Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o hekko.pl


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

To już nie to hekko, co kiedyś. Na stronie można się dać wrobić. Oferta serwerów dedykowanych, np pakiet za 122zł brutto, u góry informacja, że podczas wpisania kodu promocyjnego otrzymamy 50% rabatu na serwer dedykowany. Okazuje się jednak, że ceny w ofercie na stronie głównej są już podane z rabatem, także najtańszy serwer wynosi 244zł brutto, po wpisaniu kodu dopiero zmienia się na 122zł. 

Na pierwszy rzut oka można się spodziwać 50% rabatu od kwoty 122zł, ale niestety tak nie jest :) 

Zresztą wszystkie marki przejęte przez H88 działają na tym samym patencie. 

Edytowane przez Kolopik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 7.06.2018 o 19:25, SomeGuy napisał:

 

O 3 w nocy liczyłeś na odpowiedź w ciągu 15 minut? Tam chyba Dział Obsługi Klienta pracuje do 20.

@Kolopik też się prawie naciąłem :)

Wiem, że offtop, ale skoro 15 minut to 15 minut. W MyDevil o 3 w nocy wysłałem zapytanie na temat usług i dostałem odpowiedź przez 4 nad ranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.10.2018 o 16:29, zlotowinfo napisał:

po migracji z mintshost.pl do hekko.pl zgubili/ukradli środki z mojego konta ponad 400zł,
uważajcie na swoje konta szczególnie jak na ten sam mail
mieliście założone konta na: mintshost.pl i biznes-host.pl

 

Pisałem już w temacie opinii o MintsHost.pl, ale napiszę tutaj jeszcze raz: jeśli się z nami kontaktowałeś i nie uzyskałeś pomocy po połączeniu marek, zapraszam na priv z numerem zgłoszenia. Zweryfikuję sytuację. System działa tak, że rozpozna Twój e-mail w bazie wszystkich połączonych marek, nic tutaj nie ma prawa się "zgubić". Tak samo jeśli inne osoby mają jakiś problem obsługowy - zapraszam.

Edytowane przez .ojciecRydzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.12.2018 o 18:54, zlotowinfo napisał:

nie jest to już tak dobry interes jak był kilka lat temu, w zasadzie upada
nikogo nie stać na tydzień napieprzania czegoś co przynosi znikome zyski

Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na hekko przez tydzień? xD

No najogólniej mówiąc to żaden więc na twoim miejscu zainwestowałbym w coś bardziej sensownego i na pewno nie w hosting www a vps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie vpsa trochę się zraziłem do nich, może dużej wiedzy nie mam ale po skorzystaniu z gotowej konfiguracji z vestacp co było mi potrzebne posiadałem lecz okazało się że magicznym sposobem vps na którym po tym zabiegu zabiegu nie było nic robione został teoretycznie przejęty do prawdopodobnych ataków co skutkowało jego blokada,  teraz posiadam vps u konkurencji w takiej samej konfiguracji odziwo vps chodzi miesiąc czasu i nie został przejęty ani razu do rzekomych ataków co przytrafiało się na hekko

Edytowane przez szogun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, #Gremsonkowy# napisał:

Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na hekko przez tydzień? xD

No najogólniej mówiąc to żaden więc na twoim miejscu zainwestowałbym w coś bardziej sensownego i na pewno nie w hosting www a vps.

 

ty jak coś doradzisz... od kilku lat na hostingach przy 10-20x większym ruchu

miałbym teraz się przesiadać, gdy strona prawie nie używana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, #Gremsonkowy# napisał:

Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na hekko przez tydzień? xD

No najogólniej mówiąc to żaden więc na twoim miejscu zainwestowałbym w coś bardziej sensownego i na pewno nie w hosting www a vps.

Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na VPSie xD

Edytowane przez mrViperoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vps czy hosting, tak samo prosto włączyć/wyłączyć cloudflare, rozumiem że promujesz swoje vps'y?
teoretycznie w każdej chwili mogę dezaktywować cloudflare, ale czemu mam to robić skoro pół świata tego używa celem zabezpieczenia i odciążenia serwera
a tak po za tym chyba wreszcie naprawili, bo strona wreszcie zaczęła chodzić, ale ten uptime 75% to cienko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zlotowinfo napisał:

vps czy hosting, tak samo prosto włączyć/wyłączyć cloudflare, rozumiem że promujesz swoje vps'y?
teoretycznie w każdej chwili mogę dezaktywować cloudflare, ale czemu mam to robić skoro pół świata tego używa celem zabezpieczenia i odciążenia serwera
a tak po za tym chyba wreszcie naprawili, bo strona wreszcie zaczęła chodzić, ale ten uptime 75% to cienko...

