Skocz do zawartości

regdos

Użytkownicy
 • Ilość treści

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

regdos wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec

regdos ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

36 Excellent

O regdos

 • Urodziny 3 Październik

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  regdos.com

Ostatnio na profilu byli

309 wyświetleń profilu
 1. Hej Dzisiaj wyszła nowa wersja DA 1.56. Z ciekawych nowości można teraz za pomocą custombuild dodać do 4 wersji PHP i mieć potem je do wybory z poziomu DA. Tym razem bez ściemy i tłumaczenia od razu dla obu szablonów: Evolution - https://github.com/regdos/DirectAdmin-Evolution-PL/releases/tag/v1.56 Enhanced - https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl/releases/tag/v1.56
 2. Tłumaczenie do najnowszego Evolution z DA 1.55 - https://github.com/regdos/DirectAdmin-Evolution-PL/releases/tag/v1.55
 3. Na githuba wrzuciłem tłumaczenia Enhanced do nowej wersji DA - 1.55 (https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl/releases/tag/v1.55) Evolution już wkrótce.
 4. Łódź to dobre miejsce. Spotkania raczej nie będzie na dworcu więc nawet jak na Kaliskiej nadal syf to nie jest to problem.
 5. Najnowszy Evolution też wrzucony - https://github.com/regdos/DirectAdmin-Evolution-PL/releases/tag/v1.0.2
 6. Na githuba wrzuciłem tłumaczenia Enhanced do nowej wersji DA - 1.54 (https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl/releases/tag/v1.54) Zabieram się też do aktualizacji Evolution.
 7. Nie. W panelu jest info o podwyżce globalnych związanej z kursem dolara. A może spadła Ci ilość domen i wpadłeś do droższego przedziału?
 8. @szarik dzięki, link czekał w schowku i go zapomniałem z przejęcia wkleić. Jak ktoś ma licencję aktywną to można ją przedłużyć o kolejny rok tylko 50% liczy się od ceny pierwszego roku a nie tej tańszej przedłużeniowej ale i tak się opłaca.
 9. JetBrains ma aktualnie zniżkę 50% na roczne, indywidualne licencje. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czy używać PhpStorma lub InteliJ Ultimate to teraz możecie kupić taniej. Po roku można przedłużyć licencję lub nie. Jak nie przedłużycie to możecie używać wersji IDE, która były dostępna przy zakupie licencji.
 10. regdos

  Opinie o nazwa.pl

  @nazwa.pl W jakim regulaminie waszych usług jest wskazane, że możecie bez zgody klienta dodawać, zmieniać lub usuwać rekordy DNS?
 11. Nie masz racji. http://developers.payu.com/pl/restapi.html#trx_data_retrieve Ten endpoint jest szczególnie użyteczny, jeśli konieczne jest pobranie danych konta bankowego (numer, posiadacz) lub karty płatniczej (maskowany numer, rodzaj karty).
 12. Na githuba wrzuciłem tłumaczenia Enhanced do nowej wersji DA - 1.531
 13. W REST jest naprawdę dużo kodów http żeby ogarnąć błędy a same komunikaty bez problemu przekazać w ciele odpowiedzi.
 14. Nie mam jakiś dużych wymagań do panelu bo i domen nie mam dużo i w starym panelu sobie radziłem a teraz to jest jakiś misz-masz straszny. Wcześniej po wejściu w panel widziałem od razu które domeny niedługo się kończą. Teraz wchodzę w Panel Zakupowy /Usługo/Domeny i dostaję jakoś "posortowaną" listę domen i zawsze muszę sobie klikać w kolumnę "Data wygaśnięcia" żeby posortować domeny. Osobiście dziwi mnie, że API zrobili jako xml soap zamiast REST z jsonem + OAUTH do uwierzytelnienia. Patrząc jeszcze na estetykę i funkcje nowego systemu to niestety nie ma jakiegoś wielkiego skoku do przodu.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.