Skocz do zawartości

bambero

Użytkownicy
 • Ilość treści

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Daj znać jakie rezultaty. Tymczasem porównałem raporty NASK i wygląda na to, że liczba domen obsługiwanych przez HRD mocno spada. Na koniec 4 kwartału 2018 spadli w rankingu poniżej 10% udziału w rynku. W 2018 co kwartał to spadek. Przybliżona liczba obsługiwanych domen na koniec 2017: 275 900, natomiast na koniec 2018 w przybliżeniu: 247 989.
 2. NASK coś tam robi... W raporcie z 3 kwartału był artykuł o planach wprowadzenia transferów hurtowych. Jednak wątpię aby to dotyczyło resellerów.
 3. Uciekło mi "w". Powinno być: "No ale w czasach kiedy mamy już w NASK cesje elektroniczne". Kiedyś nie było cesji elektronicznych w NASK tylko wszystkozałatwiało się papierowo. BTW, sprawdzałem kwartalne raporty NASK i wygląda na to że nasz bohater traci abonentów. Ciekawe jak będzie w czwartym kwartale 2018 i pierwszym 2019 - bo to po podwyżkach.
 4. No ale w czasach kiedy mamy już NASK cesje elektroniczne, cofać się do przesyłania wniosków pocztą tradycyjną? Jak NASK tego nie ukróci to będzie precedens dla kolejnych firm żeby sobie takie praktyki uskuteczniać.
 5. Czy coś w kwestii wyciągania AUTHINFO się zmieniło? Wysyłacie pocztą? Czy NASK coś zrobił w tej kwestii? Ja też wynoszę się z HRD bo po ostatnich praktykach straciłem zaufanie. Myślałem żeby pozbierać wnioski od klientów i wysyłać zbiorczo pocztą tradycyjną. Albo (przy bardziej zaufanych klientach) robić cesję elektroniczną na siebie później zbiorczy transfer i znowu cesję na klienta. Macie lepszy sposób? W ogóle myślę żeby to szerzej opisać na kilku forach żeby się lepiej pozycjonowało.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.