Skocz do zawartości
smarthost

hrd - czy ktoś używa nowego API ?

Polecane posty

Witam,

Czy ktoś z Was używa może nowego API hrd ? Przebudowuję aktualnie cały mój system i chyba nie ma sensu wdrażać "mostków" do starego API. Wolałbym nowe - ale czy ktoś może potwierdzić, że działa?

Od razu prośba: nie piszcie, żebym wdrożył sobie API NASK 🙂 Nie o to chodzi w moim pytaniu.

Wojtek

Witam,

Ja trochę nie na temat - dostosowałem system do "mostków" do starego API i wydaje mi się, że działa dużo wolniej. Skrypty, które wykonywały się kilkanaście sekund teraz wykonują się po 5-6 minutach. Mam nadzieję, że komunikacja z nowym API będzie szybsza (chociaż jeszcze nie próbowaliśmy).

Pozdrawiam

53 minuty temu, smallservers napisał:

Witam,

Ja trochę nie na temat - dostosowałem system do "mostków" do starego API i wydaje mi się, że działa dużo wolniej. Skrypty, które wykonywały się kilkanaście sekund teraz wykonują się po 5-6 minutach. Mam nadzieję, że komunikacja z nowym API będzie szybsza (chociaż jeszcze nie próbowaliśmy).

Pozdrawiam

SOAP :) Większość API jest w JSON i nie ma żadnego problemu a HRD lubi kombinować...

4 godziny temu, MateuszCODE napisał:

SOAP :) Większość API jest w JSON i nie ma żadnego problemu a HRD lubi kombinować...

JSON to tylko formatowanie wyjściowe. SOAP może wydawać się przeżytkiem gdzie dużo RESTa w około, aczkolwiek wydaje mi się, że error handling przy SOAP lepiej wypada.  Prawdopodobnie mieli jakiś powód, dla którego poszli w tę stronę. 

W REST jest naprawdę dużo kodów http żeby ogarnąć błędy a same komunikaty bez problemu przekazać w ciele odpowiedzi.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krystian
      Po prawie 11 latach postanowiłem pożegnać się z HRD. Ich API często leży i kwiczy, nowy panel jest beznadziejny i nieużyteczny itp. 
      Około 2-3 tygodniu temu, zacząłem migrować klientów i domeny do domeny.tv
      Mają świetny moduł do WHMCS, API działa i mają dużo lepsze ceny niż HRD przy mniejszej ilości wymaganych domen.

Od kilku dni, klienci mają problem z uzyskiwaniem auth info. HRD twierdzi, że wysyła albo wymyśla jakieś dziwne problemy. Dodam, że wszystkie wnioski sam wypełniam za klientów i daje im tylko do podpisania, załączenia dokumentów i wysłania do nich. 

Dziś jeden z moich klientów przesłał mi taką wiadomość:

Wiedzieliście o tym? Bo ja, jako partner, nie. Brak informacji w panelu czy na stronie. A według regulaminu mają 14 dni z wyprzedzeniem informować o zmianach w regulaminie. 
      Firma ta schodzi do poziomu nazwy.pl Zobaczyli, że ludzie masowo zabierają domeny od nich i robią teraz co mogą, aby utrudnić ten proces. 
    • Przez Rafal
      Witam,
      kupię moduł HRD do WHMCS (najnowsza wersja).
      Oferty proszę składać na PW .

Dzięki
    • Przez smarthost
      Pewnie ktoś korzysta z hrd.pl - najświeższe info z godziny 15:11 (9.06.2018): "Powoli kończymy prace związane z migracją, natomiast nie jesteśmy w stanie podać jeszcze konkretnej godziny. Prosimy o cierpliwość. Na maila otrzymają Państwo wszelkie informacje dotyczące zakończenia prac oraz danych do logowania do nowego systemu."

Generalnie system domen nie działa od 18:00 w piątek - miał nie działać do ok 10:00 w sobotę,  ale prace nadal trwają (wg info jak wyżej).

Wojtek
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.