Skocz do zawartości
OVH

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach

Polecane posty

Tak jak pisze @sylver74 tylko w jedną stronę z SYS do OVH.

Przypuszczam, że nie jest to kwestia techniczna, a jest to podyktowane kwestiami biznesowymi, aby klienci nie przechodzili z droższej oferty OVH na tańszą w SYS.

Cześć,

Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość, tym razem dotyczącą oferty So you Start. Od niedawna w polskim i niemieckim centrum danych istnieje możliwość zakupu maszyn SyS z gamy Essential już za 177,99 PLN netto / miesiąc. Szczegóły możecie znaleźć tutaj.

Essential-banner-sys-20180605.gif

Teraz, Marek607 napisał:

@OVH można przenosić ip failover z obecnych serwerów we francji  na te serwery w PL?

Z tego co mi wiadomo, można przenosić tylko w ramach tego samego kraju.

15 godzin temu, Marek607 napisał:

@OVH można przenosić ip failover z obecnych serwerów we francji  na te serwery w PL?

Tylko w obrębie wszystkich DC w danym kraju.

Wynika to z ograniczeń routerów (prawdopodobnie chodziło o rozmiar pamięci w nich, aby przechowywać wszystkie kombinacje bloków adresów IP) co Oles sam wyjaśniał na początku uruchomienia DC w Warszawie i innych krajach. Pisał wtedy też, że jeżeli kiedyś to ograniczenie sprzętowe nie będzie już problemem, to być może pojawi się możliwość przenoszenia IP pomiędzy wszystkimi DC OVH.

W dniu 24.08.2018 o 13:35, OVH napisał:

@Przemek Jagielski nie jesteśmy w stanie podać planowanych terminów wdrożenia serwerów Kimsufi.

A czy w ogóle są takie plany?

W dniu 24.08.2018 o 21:45, Marek607 napisał:

Adresy IP możesz przenosić w pomiędzy DC w danym kraju tak jak @theqkash i @Desavil już napisali. 

A jak z geolokalizacja adresów IP? Serwery z gamy GAME jak i pozostałe (lokalizacja Warszawa) na początku były z tym problemy, a teraz już się coś poprawiło? Nie chce trafić na IP które jest np z Francji lub UK albo jak ostatnim razem jakąś egzotyka, a okresu testowego nie oferujecie. 

7 minut temu, daffx napisał:

A jak z geolokalizacja adresów IP? Serwery z gamy GAME jak i pozostałe (lokalizacja Warszawa) na początku były z tym problemy, a teraz już się coś poprawiło? Nie chce trafić na IP które jest np z Francji lub UK albo jak ostatnim razem jakąś egzotyka, a okresu testowego nie oferujecie. 

Ostatnio jak zamawiałem adresy w WAW to można było wybrać wyłącznie z polską geolokalizacją.

1 godzinę temu, theqkash napisał:

Ostatnio jak zamawiałem adresy w WAW to można było wybrać wyłącznie z polską geolokalizacją.

kolega ostatnio dedyka kupił OVH GAME w Polsce i jego IP w ripie są jako francuskie... i co z tym idzie, jego serwer teamspeak jest "francuski".

Ehh to troszkę słabo nadal :/ Minęło troszkę czasu kiedy ostatni raz korzystałem z waw w ovh a tu nadal takie kwiatki. Chcę uniknąć złej lokalizacji, a skoro po takim czasie nic się nie za działo to już chyba nie mam co się łudzić, że bez problemu ujrzę PL. 

Też z taką sytuacją się spotkałem, że biorąc dedyka w WAW dostajesz geolokalizację FR. Z tego powodu znajomy zmienił dedyka na inną firmę, którą mu poleciłem.

17 godzin temu, krzysiekn napisał:

kolega ostatnio dedyka kupił OVH GAME w Polsce i jego IP w ripie są jako francuskie... i co z tym idzie, jego serwer teamspeak jest "francuski".

Zaktualizuje się :)

6 minut temu, Poziomecki napisał:

Zaktualizuje się :)

Po jakim czasie? Jak miałem jeszcze serwer w waw to kilka miesięcy i nic...  Kupuję serwer w Polsce chce taki serwer dostać, nie zlokalizowany w Polsce a wskazujący na fr, uk itd

Edytowano przez daffx

Teraz, Poziomecki napisał:

To napisz do nich jak nie poleci samo

Z tego co się orientuję nadal odpowiedzią jest "proszę czekać aż magicznie samo się zrobi".  Lepiej uniknąć tracenia czasu niż kupić serwer który w połowie będzie zgadzał się z zamówiona usługą.  Znam osoby które mają jeszcze Discovery z tej pierwszej sprzedaży(start dc) a ich IP nadal nie wskazują na Polskę. 

