Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach


OVH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.01.2020 o 08:45, Mion napisał:

Kolejny saczek w panelu OVH :] Po zalogowaniu jak widać na belce ustawił się język PL tym czasem tekst mam w po żabiemu 🤐

Zdarza się. Od lat trafiam na takie smaczki. Były na starym, jak i są na nowym interfejsie OVH. Nigdy nie wiadomo kiedy się trafi, gdy przełączenie języka nie działa - zostaje wtedy jedynie uczyć się francuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie oferty serwerów Kimsufi. Jakie karty grafiki posiadają serwery, które mają procesory bez zintegrowanych grafik (Opetron, Xeony, i5-720)? Chcę uruchomić środowisko graficzne Linuksa i nie wiem czy te serwery mi to umożliwią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kaziu napisał:

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie oferty serwerów Kimsufi. Jakie karty grafiki posiadają serwery, które mają procesory bez zintegrowanych grafik (Opetron, Xeony, i5-720)? Chcę uruchomić środowisko graficzne Linuksa i nie wiem czy te serwery mi to umożliwią. 

Nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OVH kolejny raz po przedłużeniu domeny nie przedłużyła mi się usługa DNS Zone dla niej, wisieć na infolinii czy nie ma się czego obawiać i domena nie przestanie działać? Był ktoś z Was już w takiej sytuacji?

 

//Edit: Na infolinii mi pomogli ale na przyszłość pytanie, skoro usługa DNS jest dla domeny u Was zarejestrowanej za darmo to dlaczego nie może odnawiać się jak kiedyś wraz z domeną?

Edytowane przez Borian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 27.08.2020 o 18:29, daffx napisał:

Czy od backup storage mogę oczekiwać coś więcej niż

ETA:  15:54    0.04/  3.00 GB    3.17 MB/s (i spada)  ?

 

ten backup storage to jest ostateczność, nawet OVH jak za lepszych czasów ich wypytywałem tak to określało. Jeśli chcesz faktyczny backup pomyśl nad backblaze 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.08.2020 o 15:58, Prezes napisał:

ten backup storage to jest ostateczność, nawet OVH jak za lepszych czasów ich wypytywałem tak to określało. Jeśli chcesz faktyczny backup pomyśl nad backblaze 

Dzięki ;) b2 pędzi jak rakieta.

Co nie zmienia faktu, że dziwne jest dawać coś do oferty w co samemu się nie wierzy (ovh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daffx napisał:

Dzięki ;) b2 pędzi jak rakieta.

Co nie zmienia faktu, że dziwne jest dawać coś do oferty w co samemu się nie wierzy (ovh)

To nie tak, że nie wierzy. Usługa darmowa daje du*y,  ale mają też usługi płatne w ramach OVH Cloud Storage, gdzie podejrzewam, że wszystko działa tak pięknie jak na b2.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.