odnajduję wyłącznie konto w BiznesHost."

Edytowano przez zlotowinfo

Poproszę numer zgłoszenia na priv. @zlotowinfo

PS. Jeśli chodzi o sam wątek dot. opinii o MH  - proponuję administracji go zamknąć/zmergować z tematem Hekko.pl, bo od października Mintshost.pl jest już marką Hekko.pl. Może @theqkash da radę ogarnąć ten temat?

W dniu 1.11.2018 o 22:24, .ojciecRydzyk napisał:

@theqkash da radę ogarnąć ten temat?

Zrobi się bałagan więc po prostu zamknę niniejszy temat ;)

Dalsza dyskusja --> 

• Lubię 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez jarodebombel
      Dobry!

Jak w temacie: czy komuś ze społeczności hostingi zrzeszone w H88 już podniosły ceny bądź zmieniły pakiety na gorsze/lepsze? A może już robią integracje i przenosiny userów lub usług między firmami?

Byłbym wdzięczny za wszelkie info. Mam na Superhost hosting i parę domen, jak na razie sobie chwalę. Ale szykują się zmiany, więc chciałbym wiedzieć, kiedy należałoby robić ostateczny backup całości i wolać o authinfo.  To raz.

Dwa, gdzie poza hostingami z grupy H88 zrobić bezpieczną przystań? Ostatnio ładnie z mojej strony wygląda HitMe.pl, kupiłem teraz u nich parę domen i nie narzekam. Ale martwi mnie ostatni news, jaki wyszperałem na Pulsie Biznesu, że R22 (czyli H88) dopiero się rozkręca... Ach z góry uprzedzam - OVH odpada. Nie pytajcie dlaczego...
      https://www.pb.pl/r22-sie-rozpedza-901992
    • Przez theqkash
      Temat do zgłasznia opinii i uwag na temat oferty firmy hekko.pl.
    • Przez theqkash
      Temat do zgłasznia opinii i uwag na temat oferty firmy biznes-host.pl.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.