Godzinę temu, daffx napisał:

Z tego co się orientuję nadal odpowiedzią jest "proszę czekać aż magicznie samo się zrobi".  Lepiej uniknąć tracenia czasu niż kupić serwer który w połowie będzie zgadzał się z zamówiona usługą.  Znam osoby które mają jeszcze Discovery z tej pierwszej sprzedaży(start dc) a ich IP nadal nie wskazują na Polskę. 

Ale to nie jest kwestia OVH, a ociężałego RIPE i to tych drugich możesz pingnąć. 

5 minut temu, patrys napisał:

Ale to nie jest kwestia OVH, a ociężałego RIPE i to tych drugich możesz pingnąć. 

Nie mam nic do ovh 😝 Nigdy nie miałem u nich większych problemów, tylko pytam czy coś się z tymi ipkami poprawiło. Dla niektórych geo IP będzie bez znaczenia dla innych będzie miało znaczenie, po prostu oferują coś gotowego i przy tym jest "Warszawa/Polska" i coś takiego chciałbym właśnie otrzymać, walczenie na własną rękę nie powinno być na miejscu. Powinni być przygotowani oferując coś takiego. 

Cześć,

mamy dobrą informację dla osób zainteresowanych serwerami DO-32 w Warszawie. Od kilku dni są one ponownie dostępne w ofercie, więcej szczegółów możecie znaleźć tutaj.  

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez AfterMarket.Hosting
      Dzień dobry!

Większość osób obecnych tu na forum prawdopodobnie zna naszą firmę,
      lub przynajmniej kiedyś o niej słyszało.
      Działamy od 2008 roku i jesteśmy największą giełdą domen w Polsce,
      a także jednym z największych rejestratorów domen w naszym kraju.
      Wiele osób wciąż nie wie, że oferujemy również świetny hosting.
      W ubiegłym roku wprowadziliśmy hosting w chmurze,
      który oprócz dobrze dobranych standardowych parametrów,
      posiada również unikalne funkcje backupu na Dropbox czy wirtualizacji snapshotów bazodanowych.
      W tym wątku będziemy publikować najnowsze informacje związane z naszymi usługami hostingowymi.

Nasze atuty:

- stabilne i sprawnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające w Polsce powyżej 25 osób
      - niezależne i kompetentne zespoły robocze dla domen, hostingu i utrzymania infrastruktury
      - w dni robocze ekspresowe wsparcie do 22:00
      - własny stock serwerów renomowanych producentów  ( HP i SuperMicro )
      - infrastruktura oparta w 100% o dyski SSD/NVMe Samsung dla Data Center
      - lokalizacja serwerów -> Warszawa
      - wszystkie łącza dostępowe realizowane światłowodowo na portach 10 Gbps
      - nasze styki: UPC, Orange, PWR Thinx Warszawa, PWR EPIX Warszawa, PWR EPIX Katowice ( w instalacji ), RETN, GTT ( przez ATMAN ), PWR DECIX ( przez ATMAN )
      - chętnie korzystamy ze standardów i dobrych praktyk, a dane replikujemy - jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat

Aktualna oferta:

Hosting w chmurze AfterMarket.pl

Trwa promocja w czasie której wszystkie konta można zarejestrować na pierwszy rok w cenie już od 12.24 PLN brutto

Wszystkie zapytania indywidualne chętnie przyjmę na PW.
      Będę również wdzięczny za feedback - grafik wdrożeń mamy bogaty, ale przecież możemy dorzucić coś jeszcze!

Zachęcam do testów.

