Skocz do zawartości

bolczan

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Oferujecie przenosiny? (w cenie ) Z tego co patrzę, to oferta wygląda ok. Jedynie martwi mnie to, że na stronie ceny są wyższe. To będzie stała cena czy jak w @nazwa.pl po roku drożej, bo lubimy doić stałych klientów? [edit] A ok, widzę najtańszy pakiet + dodatkowe GB
  2. Nie zrozumiałeś mojego zapytania. Mam budżet 1500 netto, sama poczta zajmuje ok 120 gb. Twoja propozycja to 280 netto/msc. Zenbox skrzynki max. 5 gb, u mnie mają średnio 15 gb.
  3. Mam w nazwa.pl hosting. Generalnie strona jest nieduża, ale mam dużo skrzynek pocztowych po imapie (łącznie jakieś 120 GB maili). Chciałbym to wszystko przenieść, bo mnie strasznie zdenerwowali gdy dałem zgłoszenie o kod authinfo Zadzwonił konsultant czemu chcę przenieść, on mi da rabat itd. (10 zł netto rabatu, czyli 90 zł netto po rabacie, gdzie OVH ma 50 zł brutto). Powiedziałem, że nie chcę bo drogo itd. To po kilku dniach bezczelnie wysłali fakturę proforma na przedłużenie domeny od... 30.04.2019 do 2020 roku! Tak, żeby jeszcze jeden okres rozliczeniowy zahaczyć. Co najlepsze na proformie było tylko "przedłużenie domeny zzzz.pl", natomiast dopiero na fakturze VAT wypisany był okres na jaki jest przedłużenie. Ja zawczasu nie widziałem tej faktury. Księgowość dostała, zapłaciła (mamy 5 domen, które w różnym terminie się kończą), więc po prostu opłacili. Dopiero jak dostali fvat, to odezwali się do mnie, żebym zobaczył jaki termin przedłużenia. Oczywiście te ****** z @nazwa.pl nie widzą problemu, oni tylko wysłali proformę, mimo, że nikt takiej oferty na przedłużenie nie akceptował. To tym bardziej zmotywowało mnie do przenosin. Rocznie zostawiamy u nich jakieś 1500 netto złotych, ale widać śmierdzi im ten pieniądz. Strony nie mają dużego ruchu, jakieś 1000 wyświetleń dziennie, natomiast zależy mi najbardziej na bezproblemowej obsłudze poczty.
  4. Czy ten serwer mogę przedłużać w nieskończoność czy mogą mi podnieść cenę?
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.