Skocz do zawartości

SomeGuy

Użytkownicy
 • Zawartość

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana SomeGuy w Rankingu w dniu 1 Październik

SomeGuy posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

39 Excellent

1 obserwujący

O SomeGuy

 1. Certyfikaty SSL

  Tylko po co płacić za EV skoro gwarancja to pic na wodę
 2. Certyfikaty SSL

  @smarthost ale nikt nie każe tego używać, to jaki certyfikat wybierasz i jaką masz gwarancję zależy od Ciebie. Rozumiem, że teraz zrezygnujesz z GeoTrust dla https://www.smarthost.pl/ i weźmiesz darmowy certyfikat?
 3. Certyfikaty SSL

  Przykład comodo wraz z ich regulaminem: https://support.comodo.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/13/17/what-does-the-warranty-actually-mean
 4. Certyfikaty SSL

  https://certyfikatyssl.pl/faq/podstawowe-informacje/w-jaki-sposob-zabezpiecza-mnie-gwarancja.html
 5. Oferta Nazwy z WHT: VPS za piątaka

  Ich celem na pewno nie jest klient, który sobie dla testu choćby i opłacił miesiąc. Poza tym, "obgadywanie" dotyczy głównie "działań marketingowych", prowadzą dziwną politykę, można powiedzieć kontrowersyjną, ale chyba jeszcze trochę brakuje do całkowitego bojkotu. Oferta może być ciekawa, dla niektórych klientów , tyle. Co Kowalskiego obchodzi jakieś WHT, skoro chce tylko mieć prosty serwerek do zabawy. Za taką cenę? Spoko, najedzą się klientami, którzy grają w jakieś śmieszne gierki internetowe, dzieci postawią sobie serwerki i jakaś kaska tam wpadnie, a potem ceny pójdą w górę pewnie. Nie, że ich bronię czy coś, generalnie to mam to w głębokim poważaniu i usługi u nich na pewno żadnej nie zamówię, ale klientele oni sobie przyciągną, na krótko czy długo to czas pokaże. Kebsy zawsze się sprzedadzą, nieważne jak psioczy się na daną markę jaka to ona jest zła
 6. Starsze CMS a aktualizacja do MariaDB 10.1

  @carcow @Rafiki Jeśli to update mysql. to iconv zbędny, a co do query to tak, wystarczy wrzucić to query albo skorzystać z wbudowanej funkcji w ten okropny CMS setUTF().
 7. Oferta Nazwy z WHT: VPS za piątaka

  Windowsa się da zainstalować.
 8. Opinie o OVH

  @mrViperoo Zablokowanie wszystkich portów nie uchroni przed DDoSem, ten atak poleci przez infrastrukturę tak czy inaczej, poza tym taka inwestycja to trochę hajsu, a on się musi zgadzać. Dodatkowo wielkim, ogromnym plusem jest to, że napisali, iż cena będzie zwiększona tylko na okres 12 mscy. Żadna inna firma usprawiedliwając się podwyżką cen takiej gwarancji nie dała, po starej cenie klient nadal może przedłużyć na okres 12 mscy i go to nie zaboli w żaden sposób.
 9. DDoS z informacją o przyczynie

  "Dzień dobry, mój serwer teamspeak/<wstaw tu nazwę gry> jest atakowany przez gracza". That's all.
 10. Jakich używacie autoinstalatorów ?

  O @SiXwishlist o tym akurat zapomniałem, chyba jedyny, z którego byłem zadowolony to właśnie instalator od Pleska. Installatron do dziś ma sporo bugów, więc jego uplasuję na miejscu III, a na II będzie softaculous. Z innymi w środowiskach hostingowych się chyba nie spotkałem.
 11. Narzędzie do szyfrowania w chmurze

  Ja swojego czasu kiedyś pakowałem pliczki a potem traktowałem GPG. Obecnie dane trzymam na szyfrowanych partycjach, a bardziej wrażliwe na duplikatach szyfrowanych partycji w plikach, minus taki, że po odmontowaniu trochę GB leci bo to plik. Nie płacę za transfer bo leci wszystko na dedyka, więc w GPG się już nie bawię, ale czasem się zdarzy.
 12. Jaki darmowy panel administracyjny?

  Vestę najbardziej borni sam layout i wszystkie wymagane opcje. Ot co, taka prawda. Gdyby te same funkcjonalności podpiąć pod interfejs webmina, już nie byłoby tak pięknie
 13. Jakich używacie autoinstalatorów ?

  Autoinstalatory są spoko w środowisku testowym, nawet te dockerowe gotowce, nic poza tym.
 14. [Forum] Propozycje i błędy

  U mnie na Vivalidi (Linux) działają polskie ogonki jak przestawię je na Ubuntu, Roboto, Lato akurat nie ma PL znaków, a sam font działa na podglądzie google-fonts, który z kolei zawiera -ext ( jak napisał @likufanele )
 15. Poszukiwany pilnie programista do małego zlecenia

  C? C++? Cokolwiek więcej ?
×