Dane adresowe firmy:
      AfterMarket.pl Limited
      Chytron 3, Office 301
      1075 Nikozja, Cypr
      VAT: CY10245422H
    • Przez DawPi
      Dzień dobry,
      rozglądam się w imieniu klienta za gotowym, w pełni zarządzalnym przez kogoś serwerem. Typ (vps, dedyk inne) do uzgodnienia.
      Co oferta powinna zawierać:
      dysk: od 350GB w górę, oczywiście SSD, ram: od 16GB w górę, jakaś dobra, szybka, procesor: tutaj to nie wiem, dobry zarządzanie: wsparcie w konfiguracji, zmiana ustawień, reagowanie na błędy, aktualizacje php, sql. Czyli chyba wszystko co się zawiera w słowie "zarządzany", możliwość instalacji elasticsearch, możliwość instalacji Redis.  
      Pewnie o czymś zapomniałem - będę uzgadniać z konkretnymi osobami z konkretną ofertą.  A te proszę wysyłać na maila: biuro małpa ipslink kropka pl
    • Przez kazur
      Cześć!

TL;DR:
      Stworzyłem i udostępniłem za darmo poradnik „Jak wybrać hosting?”. Co o nim sądzisz? 

LINK: https://jakwybrachosting.pl/poradnik/
        Wersja pełna: Nie mogłem już patrzeć na kolejne pytania na FB czy na forach „Jaki hosting polecacie?” i wysyp dziesiątek komentarzy „naganiaczy” pod każdym z takich postów. Gdyby jeszcze toczyła się tam w tych komentarzach merytoryczna dyskusja i wypytywanie o potrzeby pytającego, to byłoby OK. Ale nie. Zazwyczaj komentarze pod takimi postami to po prostu wklejenie linka do strony firmy hostingowej, czy banały w stylu „u mnie działa” i „ja jestem zadowolony”. Dlatego też przysiadłem do tematu i postanowiłem stworzyć i udostępnić bezpłatnie poradnik, który pokaże, w konkretnych punktach co trzeba sprawdzić, wybierając hosting dla swojego biznesu. A niestety strony wielu firm hostingowych to w większości przypadków jedno wielkie lanie wody, zamiast konkretów (każdy hosting twierdzi, że jest szybki, no bo ma SSD i oferuje dużo gigabajtów i a prawie wszystko jest „bez limitów” 🙂). Chciałem, aby treść tego poradnika była maksymalnie konkretna - bez lania wody. Ale tez z drugiej strony napisana prostym i przystępnym językiem, aby przeciętna osoba startująca z działalnością online mogła zrozumieć całość. Ostatecznie na tę chwilę wyszło mi 21 rzeczy, które trzeba sprawdzić, wybierając hosting. Całość podzieliłem na 4 podstawie parametry (dysk, transfer itd.) i 17 bardziej szczegółowych limitów i ograniczeń, które zazwyczaj trudno znaleźć na stronach hostingów lub napisane są „drobnym druczkiem”. Dodatkowo napisałem tam parę słów o domenach i „Dlaczego warto patrzeć z przymrużeniem oka na »polecane hostingi«, rankingi wielkości hostingów i opinie o hostingach w sieci?”. Na stronie udostępniłem też PDF z checklistą, która podsumowuje informacje z poradnika i zawiera zwięzłą listę pytań, które trzeba zadać swojemu hostingowdawcy. I to tyle na dziś, choć planów mam jeszcze sporo. Chcę po prostu ułatwić wybór NAJLEPSZEGO hostingu wszystkim, którzy startują z działalnością online czy uciekają od swojego obecnego hostingodawcy. Najlepszego w danym przypadku, a nie najlepszego „dla wszystkich” 🙂. A piszę to wszystko, bo zanim zacznę działać dalej z tematem, chciałbym prosić o pomoc.   Napisz mi proszę - co sądzisz o tym poradniku? Czy jest OK? Czegoś tam brakuje? Coś zbyt uprościłem lub niedostatecznie wyjaśniłem? Będę wdzięczny za każdy komentarz czy uwagę - może być tu, może być na maila czy priv 🙂
    • Przez Kaziu
      Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem najtańszy VPS SSD w OVH, jestem bardzo z niego zadowolony, ale 20GB dysk robi się ciasny i chciałbym przejść na wyższy plan. Zastanawia mnie tylko jak po zmianie planu "rozszerzyć" partycję dyskową bez utraty danych. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dostane dodatkowe 20GB nie przydzielonej przestrzeni dyskowej. Czytałem instrukcję OVH i niestety nie napawa mnie optymizmem zapis o utracie danych. Kiedyś dokupowałem dysk do VPS z Windows i tam nie było problemu rozszerzyłem partycję systemową na nieprzydzielony obszar. W Debianie jeszcze takiej operacji nie przeprowadzałem. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.