 

1. Dlaczego wszyscy używacie tego Cfa skoro i tak każdy wie iż można takową stronę wyłączyć są już znacznie lepsze rozwiązania może i nie takie molochy jakim jest CF ale znacznie lepsze pod kątem filtrowania req. (od razu zaznaczam że to również zależy do czego chcecie takiego CF wykorzystywać jeśli stricte tylko dla CDN to jak najbardziej)

2. Nie nie posiadam / nie pracuję w żadnej firmie która oferuje serwery vps :D poza tym nigdzie nie proponuję konkretnej marki (chyba że ktoś konkretnie zapyta).

3. Dlaczego vps? Z bardzo prostej przyczyny na hostingu www poza tym co zapewni ci twój usługodawca podczas trwania takiego ataku nie możesz nic poza ewentualna konfiguracją cfa i htaccess reszta to już kwestia providera który zapewne w większości przypadków zaproponuje wyższy pakiet i tym samym nie pomoże w problemie (oczywiście tutaj mocno zgeneralizowałem i zapewne znajdą się firmy które pomogą i w takich sytuacjach) .

A na vps ewentualnie nawet hosting www + proxy (vps/dedyk) + CF / (inne rozwiazanie) spisze się w moim odczuciu znacznie lepiej i o tym cały czas mówię żeby mieć zawsze w takich sytuacjach serwer przed docelowym www na którym możemy uporać się z problemem.

Apropo tego innego rozwiązania to opcji jest kilka: ddos-guard.net , nooder.net i zapewne znajdzie się więcej.

4 godziny temu, mrViperoo napisał:

Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na VPSie xD

(I tutaj również zbyt mocno zgeneralizowałem :D)

 

Zobacz up.

I to też zależy od tego iloma vps dysponujemy, jakie maja parametry i końcowo co na nich stoi.

https://github.com/duy13/vDDoS-Protection

Nawet takie mini rozwiązanie z githuba ustawione przed webservem może dać spory efekt już nie mówiąc o tym co jeszcze za magie można zrobić samemu.

Edytowane przez #Gremsonkowy#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie ddosuje, nie warto... Jak już pisałem problem był/jest? z konfiguracją/blokowaniem IP Cloudflare przez hekko, a twierdzili że nie. Vps mam, ale po co mam zmieniać skoro wszystko w sumie chodzi pomijając feralny tydzień.

Jakbym chciał to w ciągu godzinki, mogłem przenieść istotniejsze elementy na darmowy hosting, aktualnie nazwa.pl, chyba 1zł za rok.

Cloudflare jest darmowe, odciąża właściwy serwer od powtarzalnych statycznych elementów jak obrazki itp , coś tam ukrywa i zabezpiecza, wystarczy...

Edytowane przez zlotowinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zlotowinfo napisał:

Nikt mnie nie ddosuje, nie warto... Jak już pisałem problem był/jest? z konfiguracją/blokowaniem IP Cloudflare przez hekko, a twierdzili że nie. Vps mam, ale po co mam zmieniać skoro wszystko w sumie chodzi pomijając feralny tydzień.

Jakbym chciał to w ciągu godzinki, mogłem przenieść istotniejsze elementy na darmowy hosting, aktualnie nazwa.pl, chyba 1zł za rok.

Cloudflare jest darmowe, odciąża właściwy serwer od powtarzalnych statycznych elementów jak obrazki itp , coś tam ukrywa i zabezpiecza, wystarczy...

Ok rozumiem, aczkolwiek jak już pisałem to nawet już nie jest kwestia zmiany hosta a postawieniu proxy na tym vps :D Co do CF to jak najbardziej jak zresztą napisałem zależy pod co i akurat w twoim przypadku się sprawdzi. Co do ukrywania real adresu IPv4 usługi przez CF to nie jest takie proste ponieważ żeby to miało sens trzeba odpowiednio skonfigurować web server (zezwolenie jedynie na adresy IPv4 proxy CF) ponieważ skanery takie jak censys nam to chwycą.

Edytowane przez #Gremsonkowy#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od 29 grudnia padaczka z hostem wirt17.biznes-host.pl

dzisiaj już całkiem wszystko padło

 

Dodanie zakresów IP od Cloudflare, ze względów bezpieczeństwa nie jest możliwe i w najbliższym czasie nie rozważamy wprowadzenia tego do naszej polityki bezpieczeństwa.

czyli hosting ten stracił już zupełnie sens

Edytowane przez zlotowinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam stosują overseling jeden z najgorszych gówien wszystko co h88 przejmuje to wszystko to chłam wszystko działa jeszcze gorzej mam stronę na wordpressie wejdzie na nią w trybie live 20 osób i już jej nie otworzę przez 2h + do tego mają jeden główny wspólny serwer tylko przekierowanie ip failover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.