Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

hrd - czy ktoś używa nowego API ?


smarthost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z Was używa może nowego API hrd ? Przebudowuję aktualnie cały mój system i chyba nie ma sensu wdrażać "mostków" do starego API. Wolałbym nowe - ale czy ktoś może potwierdzić, że działa?

 

Od razu prośba: nie piszcie, żebym wdrożył sobie API NASK 🙂 Nie o to chodzi w moim pytaniu.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja trochę nie na temat - dostosowałem system do "mostków" do starego API i wydaje mi się, że działa dużo wolniej. Skrypty, które wykonywały się kilkanaście sekund teraz wykonują się po 5-6 minutach. Mam nadzieję, że komunikacja z nowym API będzie szybsza (chociaż jeszcze nie próbowaliśmy).

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, smallservers napisał:

Witam,

Ja trochę nie na temat - dostosowałem system do "mostków" do starego API i wydaje mi się, że działa dużo wolniej. Skrypty, które wykonywały się kilkanaście sekund teraz wykonują się po 5-6 minutach. Mam nadzieję, że komunikacja z nowym API będzie szybsza (chociaż jeszcze nie próbowaliśmy).

Pozdrawiam

 

SOAP :) Większość API jest w JSON i nie ma żadnego problemu a HRD lubi kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MateuszCODE napisał:

SOAP :) Większość API jest w JSON i nie ma żadnego problemu a HRD lubi kombinować...

 

JSON to tylko formatowanie wyjściowe. SOAP może wydawać się przeżytkiem gdzie dużo RESTa w około, aczkolwiek wydaje mi się, że error handling przy SOAP lepiej wypada.  Prawdopodobnie mieli jakiś powód, dla którego poszli w tę stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.