Skocz do zawartości

Przemek Jagielski

Użytkownicy
 • Ilość treści

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Przemek Jagielski wygrał w ostatnim dniu 16 Kwiecień

Przemek Jagielski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Good

O Przemek Jagielski

 • Urodziny 22.07.1998

Informacje osobiste

 • Imię
  Przemysław

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  jagielski.ovh
 • Funkcja w firmie
  Freelancer

Ostatnio na profilu byli

488 wyświetleń profilu
 1. Do jakiegoś czasu były takie jako serwery Storage ale chyba zapomnieli o tym...
 2. Nie jestem pewien czy czasem na serwerach dedykowanych RTM nie jest już natywnie wdrażany przy instalacji OS, stąd niedostępność tej instalki.
 3. https://wiki.qt.io/How_to_Install_Qt_5_and_Qwt_on_CentOS_6
 4. Nie za milion monet... czyli za ile? Budżet może chociaż podaj.
 5. https://github.com/ovh/svfs - możesz spróbować tego i podmontować odpowiednio.
 6. A sprawdzałeś chociażby pierwsze rozwiązanie z google? https://help.nextcloud.com/t/solved-object-storage-with-ovh-issues/43761/5 ? Albo czytałeś to? https://docs.ovh.com/pl/storage/konfiguracja_owncloud_dla_object_storage/ (powinno być tożsamo z OC)
 7. A tak po polsku? Potrzebujesz utrzymywać instancje z NC w ramach Public Clouda czy co chcesz osiągnąć?
 8. Ja bym generalnie nie szedł w limitowanie po cgroupach, dopóki nie musisz. Jeżeli masz możliwość, wykorzystaj fakt istnienia php-fpm i z jego poziomu chociażby limituj ilość uruchomionych procesów per user (pool). To będzie lepsze rozwiązanie. A cgroupy w każdej chwili mogą się walnąć i będzie potrzebna z nimi zabawa w przywracanie wszystkiego, jeżeli chodzi o ich działanie.
 9. Nie ma co się też dziwić, że taki tryb jest narzucony w ich jądrze - DC tego prądu mało nie biorą, walczą też o jakiś poziom ekologii więc coś kosztem czegoś. Stąd można zawsze te jądro sobie zmienić.
 10. Ja po swojej stronie korzystam z patchy i konfigu OVHowskiego, ale połowę rzeczy i tak jeszcze wyłączam. Ogólnie to przydałby się jakiś konkretniejszy spis tego, z czego oni rzeczywiście korzystają w ramach dedyków, żeby można było powyłączać wszystko to co nie jest potrzebne, chociażby po stronie sieci.
 11. A którą wersję jądra instalowałeś? Bezpośrednio z repo co idzie czy samemu wrzucasz nowsze wersje? Może któryś moduł jest trefny w obecnych wersjach
 12. To chociaż możnaby rozważyć aktywne wsparcie dla IPMI skoro ono jest. Ceny by mogły pójść w górę powiedzmy o te 10 ziko ale IPMI by było.
 13. No i tu Was nieco zaskoczę - serwer, który mam w SoYouStartcie (DC WAW dla klarowności) ma płytę Supermicro, która ma wsparcie dla IPMI.
 14. Tak, tylko... że na stronie ofertowej było a się ostatecznie z niego wycofali.
 15. I tak nie zapomnę OVH (pomimo tego, że chwalę sobie ich jako klient), sytuacji, kiedy w OVH, w ofercie był KVM ale ostatecznie go nie było
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.