Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach


OVH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanko co do ofert hostingu w OVH.

Zauważyłem, że oferty hostingu dostępne są w ofertach corocznych płatności, wydawało mi się, że jeszcze nie tak dawno można było zamówić w comiesięcznym abonamencie. Niema jakiejś możliwości na comiesięczną płatność? No troszkę lipa płacić tak z góry 500PLN za hosting, nawet niewiem czy się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

@Diego164 potwierdzamy,  że w OVH istnieje możliwość zamówienia hostingu współdzielonego tylko w ramach rocznej umowy.

 

Przy okazji chcemy podzielić się informacją o promocji, którą wczoraj wprowadziliśmy do naszej oferty, a mianowicie OVH Winter Sale.

 

Proponujemy rabat  30% na serwery:

  • SP-128: 396,19 PLN netto / m-c , zamiast 565,99 PLN netto / m-c;
  • EG-128: 586,59 PLN netto / m-c, zamiast 837,99 PLN netto / m-c.

Oferta ważna przez okres obowiązywania umowy wybrany podczas składania zamówienia. Promocja trwa do 23 stycznia 2019, do godziny 15.00.
Obydwa modele serwerów możecie znaleźć również w polskim centrum danych.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie 👉 http://bit.ly/2CeBkgj

 

Twitter_WinterSale_OVH_EN_700x375.png

Edytowane przez OVH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OVH

Może lepiej zajmijcie się supportem zamiast wprowadzać nowe oferty. Czekam ponad tydzień na rozwiązanie problemu z transferem domen, który trwa (wg panelu) nadal już przez 4 tygodnie. ŻENADA.

 

PS (do administracji forum)

OGarnijcie te forum rootnode, bo po oznaczeniu usera nie mogę napisać treści posta...

Edytowane przez Diego164
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

🆕Miło jest nam poinformować, iż dzisiaj wdrożyliśmy do naszej oferty limitowaną edycję serwerów dedykowanych z gamy Enterprise, SP-67-LE.  Maszyny będę w sprzedaży przez dwa tygodnie, czyli tylko do 28 stycznia 2019! Ponadto, dostępne są tylko w polskim centrum danych. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej:

 

Serwer SP-67-LE

  • RAM:  32GB DDR4 2133MHz;
  • Procesor:  Intel  i7-6700K - 4/8t - 4GHz /4.2GHz;
  • Dyski:  3x 4 TB SATA 221,99 PLN netto / m-c (221,99 PLN netto / m-c)  lub 3 x 480 GB NVMe (253,99 PLN netto / m-c).
     
Maszyny możecie zamówić tutaj 👉👉👉  http://bit.ly/2ALDqEJ

Spieszcie się, zostało niewiele czasu!

 

Limited Edition_FB_cta_750x400.png

Edytowane przez OVH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OVH Zaryzykuję i się zapytam, choć odpowiedzi się domyślam :P. Czy w przypadku VPS SSD jest opcja przejść na nowszy pakiet (nie wyższy) utraty dodatkowych IP i konieczności przenoszenia wszystkiego, czyli w sposób automatyczny?

Nie ukrywam, że troszeczkę jestem rozczarowany nie tyle lepszą konfiguracją nowych ofert co ich ceną. Rok temu podnieśliście ceny serwerów VPS ze względu na wprowadzenie zaawansowanej ochrony DDoS, a teraz serwery z nowej oferty nie dość, że w lepszej specyfikacji (większy dysk) to jeszcze w niższej cenie (sprzed podwyżki). Chyba, że różnic w stosunku do oferty VPS 2016 jest więcej niż na pierwszy rzut oka widać i dlatego cena jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda powinieneś mieć możliwość wykonania "apgrejdu" w panelu klienta. Sprawdziłem na swoim VPS SSD1 2016 i tak to wygląda w moim przypadku:

upgrade.thumb.png.68568cd1dadc64bea466f2abc8c4cea3.png

 

To samo (tyle, że w PLN) powinieneś mieć u siebie na koncie. Ten upgrade podbije Ci miejsce na dysku i obniży cenę :)

 

/Artur

  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OVH @ Artur jaka jest różnica pomiędzy VPS SSD1 a VPS Clous S1-2 (sandbox). Ten pierwszy jest tańszy o 2zł i posiada więcej przestrzeni.  Bo z tego co ja widzę, różnica jest taka iż o ile w pierwszym mogę sobie podpiąć całe dyski (https://www.ovh.pl/vps/storage.xml) min. 50GB/20zł/mc to w cloud podpinam bardziej elastyczne przestrzenie (https://www.ovh.pl/public-cloud/storage/additional-disks/) i do tego tańsze (dla porównania 50GB*0,71=8,5zł/mc) - i chyba płaci się dosłownie za wykorzystane GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda różnica między VPS SSD/Cloud a instancjami S1 na Public Cloud sprowadza się głównie do kilku rzeczy takich jak możesz mieć vRack czy masz dostęp do API OpenStacka przez co możesz zautomatyzować sobie cokolwiek tam chcesz trzymać. Również ta oferta z dyskami jest bardziej elastyczniejsza (różne przestrzenie, kilka dysków itd.)

