Skocz do zawartości

.ojciecRydzyk

Użytkownicy
 • Ilość treści

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez .ojciecRydzyk

 1. Generalnie RODO narzuca na Ciebie obowiązek informacyjny. Ten spełnić możesz na różne sposoby - warto przy formularzach kontaktowych itd. umieścić informację dot. administratora danych osobowych (np. coś jak klauzule na naszej stronie), możesz też utworzyć do tego oddzielną zakładkę.
 2. Cześć! Zapoznaj się z naszym narzędziem - generatorem polityki prywatności udostępnianym zupełnie bezpłatnie. Masz wiele pól wyboru, gdzie zaznaczasz, w jaki sposób przetwarzasz dane osobowe itd. Tak wypełniony formularz wygeneruje Ci gotową politykę prywatności. Narzędzie jest dostępne na tej stronie - nie musisz być naszym klientem, aby móc z niego skorzystać: https://www.hekko.pl/generujpolityke.html No i koniecznie zapoznaj się z naszą prezentacją dla webmasterów dot. RODO - również MISTRZOSTWO w wykonaniu @Artur Pajkert Hekko.pl, docenione na scenie SEO/SEM. Prezentacja jest dostępna w wygodnej formie - PDF: https://hekko.pl/blog/rodo Pozdro
 3. W momencie, gdy jest to usługa root my nie mamy do niej dostępu. Konfiguracją i zarządzaniem systemem zajmujesz się Ty, taka jest specyfika usługi typu root.
 4. Pisałem już w temacie opinii o MintsHost.pl, ale napiszę tutaj jeszcze raz: jeśli się z nami kontaktowałeś i nie uzyskałeś pomocy po połączeniu marek, zapraszam na priv z numerem zgłoszenia. Zweryfikuję sytuację. System działa tak, że rozpozna Twój e-mail w bazie wszystkich połączonych marek, nic tutaj nie ma prawa się "zgubić". Tak samo jeśli inne osoby mają jakiś problem obsługowy - zapraszam.
 5. Poproszę numer zgłoszenia na priv. @zlotowinfo PS. Jeśli chodzi o sam wątek dot. opinii o MH - proponuję administracji go zamknąć/zmergować z tematem Hekko.pl, bo od października Mintshost.pl jest już marką Hekko.pl. Może @theqkash da radę ogarnąć ten temat?
 6. W Zenbox.pl możesz również dokupić dodatkową powierzchnię pod pocztę.
 7. @bolczan, jeśli mogłaby być to oferta hostingu dedykowanego to zapraszam do Hekko.pl: https://www.hekko.pl/hosting_dedykowany.html Ewentualnie VPS do konfiguracji we własnym zakresie: https://www.hekko.pl/serwery_vps.html Jeśli zależy Ci jednak na czymś bez własnej administracji i taniej, to zainteresuj się ofertą Zenbox.pl.
 8. Jak widać komunistyczne praktyki lubią nie tylko w akcjach marketingowych
 9. Jeśli aktualne - zapraszam do kontaktu. Wysłałem wiadomość.
 10. Cześć! Podeślij proszę zrzut ekranu przedstawiający przykładowo wypełniony formularz i błąd, który widzisz. Przetestowałem teraz opisany przez Ciebie problem z dwóch różnych przeglądarek, ale zgłoszenie zostało przesłane poprawnie. Zrzuty możesz przesłać na bok@mintshost.pl - sprawdzimy to. Daj również znać z jakich przeglądarek i systemu korzystasz. Jeśli masz jakieś niestandardowe ustawienia przeglądarki (np. wyłączona obsługa js), to też może być istotna informacja. Dziękujemy! :)
 11. Witaj, odezwij się na priv lub wyślij do nas bezpośrednio zgłoszenie - zerkniemy
 12. Witaj Piotr, Generalnie w przypadku domen krajowych .pl jest wymagana zgodność danych abonenta domeny. Zatem nowy rejestrator domeny nie ma możliwości zmiany danych w swoim systemie i puszczenia transferu w ten sposób "na słowo honoru". Najrozsądniej będzie wykonać e-cesję i później zainicjować transfer do nowego rejestratora domeny.
 13. Pełna zgoda. Swoją drogą, sam tak miałem - w moim przypadku rozesłałem CV i akurat się wstrzeliłem w dobry czas. Praca zdalna ma swoje plusy, potrzebna jest tylko samodyscyplina i można pracować naprawdę wydajnie.
 14. W Zenbox pracowałem całkowicie zdalnie, w Hekko również pracuję całkowicie zdalnie. Jest możliwe, nawet w przypadku adminki. Jak są odpowiednie narzędzia do dobrej organizacji pracy zdalnej to da się wszystko. W sumie gdybym mieszkał bliżej siedziby to wolałbym pracę w biurze, ale praca w domowym zaciszu na pewno ma swoje plusy - choćby te ekonomiczne. Ja piszę z perspektywy supportu.
 15. Hej! Z tego co się orientowałem jakiś czas temu HRD.pl planuje przygotować nową wersję modułu i własny soft. Skontaktuj się z ich wsparciem. Ewentualnie zapytaj się tutaj czy planują rozwój: http://appkorn.com/pl/products/p/whmcs_hrd
 16. Z moich obserwacji wynika, że są to proste czynności typu dodawanie domeny, zmiana rekordów DNS, zarządzanie bazami danych, zarządzanie kontami FTP, zarządzanie skrzynkami e-mail, wspomniana wersja PHP, wykorzystanie zasobów, menadżer plików.
 17. W zasadzie i tu, i tu. Jako użytkownik bardzo lubię DirectAdmin, używam go od 11 roku życia. Jest może niezbyt piękny swoim interfejsem, ale jest za to intuicyjny w obsłudze. Pracując zarówno w Zenbox, jak i teraz w Hekko bardzo rzadko spotykam klientów, którzy sobie nie radzą z tym panelem. Nie zapominajmy też o klientach mających dostępy do poziomów user+ ;-). W Hekko zmiana wersji PHP jest możliwa dla konkretnej domeny. Domena A może mieć 5.4, domena B może mieć 7.0, domena C może mieć 5.6 itd... ;-).
 18. @Przemek Jagielski <- uderzaj tutaj bez zastanowienia ;-).
 19. Dlaczego twierdzisz, że spadnie jakość usług i obsługi? Uwierz mi, że jest przeciwnie, bo każda marka ma wdrażane pewne standardy z innych marek - coś, co jest najlepsze w jednej z marek i sprawdza się, jest wdrażane w innych. Co do futurehost.pl, również został przejęty.
 20. Na dzień dzisiejszy jest to Linux Mint i spełnia moje oczekiwania.
 21. Mattermost wiernie odwzorowuje Slacka, no i oczywiście instalujesz go u siebie - masz pełny dostęp do zarządzania, m.in. emotikonami i innymi funkcjami.
 22. Szybszy i ciekawszy udostępnia Zenek - http://generator-hasel.zenbox.pl
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.