Skocz do zawartości

bambero

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. bambero

  Opinie o hrd.pl (Consulting Service)

  Uciekło mi "w". Powinno być: "No ale w czasach kiedy mamy już w NASK cesje elektroniczne". Kiedyś nie było cesji elektronicznych w NASK tylko wszystkozałatwiało się papierowo. BTW, sprawdzałem kwartalne raporty NASK i wygląda na to że nasz bohater traci abonentów. Ciekawe jak będzie w czwartym kwartale 2018 i pierwszym 2019 - bo to po podwyżkach.
 2. bambero

  Opinie o hrd.pl (Consulting Service)

  No ale w czasach kiedy mamy już NASK cesje elektroniczne, cofać się do przesyłania wniosków pocztą tradycyjną? Jak NASK tego nie ukróci to będzie precedens dla kolejnych firm żeby sobie takie praktyki uskuteczniać.
 3. bambero

  Opinie o hrd.pl (Consulting Service)

  Czy coś w kwestii wyciągania AUTHINFO się zmieniło? Wysyłacie pocztą? Czy NASK coś zrobił w tej kwestii? Ja też wynoszę się z HRD bo po ostatnich praktykach straciłem zaufanie. Myślałem żeby pozbierać wnioski od klientów i wysyłać zbiorczo pocztą tradycyjną. Albo (przy bardziej zaufanych klientach) robić cesję elektroniczną na siebie później zbiorczy transfer i znowu cesję na klienta. Macie lepszy sposób? W ogóle myślę żeby to szerzej opisać na kilku forach żeby się lepiej pozycjonowało.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.