 

Natomiast co jest wspólnym elementem tych ofert to współdzielone zasoby. Na Public Cloudzie wszystkie inne instancje niż S1 mają gwarantowane zasoby takie jak vCPU, vRAM, sieć, dyski NVMe (soon :P) czy układy graficzne.

 

/Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, OVH napisał:

@Fizyda różnica między VPS SSD/Cloud a instancjami S1 na Public Cloud sprowadza się głównie do kilku rzeczy takich jak możesz mieć vRack czy masz dostęp do API OpenStacka przez co możesz zautomatyzować sobie cokolwiek tam chcesz trzymać. Również ta oferta z dyskami jest bardziej elastyczniejsza (różne przestrzenie, kilka dysków itd.)

 

Na korzyść? Public Cloud?

 

13 godzin temu, OVH napisał:

Natomiast co jest wspólnym elementem tych ofert to współdzielone zasoby. Na Public Cloudzie wszystkie inne instancje niż S1 mają gwarantowane zasoby takie jak vCPU, vRAM, sieć, dyski NVMe (soon :P) czy układy graficzne.

 

 

Czyli S1 i VPS SSD/Cloud nie mają gwarantowanych zasobów jak wyższe pakiety S? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spex Tak na korzyść Public Cloud.

 

Zgadza się, S1-X nie ma gwarantowanych zasobów (tak jak VPS SSD/Cloud). Serwery z gwarantowanymi zasobami to serie: B (General Purpose), C (CPU), R (RAM), I (IOPS) oraz T1 (GPU).

 

 

/Artur

Edytowane przez OVH
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.01.2019 o 12:36, Diego164 napisał:

Może lepiej zajmijcie się supportem zamiast wprowadzać nowe oferty. Czekam ponad tydzień na rozwiązanie problemu z transferem domen, który trwa (wg panelu) nadal już przez 4 tygodnie. ŻENADA.

Niestety BOK bez zmian. Rano 29.01.2019 07:57  w ramach systemu zgłoszeń w panelu wysłaliśmy zgłoszenie , iż "usługa nie działa"  serwer nie odpowiada na ping... Do teraz , a jest 13:35 bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion, jeżeli zależy Ci na tak szybkiej odpowiedzi to najlepiej po napisaniu zgłoszenia dodatkowo skontaktować się telefonicznie z prośbą o interwencję. W moim przypadku takie rozwiązanie zawsze się sprawdza. Mniej pilne sprawy załatwiam jedynie przez system zgłoszeń, pilne sprawy załatwiam przez zgłoszenie + kontakt telefoniczny i nie zawiodłem się.

Edytowane przez Suspect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie potwierdzić słowa @Suspect - zgłoszenia potrafiły "leżeć" i dopiero telefon zmienia ich priorytet i ktoś interweniuje ;)

 

@Mion vps czy dedyk? Dla dedyków jest automagiczny monitoring i jak serwer pada to w miarę sprawnie obsługują ostatnio takie awarie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu się rozpisywał, bo to jest watek OVH o "Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach... ". Chciałem tylko nawiązać do podobnego problemu z BOK jaki miał @ Diego164.
W każdym bądź razie status zgłoszenie bez zmian, a wypadało by chociaż by BOK odpisał typu "technicy nad tym pracują"... Brak odpowiedzi nie jest odpowiedzią.

Tak dzwoniliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do OVH mam,

kiedyś byłem "testerem (kilka lat temu) oferty discover" i zasadniczo oprócz słabego/braku firewalli itd był jeszcze jeden problem, otóż ip wskazywały na inne kraje niż Polska, teraz skuszony serwerem game w Polsce zauważyłem, że główne ip wskazuje poprawny kraj na różnych listach ale ... dokupione ip fo w Polsce to już francja, ja wiem bronią się, że w ripe jest dobrze, ale ile to może trwać? bo tak jakby wróciłem z deszczu pod rynne :D

Edytowane przez daffx
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.