Skocz do zawartości

Przemek Jagielski

Użytkownicy
 • Ilość treści

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Przemek Jagielski wygrał w ostatnim dniu 16 Kwiecień

Przemek Jagielski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Good

O Przemek Jagielski

 • Urodziny 22.07.1998

Informacje osobiste

 • Imię
  Przemysław

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  jagielski.ovh
 • Funkcja w firmie
  Freelancer

Ostatnio na profilu byli

545 wyświetleń profilu
 1. Myślałem, że będzie gorzej, dla kogoś kto potrzebuje zainstalować wszystko z jednej komendy i "zapomnieć" to może się opłacić.
 2. A gdzie zatrzymuje się ruch jak puścisz tracerta? Na czymś polskim czy gdzieś za granicą (bliżej OVH)? Im bliżej Ciebie, możesz pisać do operatorów, im dalej - do usługodawcy (OVH jak widzę bez sprawdzania whoisa).
 3. http://travaux.ovh.net/?do=details&id=39513&PHPSESSID=1712f93ccd30a37b772af0da501ca1fb Nie wiem na ile prace mogłyby być związane z Twoim konkretnie przypadkiem, ale w jakimś stopniu mogło to Ciebie też dotyczyć.
 4. Rozumiem, że wersja PHP powyżej 5.6, zbędnych wtyczek nie ma, żadnego syfu nie złapałeś itp.?
 5. Do jakiegoś czasu były takie jako serwery Storage ale chyba zapomnieli o tym...
 6. Nie jestem pewien czy czasem na serwerach dedykowanych RTM nie jest już natywnie wdrażany przy instalacji OS, stąd niedostępność tej instalki.
 7. https://wiki.qt.io/How_to_Install_Qt_5_and_Qwt_on_CentOS_6
 8. Nie za milion monet... czyli za ile? Budżet może chociaż podaj.
 9. https://github.com/ovh/svfs - możesz spróbować tego i podmontować odpowiednio.
 10. A sprawdzałeś chociażby pierwsze rozwiązanie z google? https://help.nextcloud.com/t/solved-object-storage-with-ovh-issues/43761/5 ? Albo czytałeś to? https://docs.ovh.com/pl/storage/konfiguracja_owncloud_dla_object_storage/ (powinno być tożsamo z OC)
 11. A tak po polsku? Potrzebujesz utrzymywać instancje z NC w ramach Public Clouda czy co chcesz osiągnąć?
 12. Ja bym generalnie nie szedł w limitowanie po cgroupach, dopóki nie musisz. Jeżeli masz możliwość, wykorzystaj fakt istnienia php-fpm i z jego poziomu chociażby limituj ilość uruchomionych procesów per user (pool). To będzie lepsze rozwiązanie. A cgroupy w każdej chwili mogą się walnąć i będzie potrzebna z nimi zabawa w przywracanie wszystkiego, jeżeli chodzi o ich działanie.
 13. Nie ma co się też dziwić, że taki tryb jest narzucony w ich jądrze - DC tego prądu mało nie biorą, walczą też o jakiś poziom ekologii więc coś kosztem czegoś. Stąd można zawsze te jądro sobie zmienić.
 14. Ja po swojej stronie korzystam z patchy i konfigu OVHowskiego, ale połowę rzeczy i tak jeszcze wyłączam. Ogólnie to przydałby się jakiś konkretniejszy spis tego, z czego oni rzeczywiście korzystają w ramach dedyków, żeby można było powyłączać wszystko to co nie jest potrzebne, chociażby po stronie sieci.
 15. A którą wersję jądra instalowałeś? Bezpośrednio z repo co idzie czy samemu wrzucasz nowsze wersje? Może któryś moduł jest trefny w obecnych wersjach
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.