Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o mintshost.pl


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Debek napisał:

Za każdym razem, gdy chcę się skontaktować z supportem przez formularz kontaktowy dostaję informację "Nieoczekiwany błąd".

Z różnych przeglądarek. Mogę prosić o jakiś kontakt?

Cześć! Podeślij proszę zrzut ekranu przedstawiający przykładowo wypełniony formularz i błąd, który widzisz. Przetestowałem teraz opisany przez Ciebie problem z dwóch różnych przeglądarek, ale zgłoszenie zostało przesłane poprawnie. Zrzuty możesz przesłać na [email protected] - sprawdzimy to. Daj również znać z jakich przeglądarek i systemu korzystasz. Jeśli masz jakieś niestandardowe ustawienia przeglądarki (np. wyłączona obsługa js), to też może być istotna informacja. Dziękujemy! :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

a co ja niby robie, totalna zlewka stamtąd

najpierw miałem mintshost login: [email protected], program partnerski: mintshost.pl/aff.php?aff=1119
później założyłem konto: zlotowinfo, także na mail [email protected]

przy migracjach zgubili moje konto, jak mogę odpuścić kradzież kilkuset złotych
wysyłałem im też loginy innych kont które doładowywałem z mojego i nadal totalna zlewka

"niestety pod wskazanym mailem odnajduję wyłącznie konto w BiznesHost."

Edytowane przez zlotowinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poproszę numer zgłoszenia na priv. @zlotowinfo

 

PS. Jeśli chodzi o sam wątek dot. opinii o MH  - proponuję administracji go zamknąć/zmergować z tematem Hekko.pl, bo od października Mintshost.pl jest już marką Hekko.pl. Może @theqkash da radę ogarnąć ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.